Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Zvakide
#294336
Jozhik v'tumane rašė:
Zvakide rašė:"Lolita"-vyras uzstriges paauglysteje ir isimylejes jauna mergaite.


Kaip keista... Pirmą kartą taip tiesiogiai patiriu nuomonių skirtumą. Man tai šitam filme gailestį labiau kelia mergaitė, nei vyras. Ir toks jausmas, kad tai labiau istorija apie ją, o ne apie jį...

Nors šiaip tikriausiai apie abu. Ir tiek šitas filmas, tiek knyga, yra sulaukę įvairių vertinimų: kai kam atrodo, kad čia ta mergaitė kalta, nes vilioja, kai kam - kad vyras, nes jis juk suaugęs, jis atsakingas. Visi savaip teisūs. =)


Manau,tai istorija apie gyvenima.. Nekalti nei veinas is personazu..Tiesiog viskas taip susikloste.
ParašėŠiršė
#294341 Aš tai skaičiau tą knygą keturiolikos ir pavydėjau Lolitai :wall
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#294402 Vakar kinopavasaryje ziurejau 'The place beyond the pines' - labai patiko...
Vartotojo avataras
Parašė Arigatou
#294477 ''Django unchained'' Taip velnioniskai patiko, kad butinai dar syki paziuresiu :) Nera ten labai daug realizmo ar tiesos apie gyvenima, bet filmas taip gerai ir klasiskai pastatytas, kad gera ziuret. Kai kurie charakteriai tiesiog nepakartojami :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#294478 Aga - Django ir man labai patiko :super Nors ir daug besitaskanciu krauju :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#294481 Man ir vyrui irgi patiko, o dar žiūrėjom kino teatre. mmm...
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#295155 Optimisto istorija. Neblogas lengvas filmukas su komedijos elementais apie vyruką grįžusį iš psixiatrinės ir bandantį vėl atsistoti ant kojų, apie merginą su panašiom problemom..ir apie juos abu drauge bandančius įveikti sunkumus :) man pasirodė vietom crazy,ypač tada kai jiedu lengvai psixuoja :D
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#295401 Vakar ziurejau dokumentini nedokumentiska rusu filma 'Anton tut riadom' (Anton's right here) apie berniuka autista. Raudojau visa filma, nors nebuvo jis desperatiskai liudnas, turbut atvirksciai - sviesus. Turbut Antone pamaciau daug savo isgyvenimu...
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#312463 Nesenai pažiūrėjau filmą "Ji (Her)" 2013. Gal yra mačiusių ir norėtų pasidalinti mintimis apie filmą, nes man yra klausimų, galite rašyti į pm.
Vartotojo avataras
Parašė genutei_kuku
#313400 Parsisiunčiau Her, bet dar neperžiūrėjau. Prieš kelias dienas žiūrėjau Ghost world, 2001 metų, rekomenduoju, labai patiko. Taip pat rekomenduoju Songs from the second floor. Gal kas matėte Kitchen Stories? Ir galėtumėte kąnors pakomentuoti? Nes man labai nepatiko pabaiga, ir po to sapnavau košmarą apie mažus šviečiančius treilerius naktyje :D. Jeigu labai slogi nuotaika, itin itin slogi, tai rekomenduoju pažiūrėti kąnors visiškai lėkšto ir lengvo, kaip Anchorman, ar Bad Grandpa. Žiūrėjau bad grandpa kai buvo labai labai blogai ir suėjo :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#313416
Kūnas rašė:Dabar tebūnie taip. Jei gerbiate kiną, pažiūrėkite šį trumpą tribūtą (Shepitko, Klimov, Schnittke) nepagrįstai užmirštai Sovietų kino režisierei Larisai Shepitko. Nuoroda. Gaila, kad internete pažiūrėti radau tik labai prastos kokybės angliškai titruotą video ir šį - pusiau žiūrėtinos kokybės, titruotą itališkai. Nors, kiek pažiūrėjau, ir itališkai galima suprast. (Aišku, lietuviškai informacijos apie Larisą Shepitko nėra. Nė vienos menkos žinutės. Sinefilai...) Sakau visiškai rimtai ir nepaveiktas jokių emocijų, ne: tai geriausia biografija, kokią esu bematęs. Tai nebe dokumentinis filmas. Tai kinas apie kiną. Sukurtas berods metai po Shepitko žūties. Paskui Klimovas iš esmės ir sukūrė geriausius savo darbus. Pasakysiu netgi taip. Larisa yra kinas. Shepitko yra kinas, Jeanai Lucai Godardai. Nes kažką reiškia ir tos amžinosios kategorijos vis vien gal kažką.

Jei išvis naiviai, tai parsisiųsti normalios kokybės galima čia: http://arananfms.blogspot.com/2010/09/larisa-1980.html

Paveikslėlis

Nei režisieriaus, nei filmo pavadinimo... rask kad gudras. :achtung
Parašėm-oll
#313460
kunigaikštisMyškinas rašė:
Kūnas rašė:Dabar tebūnie taip. Jei gerbiate kiną, pažiūrėkite šį trumpą tribūtą (Shepitko, Klimov, Schnittke) nepagrįstai užmirštai Sovietų kino režisierei Larisai Shepitko. Nuoroda. Gaila, kad internete pažiūrėti radau tik labai prastos kokybės angliškai titruotą video ir šį - pusiau žiūrėtinos kokybės, titruotą itališkai. Nors, kiek pažiūrėjau, ir itališkai galima suprast. (Aišku, lietuviškai informacijos apie Larisą Shepitko nėra. Nė vienos menkos žinutės. Sinefilai...) Sakau visiškai rimtai ir nepaveiktas jokių emocijų, ne: tai geriausia biografija, kokią esu bematęs. Tai nebe dokumentinis filmas. Tai kinas apie kiną. Sukurtas berods metai po Shepitko žūties. Paskui Klimovas iš esmės ir sukūrė geriausius savo darbus. Pasakysiu netgi taip. Larisa yra kinas. Shepitko yra kinas, Jeanai Lucai Godardai. Nes kažką reiškia ir tos amžinosios kategorijos vis vien gal kažką.

Jei išvis naiviai, tai parsisiųsti normalios kokybės galima čia: http://arananfms.blogspot.com/2010/09/larisa-1980.html

Paveikslėlis

Nei režisieriaus, nei filmo pavadinimo... rask kad gudras. :achtung


http://vimeo.com/49976137
Parašėm-oll
#313464
kunigaikštisMyškinas rašė:m-oll, man rods čia ne apie šitą filmą. Ar apie šitą? :bloga


šitą šitą