Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#92714 tu pats jas skaitei? nes apibudinai kaip is kokio reklaminio straipsniuko...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108416 paskutinės skaitytos:
mamytė ir gyvenimo prasmė, melagis ant kušetės, gydymas šopenhaueriu (jalomo visos)

dabar skaitau Kleopatrą, nepamenu autoriaus.
Paskutinį kartą redagavo Agni 2009 03 04, 17:34. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#108439 kaip tau jalomas?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#108456 iš pradžių patiko, po to užkniso.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#108460 as turiu rimtesne knyga tokia tema. ji vadinasi Sielogyda. ja man terapeutas rekomendavo vietoj Jalomo. bet negaliu skaityt, nes neusiskaupiu ir ziniu truksta
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#109798 Perskaičiau labai daug literatūros ieškodamas kelių į išsilaisvinimą iš depresijos ir neadekvačios savivertės.... iš specialios literatūros didžiausią įspūdį paliko "Neurotiška mūsų laikų asmenybė" ir "Savianalizė" Karen Horney; iš filosofinių Søren Kierkegaard „Laukų lelija ir padangių paukštis: trys dieviškos prakalbos“; iš newage Ekhart Tolle "Šios akimirkos jėga"... ir žinoma Evangelija (pastarają niekaip negaliu suvokti iki galo vis dar skaitau 'again&again' :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#109801 ką turi omeny sakydamas evangelija?
Vartotojo avataras
Parašė mango
#111021 Siandien visa pikta basciausi po knygyna, nieko kas mane sudomintu neuzkliuvo, o buvau pasiruosusi nusipirkti Jalomo knygu uz paskutinius pinigus, iki algos dar nesviecia, o sielai peno reik. Ech neradau, tai va, issitrauksiu is savo asmenines bibliotekos knyga
"Gera mergaite ne profesija" ir vel kazkuri karta paskaitysiu, mane ji veza, kai pasidarau super gera, pastato i realybes vezias (einu i dienorasti, ten issipasakosiu savo n-taji gerutes darbeli, del kurio ziauriai uztai blogai jauciuosi)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#111033
Agni rašė:ką turi omeny sakydamas evangelija?


cia isvertus "geroji naujiena", kitaip dar zinoma kaip shventas rashtas arba biblija, arba naujasis ir senasis testamentas.

bet tikiu, kad zinai, tik siaip klausi, kad su zmogum laika apturet - pabendraut :jap
cia siaip =)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#111037 klausiu, nes evangeliju yra daug.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#111038
Ramu5 rašė:
Agni rašė:ką turi omeny sakydamas evangelija?


cia isvertus "geroji naujiena", kitaip dar zinoma kaip shventas rashtas arba biblija, arba naujasis ir senasis testamentas.

bet tikiu, kad zinai, tik siaip klausi, kad su zmogum laika apturet - pabendraut :jap
cia siaip =)



nu nia. Evangelijos keturios parasytos yra ir jos yra mazytelaite Biblijos dalelyte jei pagal apimti :) Evangelijos yra Naujajame Testamente.
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#111053 Susitariau su vienu zmogum man atnes naujaji testamenta paskaityt, vien del to kad patikeciau dievu. O siaip guli 6 knygos ir visos apie priklausomybes, dvi perskaiciau liko 4.
Parašė Kal-el
#111070
TasPats rašė:Susitariau su vienu zmogum man atnes naujaji testamenta paskaityt, vien del to kad patikeciau dievu.


Abejoju, kad NT padėtų patikėti : )
Vartotojo avataras
Parašė Unfortunate
#113793 Man labai patiko „Dzeno prisipažinimai“, knyga apie savianalizę ir tiesiog gyvenimą...
Vartotojo avataras
Parašė Kovo.dukra.
#114552 Sveiki mielieji ir mielosios!
Turiu mažytį prašymą. Ar aks galėtų rekomenduot rimtosios arba analitinės psichologijos? Ta prasme, ne romanus ar kokias "padėk sau" tipo, bet tokias, kur analizuojamas žmogaus elgesys, psichologinių ligų priežastys... gal būt turiu omeny tokios, kur duoda psichologijos studentams...
Išankstinis AČIŪ!!!