Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65305 Čia siūlome vieni kitiems visokiausius filmus ir apie juos diskutuojame. =) Galima rašyti ir jau minėtus.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65311 Emir Kusturica VISI filmai :) jie skirtingi, bet VISI neįtikėtinai žavūs. Arizona dream savižudžiams nežiūrėti, stipresniems kaifas garantuotas :heart
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65348 Arizona dream tikrai nuostabus filmas. Bet jo daug kas nesupranta. Ypač tie, kurie neserga depresija, nors jis ne apie tai. Bet man sakė taip: "Filmas apie debilus. Nežinia dėl ko žaidžia rusišką ruletę, po to ima ir nei iš šio nei iš to .................. (nespoilinu), visiška nesąmonė". :D O man čia vienas mėgstamiausių filmų, tai labai reaguoju į bet kokią neigiamą nuomonę apie jį. :D
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65353 o man pasirodė nuobodus, bežiūrėdama užmigau. gal reiks dar kada pabandyt.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65354 aš dievinu šitą filmą. ir pastebėjau, kad daug kas jo nesupranta ir nebūtinai tai priklauso nuo to, serga žmogus ar ne. nuo kažko kito priklauso. užtat man būna dažniausiai nesuprantu elementarių holivudinių komercinių filmų ir serialų. nes ieškau minties, ieškau, KODĖL tas filmas pastatytas ir KAS tuo norėta pasakyti, jei nėra tai išbvis nesuprantu kam to reikėjo :)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65355 nebūtinai mintis turi būti paslėpta.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65356 Man tai Arizona Dream Holivudinis ir yra, bet nu gerąja prasme holivudinis. :D
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65359 o aš dievinu Stalkerį (tarkovskio) ir Zerkalo (tarkovskio). man nėra lygių šiems filmams, bet nereaguoju jautriai, jei kas jų nesupranta, nes ir pati dar daug ko ten nesuprantu, nors mačiau milijonus kartų.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65360 iš paskutinių matytų labai rekomenduoju: Buffallo.66 - vienas geriausių matytų filmų, drąsiai galiu taip teigti. originalus pastatymas, puiki vaidyba, nenuvalkiota idėja. apie tai, kiek skausmo ir kaip sulaužyti savo vaiką gali tėvai. ir apie tai, kad lašelis meilės gali viską pakeisti. ir visiškai nebanaliai. super gera pabaiga. dviguba. užgniaužianti kvapą ir išlaikanti įtampą iki galo.

kitas labai geras - Persepolis - apie pilietinį karą Irane, mažos mergaitės akimis.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65361 dar rekomenduoju "Adomo obuolius" ir "spirited away".
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65381 Adomo obuolius turiu nusipirkus, ale niekaip neispakuoju :)
Vartotojo avataras
Parašė consvela
#65426
Agni rašė:o aš dievinu Stalkerį (tarkovskio) ir Zerkalo (tarkovskio). man nėra lygių šiems filmams, bet nereaguoju jautriai, jei kas jų nesupranta, nes ir pati dar daug ko ten nesuprantu, nors mačiau milijonus kartų.


Tarkovskis, manau, neskirtas tam, kad pažiūrėtum->suprastum->pasakytum, kad matei. Jo meno esmė - daugiasluoksniškumas, kuriuo gali žavėtis, mėgautis ir paliapsniui bandyti perprasti. Jei tą pajauti - jo filmus žiūrėsi vėl ir vėl, ir neatsibos, nes kiekvieną kartą bus nauja ir įspūdinga. Man jo viršūnė - "Nostalgija". Jei ir yra kas perkėlęs į ekraną bent dalį tobulybės, tai - Tarkovskis.
Na, dar Kurosawa. Bet šito režisieriaus filmuose tiek daug japonų religinės ir kultūrinės simbolikos, kad ne japonui jų suprasti iki galo, manau, neįmanoma. Paskutiniu metu žiūrėdama sodindavausi kartu vyrą ar uošvį, stabdydavau bent kiek neaiškioj vietoj ir prašydavau paaiškint, paskui vėl žiūrėdavau iš naujo be pauzių. Žaviuosi juo, bet nemanau, kad suprantu.

O šiaip prie nuotaikos tinka ir holivudinis spoksalas :) Tik komedijos amerikietiškos ne mano suvokimui, nematau aš ten beveik nieko juokingo.
Paskutinis matytas filmas kine buvo "The Dark Night", ir visai patiko :D
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65434 consvela, aš pasišaipiau iš snobizmo tik.
Vartotojo avataras
Parašė consvela
#65437 Agni, o aš tik retoriškai pastebėjau, kodėl tie filmai nesuprantami.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#65442 tai šitą aš ir pati suprantu.