Moderatorius: Astro-Meška

ParašėGoldenRush
#412468 Gal discogs?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#421744 Bišk nesupratau... Spotify tik amerikiečiai gali naudotis be reklamų? net mokant...
Naudojau Tidal... Bet stabdė kompo apss'sas...
Dabar naudoju Deezer, bet su paieška truputį šyza ten... stabdo ir meta keistenybes...

Ką jūs naudojat? Per ką klausot muzikos?
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422302
Astronautė-Myška rašė:Bišk nesupratau... Spotify tik amerikiečiai gali naudotis be reklamų? net mokant...
Naudojau Tidal... Bet stabdė kompo apss'sas...
Dabar naudoju Deezer, bet su paieška truputį šyza ten... stabdo ir meta keistenybes...

Ką jūs naudojat? Per ką klausot muzikos?


Aš naudoju programėlę Stream, seniai buvau įsijungus, ten man rods youtubę galima pasileist kaip ir fone, programėlės langas susimažina ir galima naudot kitas programėles, nukišus tą langą kur į ekrano kampą. Aš ir spotify naudoju, man tai reklamos netrukdo, tik per telefoną kiek kitaip ten tos visos funkcijos negu per plančetę.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422614 https://m.youtube.com/watch?v=qViEX13aEjQ

Čia tokia folk daina. Įdainuota slavų kalba, tikriausiai rusiškai, bet dainavimo stilius kaip skandinavų tradicinės muzikos.

Aš labai mėgstu įvairių kultūrų folk/tradicinę muziką, kuri šiais laikais nepopuliari, nes visas pasaulis kuria daugiausiai modernią muziką, kuri iš esmės atsirado Amerikoj. Tik man idomu, ar amerikiečiai savo muziką laiko tradicine amerikiečių muzika. Tikriausiai taip ir nesužinosiu šito :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#422616 Aha, įdomus gabalas. :) O tau ir LT neofolk patinka ar tik kitų tautų? Tiesiog šiaip įdomu... Gal ką turi paklausyt, nes aš žinau tik "Žalvarinį". :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422631
Astronautė-Myška rašė:Aha, įdomus gabalas. :) O tau ir LT neofolk patinka ar tik kitų tautų? Tiesiog šiaip įdomu... Gal ką turi paklausyt, nes aš žinau tik "Žalvarinį". :bloga


Retai klausau lietuvių folk ar neo folk, o jei klausau, tai ne konkrečių grupių ar atlikėjų, bet atsitiktinai užtiktų dainų. Žalvarinį žinau, bet kai iš jo pasitraukė ta šviesiaplaukė vokalistė, tai nebetraukia prie naujų dainų jų.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422729 https://m.youtube.com/watch?v=NyB90aNkURU#menu

Čia samių tradicinis dainavimas. Samiai yra tokia tautelė, gyvenanti šiaurės europoj, apsigyvenusi ten dar prieš kitus skandinavus, pastarieji kilę iš vikingų. Paklausius tokios muzikos net stebiesi, kad tokia tradicinė muzika randama europoj, man labiau užneša į indėnų ar sibiriečių muziką :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#423333 Pasidarė įdomu, kuo skiriasi temos "mano sielos muzika" ir "muzika". Paskaitinėjau abi temas nuo pirmų postų, aišku, ne viską. Kiek suprantu pirmojoj temoj dalinamės savo mėgstamom dainom, o antroj priedo dar ir apskritai apie muziką galima diskutuot.

Man pasidarė įdomu, ar yra žmogelių šitam forume formaliai (įprastinėj mokykloj ar muzikos mokykloj) ar neformaliai (savarankiškai, kaip laisvalaikio užsiėmimą ar privačiai) besimokiusių ar tebesimokančių muzikos? Kiek laiko jau mokotės? Ką rinkotės, mokytis grot kokiu nors instrumentu ar vokalo? O gal ir to, ir to? Man iš tiesų labai įdomu ar galima mokytis savarankiškai iki pakankamai įgudusio lygio, ar ateina laikas, kai atsimuši į sieną ir belieka pirkt muzikos pamokų, kad toliau patobulėt?