Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#303570 Super filmą šian. mačiau... Vadinas "Front of the class" apie žmogelį sergantį Tourette sindromu (kai reiškia nevalingus garsus). Pagal tikrus faktus... Keliose vietose žliumbiau net, bet džiaugiuos, kad pažiūrėjau. Drėbtelėjo ryžto kovot su savo ligom, o kartais ir mokytis. Geras filmas, jau kartojuos. :achtung Bet kad labai patiko. Paveikslėlis
ParašėŠiršė
#304209 Mačiau "Sylvia", net sužavėta nelikau. Gal todėl, kad esu tiek Plath skaičiusi, The Bell Jar, poeziją, apsakymus, net dienoraštį turiu, jog tiesiog negalėjau nematyti, kad filmas neatspindi jos vidinių išgyvenimų. Skaitydama dienoraštį buvau taip arti jų, o ten - nutolęs, biografiją daugmaž atspindintis, tačiau nejautrus žvilgsnis į jos gyvenimą.
Parašė calluna vulgaris
#304216 Širše, būtent taip man sakė vienas draugas, kuris taip pat iki filmo jau buvo susipažinęs su jos kūryba. O aš tik iš po to pradėjau domėtis. Pamenu, kokie jausma užplūdo pirmą kartą išgirdus jos eilėraščius... Matyt todėl ir filmas taip įstrigo:)
Parašė erica_jong
#304899
Širšė rašė:Mačiau "Sylvia", net sužavėta nelikau. Gal todėl, kad esu tiek Plath skaičiusi, The Bell Jar, poeziją, apsakymus, net dienoraštį turiu, jog tiesiog negalėjau nematyti, kad filmas neatspindi jos vidinių išgyvenimų. Skaitydama dienoraštį buvau taip arti jų, o ten - nutolęs, biografiją daugmaž atspindintis, tačiau nejautrus žvilgsnis į jos gyvenimą.


na aš irgi kątik pažiūrėjau filmą... iki to laiko tik kelis jos eilėraščius buvau skaičiusi ir žinojau, kad nusižudė... dabar noriu daugiau paskaityt, pasidomėt...
Perskaičiau, kad po to ir ta Assia nusižudė, kartu su dukra, po to Sylvios ir Tedo sūnus po daug metų nusižudė... :bloga
traukia mane tokios istorijos...
Be to dar perskaičiau, kad Sylvios antras romanas ir dienoraštis po mirties nerastas, ir apie juos žinoma tik is Assios pasakymų. Bet visgi yra kažkoks dienoraštis, Širše???
Vartotojo avataras
Parašė Pipe
#311044
kunigaikštisMyškinas rašė:Gal kas galit pasiūlyti neblogą komediją? :)
Apie psi- visokius jau prisižiūrėjau. :achtung

Man atrodo depresijos temai komedijos žanras labai tinka. Qwerty indie romantinė komedija apie depresija sergančio parduotuvės sargo Marčio ir DMV darbuotojos Zoe, kurios nepriima šeima, meilę. Filmas apie Scrabble čempionatą ir šaltą Čikagos orą. :)
Parašė gesualdo0
#336432 A Woman Under the Influence
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#337267 Vakar perziurejau filma - The voises, tai svelniai tariant buvau sokiruota :D Filmas apie psichine liga serganti asmeni, kuris turetu gerti vaistus, kad liga neprogresuotu i blogaja puse, taciau kalbetis su augintiniais jam patinka labiau :D laaabai juodo humoro komedija, nevisiems patinka :)
Parašėmeskuteee
#421567 Galvojau paziuresiu cia rekomenduota filma Qwerty, bet kurgi...radau tik anglu kalba, o ir strigineja kas pora minuciu, kai nesiseka..