Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#7525
antanasm rašė:Pradejau skaityti sita knyga, labai vertinga. Patariu kas "nesigaudo" su kuo depresija valgoma ir t.t.

J.H.Wright
5 depresijos gydymo raktai


Agni rašė:o kur ją gaut?


Medeja rašė:maciau knygyne, bet pagailejau pinigu. reiks nusipirkt.
Parašė Ragana
#7964 Prozaco karta skaityta pries 3 metus, keista jei ka nors ji nuteikia optimistiskai, vargu ar daugelis pajegs pereiti toki pragara kol tikrai pasveiks o ir pasveikimu vargu ar galima laikyti tai jog geri prozaka..
tiem kas nori ne inykti i depresija o igauti noro gyventi siulau Mary Craig "laiminimai" (kiek pamenu, nes skaityta laaaabaaai seniai), tai knyga parodanti, jog daugumos musu bedos-nesamone.
ParašėBegaline
#7991
Ragana rašė:Prozaco karta skaityta pries 3 metus, keista jei ka nors ji nuteikia optimistiskai, vargu ar daugelis pajegs pereiti toki pragara kol tikrai pasveiks o ir pasveikimu vargu ar galima laikyti tai jog geri prozaka..
tiem kas nori ne inykti i depresija o igauti noro gyventi siulau Mary Craig "laiminimai" (kiek pamenu, nes skaityta laaaabaaai seniai), tai knyga parodanti, jog daugumos musu bedos-nesamone.

ka reiskia nesamone? o kokios bedos yra samone? pasaulines reiksmes cunamiai, badaujantys afrikos vaikai ir pan.? nejuokinkit, pirmiausia zmogu labiausiai sukrecia jo asmenines bedos ir nelaimes, o ne didelio masto katastrofos, kurios yra kazkur... jei nori laikyt save ir savo bedeles sh vietoje (pasauliniu mastu), tai laikyk, bet neprimesk to visiems. galu gale neisivaizduok, kad depresija yra pagrindine beda visu cia susirinkusiu. as turiu daug slykstesni reikala, kuris apsunkina ziauriai gyvenima. t.y. jo kokybes lieka kokiu 30% is simto. is to ir kyla depresija
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#8274 bet ką gali suprasti žmogus, kuris pats neserga šia liga? prozaco kartoje aprašyta kaip jaučiasi žmogus sirgdamas. o panele Ragana neturi žalio supratimo apie tai ir savo pasisakymais įžeidžia sergančius žmones.
ParašėTomash
#8280 sergancio depresija zmogaus niekada nesupras sveikas zmogus. jam atrodo kad sergantysis tik bando gauti Extra demesio, nori kad jo pagailetu ir pan. Taciau jis nesuvokia kad tokiom savo paziurom jis netik kad nepadeda serganciajam sveikti taciau dar ir pablogina jo busena, jei sergantiji supa vien tokie zmones jis ir pats pradeda taip manyti ir galiausiai nebe istveria visu sunkumu ir simptomu kaip nerimas,nemiga ir t.t ir padaro lemtinga zingsni iseiti is sio gyvenimo..
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#8324
Ragana rašė:Prozaco karta skaityta pries 3 metus, keista jei ka nors ji nuteikia optimistiskai, vargu ar daugelis pajegs pereiti toki pragara kol tikrai pasveiks o ir pasveikimu vargu ar galima laikyti tai jog geri prozaka..
tiem kas nori ne inykti i depresija o igauti noro gyventi siulau Mary Craig "laiminimai" (kiek pamenu, nes skaityta laaaabaaai seniai), tai knyga parodanti, jog daugumos musu bedos-nesamone.



Panele, aš perėjau baisesnį pragarą kol pradėjau sveikti. Ir žinau, kad ne aš viena tokia esu. O kurios bėdos nesąmonė - tegul sprendžia medikai, o ne raganos.
Vartotojo avataras
Parašė AUmba
#8631
Ragana rašė: laukiu kitu puolimu mielieji, gal dar ka kam nors reikia paaiskint?.. kita karta rasysiu isnasas kaip sako rusai "dla asobenno tupych"..


Įspėjimas :!:
prieš rašydama - du kartus pagalvok...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#8637 Ragana, dėl įžeidinėjimų bus laikinai išbaninta iš forumo, o gal ir visam laikui, nes nematau reikalo jai čia būt.
P.S. forumas yra skirtas sergantiems konkrečia liga žmonėms, o ne sveikiems. todėl ir sakoma, kad sergantys.
ParašėLiepa
#8639
Agni rašė:Ragana, dėl įžeidinėjimų bus laikinai išbaninta iš forumo, o gal ir visam laikui, nes nematau reikalo jai čia būt.
P.S. forumas yra skirtas sergantiems konkrečia liga žmonėms, o ne sveikiems. todėl ir sakoma, kad sergantys.


žinoma, tai nereiškia, kad sveiki negali čia lankytis ;)
ParašėBegaline
#8654
Ragana rašė:apie tai kad TAU PACIAM gali but ir blogiau.

ech, kritikuot išmokė, o realiai mąstyt - :? esat tik hipotetikė, gerbiamoji :D rašinėliuose gal tai ir praverčia, bet ne realiame gyvenime
Vartotojo avataras
Parašė Bubastė
#8692 Negaliu atsidžiaugti naujais veidais čia :D Reiks dažniau ilgam išeiti.. Tiek daug savitų, įdomių čia matau.. Super :)

Mano ne per seniausiai skaitytos ir patikusios knygos - Placebas, ntąjį kartą skaityta Dėdės Tomo trobelė (lengva savęs kankinimo forma), Oriksė ir griežlys.

Skaičiau daug gerų, bet su atmintimi - labai nekas :)
ParašėBegaline
#8724
Bubastė rašė:Negaliu atsidžiaugti naujais veidais čia :D Reiks dažniau ilgam išeiti.. Tiek daug savitų, įdomių čia matau.. Super :)

Mano ne per seniausiai skaitytos ir patikusios knygos - Placebas, ntąjį kartą skaityta Dėdės Tomo trobelė (lengva savęs kankinimo forma), Oriksė ir griežlys.

Skaičiau daug gerų, bet su atmintimi - labai nekas :)

aš orksės ir griežlio norėjau seniau, bet kažkaip niekur neradau pirkti. klausyk, o ten fantastika, ane?
Vartotojo avataras
Parašė Bubastė
#8780
Begaline rašė:
Bubastė rašė:Negaliu atsidžiaugti naujais veidais čia :D Reiks dažniau ilgam išeiti.. Tiek daug savitų, įdomių čia matau.. Super :)

Mano ne per seniausiai skaitytos ir patikusios knygos - Placebas, ntąjį kartą skaityta Dėdės Tomo trobelė (lengva savęs kankinimo forma), Oriksė ir griežlys.

Skaičiau daug gerų, bet su atmintimi - labai nekas :)

aš orksės ir griežlio norėjau seniau, bet kažkaip niekur neradau pirkti. klausyk, o ten fantastika, ane?

Na taip. :) Bet kas yra fantastika? Veiksmas vyksta toli ateity, aplinka tokia, kurios dabar nėra, bet kaip ten bus..

Kas yra fantastika, grįžtu prie to klausimo gal? :D
Aš, atrodo knygų mugėj pirkau
Vartotojo avataras
Parašė pamaivyte
#8788 as skaiciau: sielvartas po savizudybes...
mano daug pazystamu nusizude, ir ju artimieji kazkodel kaltina save, tikrai reikia tokia knyga paskaityti, juk nezinai, kada gali prireikti kalbetis su tokiu zmogumi, kuri paliko nusizudes artimasis.. :roll:
ParašėBegaline
#8792
Bubastė rašė:Na taip. :) Bet kas yra fantastika? Veiksmas vyksta toli ateity, aplinka tokia, kurios dabar nėra, bet kaip ten bus..

Kas yra fantastika, grįžtu prie to klausimo gal? :D
Aš, atrodo knygų mugėj pirkau

fantastika yra toks literatūros (ne tik) žanras (filosofuot nenusiteikusi :P ) šiuo atveju tai sci-fi. o dar yra fentezi. ir tas, ir tas laikoma fantastika.