Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKūnas
#221982 Ne, taigi ten ir miltų yra, ir kitų produktų. Niekas čia gyvų embrionų nevalgo, ne grobuonys gi esam.
ParašėŠiršė
#221999
the ending rašė:Morpheus,aš online žiūrejau,nesisiunčiau.

Gal galėtum duot nuorodą, kur tu online filmus žiūri?

http://www.europafilmtreasures.eu/

va čia galima neblogų dalykų rast. :)
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#222027 filmai.in

ten uzsiregistravus esu.dabar jau eb tasku ziuriu,kadangi per para leidžia vieną filmą pažiūret,o aš dažnai jų nežiūriu,del laiko trūkumo,tai man šis variantas tinka.:)
ParašėŠiršė
#222036 O ten būna su titrais ar kažkas ant viršaus skaito?
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#222037 būna ivairiai.prie filmo parasyta,kaip igarsinta,megejiskai ar profesionaliai,ar klaba originalo kalba ir kokia kalba titrai
ParašėKūnas
#223838 Turbūt jau daugelis matė (o aš tik visai neseniai) 2007 metų estų filmą Klass. Patyčių tematika sukurtų filmų tiek prigaminta, kad net sunku ką naujo sugalvoti. Taigi režisierius ir negalvojo, o tiesiog ekranizavo tikrus įvykius. Tenka pastebėti, kad gan talentingai. Įdomu, kada lietuvių filmuose paaugliai pradės šnekėti natūraliai, o ne darydami kelių sekundžių pauzes po pusės sakinio. Filme pasakojama dviejų vaikinų - klasės pastumdėlio Josefo ir normalaus vyruko Kasparo - "draugystė". Mat vieną dieną Kasparas kažkodėl nusprendžia užsistoti visaip spardomą, engiamą ir keikiamą klasioką. Klasė baudžia Kasparą, ir pamažu jau jis tampa pagrindiniu patyčių taikiniu, kol. Jau minėjau, tikrai puiki jaunųjų estukų vaidyba, bene stipriausias filmo komponentas, o ir pats filmas tikrai nelėkštas, nors pabaigą galima numanyti pusantros valandos atstumu. O, beje, kam tau tą pabaigą numanyti, nori, kad kuo greičiau filmas baigtųsi? Aš nenorėjau, kad baigtųsi. Bet baigėsi jis taip, kaip norėjau. Patyčių prevencijai - privalomas filmas. O ir šiaip daug įdomių rakursų galima įžiūrėti, pvz. kad ir antiglobalistinį požiūrį.

Paveikslėlis

Jei kas iš tikrųjų užsinorėtų pažiūrėti, vėl filmas yra jūtūbėj. Nuo čia.
http://www.youtube.com/watch?v=lmX3wzy15FI
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#225974 "ji-vaikinas,kurį pažinojau" Skalvijoj
nuostabus filmas,priiverčiantis susimąstyt ir pakeist požiūrį į (homo-;bi-;trans-)seksualumą.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#226440 Dogtooth(liet.Iltinis dantis)

apie izoliuotą šeimą,tiksliau,jos dalį-vaikus,gyvenančius viloj iš kurios negali išeiti.plaunamos smegenys pačiais neįtikėčiausiais būdais,sadistiški veiksmai.Vienintelis būdas išeiti į 'pasaulį'-nukritęs iltinis dantis.

Paveikslėlis
ParašėKūnas
#228604 Šiandien prisiminiau vieną tokį arthousinį filmą. Thierry Zeno - Vase de Noces. Visą gyvenimą galvojau (gerai pasakyta: visą gyvenimą, rimtai taip), kad tas filmas rumunų, bet pasirodo - belgų. Jame pasakojama (su sąlyga, kad ten išvis pasakojimas yra) apie vienatvėje gyvenantį vaikiną, kuris susidomi kiaulėmis. Ir susidomi ne šiaip kad dalyvauja kokiose nors ten kiaulių parodose ar kuria naują, labai puikų pašarą, ne. Jis jas įsimyli... :))) Tik nepagalvokit, kad čia ir yra visa filmo esmė. Filmas gan lėtas, scenos statiškos, bet tokios egzistenciškos. Susitelkiama daugiau į vidinį jaunuolio pasaulį, nei į... nu į kažką. Žinoma neverta tikėtis, kad čia kažkoks stebuklas ir jokių ten Palmės šakelių po premjeros nebuvo laimėta, bet kažkiek dėmesio iš emancipuoto 21 amžiaus kino žiūrovo toks filmas tikrai galėtų gauta. Ar ne?

Video
ParašėCikadelė
#228605 Kūnas,aš vis stebiuosi iš kur tu tokių filmų ištrauki...Dar man kažkas sakė,jog turiu 'iškrypusį' skonį filmams... :bloga
ParašėKūnas
#228725 Paveikslėlis High five!
Parašė trist
#228974 Stalkeri ziurejau, nerealus filmas
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#229608 Donnie Darko :super
pasirodo aš jį mačius prieš n-metų...bet paliko didelį įspūdį dabar..
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#229707 The Devil`s Arithmetic(1999)

filmas apie amerikientę merginą žydę,kuri staiga atsiranda 1941 Lenkijoje ir tuometinių įvykių veiksme.
nuostabus filmas,priverčiantis kitaip pažvelgt į holokaustą ir žydus.
beje,filams filmuotas Lietuvoje ir yra lietuvių aktorių :)