Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#243123 Na va - iki siol nei is vieno zmogaus negirdejau teigiamu ivertinimu ,,Antikristui''. Reiks gal ir man ryztis ji paziureti.
Vartotojo avataras
Parašė leviatanas
#243132 Matyt, su "netinkamais" žmonėm bendrauji:)
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#243133 Matyt :da
Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#244416 yra toks filmukas Mary and Max. suaugusiems, ne vaikams. paliečia vienatvės, nerimo, depresijos temą su puikiu subtiliu humoru. išvysit kaip valiumą ryjo, zolofto buteliukas stovėjo ant stalelio... labai gražus ir šiltas lipdymas (animacija)
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#244831 Filmu apie depresija megejams, siulau butinai pasiziureti filma "Gana juokinga istorija". Apie paaugli, kuris atsiduria psichiatrijos ligonineje. Sitas tikrai geras :super
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#245673
leviatanas rašė:Larso von Triero turbūt beveik visus filmus esu peržiūrėjęs. Mano favoritas
"Antikristas". "Melancholija" irgi visai nieko, bet kažkaip tikėjaus daugiau. Dar parekomenduočiau jo "The element of crime", "The idiots" ir "Medea".


Nreciau "Antikrista" paziuret. Turetu but nieko. Aciu.
Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#245933 Girl, interrupted

psichiatrinės įvaizdis kiek skiriasi nuo realybės, bet kaip filmas nėra blogas
Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#247622 ordinary people

filmas gavęs 4 oskarus
iš visų mano matytų filmų - tai geriausiai, realiausiai ir jautriausiai atspindintis žmogaus problemas, santykius su kitais, kitų požiūrį į tave, kai tau negerai.

galima atrasti save
Parašė mariusss
#249813
Lollypop rašė:Filmu apie depresija megejams, siulau butinai pasiziureti filma "Gana juokinga istorija". Apie paaugli, kuris atsiduria psichiatrijos ligonineje. Sitas tikrai geras :super


Šiandien peržiūrėjau jį. Ką galiu pasakyti. Na, toks neblogas, bet jaučiasi paviršutiniškas holivudas. Toks sakyčiau biški saldokas, bet visumoi - žiūrisi.
ParašėKatastrofa
#253699
Spindulelis rašė:
leviatanas rašė:Larso von Triero turbūt beveik visus filmus esu peržiūrėjęs. Mano favoritas
"Antikristas". "Melancholija" irgi visai nieko, bet kažkaip tikėjaus daugiau. Dar parekomenduočiau jo "The element of crime", "The idiots" ir "Medea".


Nreciau "Antikrista" paziuret. Turetu but nieko. Aciu.


Antikristas labai geras filmas. Psichologija/mistika/religija/. Drama jį pavadinčiau, o ne siaubo filmu, kaip daugelis vadina..
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#253861 Filmai apie depresiją šiais laikais sumaišyti su manijos: sekso, narkotikų, betikslių kelionių, arba legalių vaistų, nemigos temomis.[vienas pavyzdžių-Prozacko Karta]. Įdomu būtų jei kas pasiūlytų pažiūrėti ką tik išleistą filmą apie depresiją kaip apie liūdesį bei sielos kančias, tema (AČIŪ).
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#267134 Ziurejau "Pavojingas metodas". Patiko visai.