Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#180933
Širšė rašė:Oo, Zero 2 ir man patiko. Ypač pradžia, tas kontrastas - užrašas "Vilnius - Europos kultūros sostinė" :D Labai gera scena. Ir šiaip filmas geras.

Dabar galvoju, gal į šitą nueiti?

http://www.obuolys.lt/kinozona/filmas/1 ... -2009.html

Jo ta pana tiko pievoje prie zenklo :D
Aprasymas labai sausas, gal nebus labai istemtas
Vartotojo avataras
Parašė Emilija
#181611 Man labai patiko filmas "Seven Pounds". Tikrai prasmingas, paliekantis įspūdį, bet liūdnas. Prisipažinsiu, kad filmo pabaigoje apsiašarojau. Aš jį parsisiunčiau iš torrent.lt
Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#181740 Buvau neseniai Zero 2, man tai buvo žiaurus filmas, bet galiu pabirti aktorius vaidyba tikrai labai gera.
Parašė Sunrise
#184909 Šiandien žiūrėjau filmą iš kino pavasario "Įlanka" vadinas. Dokumentinis ir geras, bet silpnų nervų žmonėms nepatariu... Pati dar negaliu atsigaut. Filmas parodo kaip verslas gadina žmones ir kaip jie žudo nekaltus gyvūnus... Nežinojau, kad parduodama delfinų mėsa, bet šiandien jau žinau... Ir tas nekaltas "Fliperis" paskatino visą tą nesąmonę.... Kai kurie žmonės yra siaubingi... :x
Parašė Dali
#204237 Man labai patiko filmas nekalti balsai, verta pažiūrėti.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#204660 pažiūrejau "2012" ir visą filmą pražvengiau :D :D :D
wow,kokia baisi psaulio pabaiga,o ne-paskesime.....vaizdai neva įspūdingi,bet akivaizdu,kad daryta kompiuteriu ir nesijaucia tikroves,triukai,kaip iš Chuk Norris filmų :achtung
bent tas rusiškas humoras smagiai panaudotas,dar kas nepatiko-kad dalai lama dave savo mokiniui budistui automobilio raktelius,as čia per nesamone :achtung
man įdomu,kas tokiom pievom tiki? :D :D
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#204668 Pats geriausias visų laikų serialas kurį esu matęs..
pažiūrėjau visus 5 sezonus, paskutinėj serijoj visi miršta...

http://www.youtube.com/watch?v=el4eUKmLujg
"Six Feet Under"

ни одной серии мимо кассы :da
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#204790 "28 dienos" su Sandra Bulock - apie mergina, kuri del alkoholizmo atsiduria rebilitacijos centre, jos isgyvenimai ir sunkus darbas tikslo link... Zdz, tikrai geras, galit paziureti :super paskui yra labai ziaurus filmas "Hunger point" apie depresyvia anoreksike, ilga gydymasi psichiatrijos klinikoje, bet pointas tas, kad jis ne su laiminga pabaiga.
"Prozako karta" senas, bet geras, apie mergina sergancia depresija, jos kelius ir klystkelius, gydymasi.. :) na, nemazai perziurejus filmu esu :)
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#204800 "28 dienos" geras :super pats praeidinėjau tą 28 dienų programą :da
ParašėŠiršė
#204895 http://www.imdb.com/title/tt0124207/

Šitas labai patiko. :)

Pastaruoju metu kone kasdien pažiūriu po filmą, universiteto bibliotekoje jų labai daug. Daugiausia žiūriu rusiškus (gerai, kad su angliškais titrais :D ), je tokie jautrūs, melancholiški. Bibliotekoje filmai suskirstyti pagal režisierių tautybę, mano labai subjektyva nuomone,, jokie prancūzai ir italai niekada neprilygs rusams kine :)
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#204899
Širšė rašė:mano labai subjektyva nuomone,, jokie prancūzai ir italai niekada neprilygs rusams kine :)


Pažiūrėk tada šitą
http://www.imdb.com/title/tt0488905/

Neprilygstama drama, aš jau galvojau, kad tokių filmų niekas nebedaro, (jei patinka Tarkovskis...)
Rusiškai vadinasi ИЗГНАНИЕ
ParašėKūnas
#204903 Peržiūrėjau meistro Akiros Kurosawos darbą Dersu Uzala. Jautri istorija apie kilnią, tikrą vyrišką draugystę (net ašara poroj vietų ištryško). Nors jūs patys žinot, jog visai ne apie tai. Neneigsiu, jog pribloškė ir gamtos vaizdai bei visa kita. Nors gal senstu... o gal mes kiekvienas savyje kažkiek esame Dersu. Archajika.
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#204907
Kūnas rašė:Peržiūrėjau meistro Akiros Kurosawos darbą Dersu Uzala. Jautri istorija apie kilnią, tikrą vyrišką draugystę (net ašara poroj vietų ištryško). Nors jūs patys žinot, jog visai ne apie tai. Neneigsiu, jog pribloškė ir gamtos vaizdai bei visa kita. Nors gal senstu... o gal mes kiekvienas savyje kažkiek esame Dersu. Archajika.

Mane irgi tas filmas sukrėtė, bet Kurosavos man labiausiai patiko Rosiomon'as
Vartotojo avataras
Parašė enya
#204983 Vienas iš labiausiai patikusių "Neištikimoji" ("Unfaithful")
ParašėŠiršė
#205286 Maumuo, labai ačiū už nuorodą, jei tik išeis pasisiųsti, labai norėčiau pažiūrėti.
Kalbant apie Tarkovskį (kurį dievinu), labiausiai susižavėjau "Soliaris" :)