Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#70998 Nina Simone. Rekomenduoju.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#71460 o gal, raip netyčia čia doom metal gerbėjų yra? :-)

tiek doors tiek pink floyd mano jau nuklausyti skersai išilgai
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#71513 tada klausyk Jeffo Buckleyjaus :)
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#71663 O aš iki panagių AC/DC gerbėja, vieninteliai tinkantys visur visada ir prie visokios nuotaikos. B)
Parašė Black_Crow
#71677 Bon Scott'as ar Brian'as Johnson'as ? Man tai tikrieji ACDC tik su Scott'u buvo, paskui buvo neblogai, bet kazkaip nebetas, Johnsonas vopse bande tik megdziot Scott'a ir ne savu balsu dainavo, bet aisq buvo geru gabalu ir su juo...
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#71703 gėris
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#73202 galvojau parsisiusiu gupe metallicca 100% maniau kad paklausius sia grupe desiu i suns dienas , bet... bet kalusau jos ir negaliu liautis . uzvalde mano siela , ir megina pasiglemzti blaivu proto likucius, ne o kal kaip tik klausydama sios grupe noriu ismesti savo pasauli ... vel atstatyti
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#73275
Black_Crow rašė:Bon Scott'as ar Brian'as Johnson'as ? Man tai tikrieji ACDC tik su Scott'u buvo, paskui buvo neblogai, bet kazkaip nebetas, Johnsonas vopse bande tik megdziot Scott'a ir ne savu balsu dainavo, bet aisq buvo geru gabalu ir su juo...


Respect! :flo Daug tikrųjų AC?DC fanų taip sako. Na man tinka abu variantai. :heart . O va netipiška, nes dauguma tada mėgst ir Metalika, o aš nevirškinu, geriau jau tad Ramshtein.
Parašė Black_Crow
#73327 Nu man priimtina, kad jie su Johnson'a susirado, nes dar tikrai ir su juo sukure daug geru gabalu, bet vistiek Scott'as buvo tikras ACDC simbolis, netgi tikresnis uz Angusa (man), vien koncertai ko verti tie patys seniausi, kai nebudavo jokiu spec efektu, tiktai energija ir atsidavimas tam, ka darai, vo ten tai buvo kazkas tokio...

Metallica siaip yra nebloga grupe, tiek, kad jau lb pervertinta ir prodiuserine (ypac kalbant apie paskutinius 15 metu), O Rammstein tai vopse pernest negaliu, prisimenu kaip teko grot su tokiu gitaristu, kuriam patiktavo ziauriai ta grupe ir pastoviai versdavo ju klausytis :x
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#73479 gal kas netycia turi meditacines muzikos?
Parašė Black_Crow
#73571 O kas yra meditacine muzika ? Cia turi buti specialiai sukurta medituoti ar kazkoks tai relax'as paprastas? Siaip kiek girdejau tai medituot isvis rekomenduojama be muzikos ir be jokiu pasaliniu garsu. Jeigu is zinomu, tai Enigma ir Mike Oldfield'o nmz kurybos tam tinka, pvz sitas ziauriai raminantis

http://www.youtube.com/watch?v=qJJmS-HY234
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#73573 oi ne ta turejau omeny, enigma ir anie tai popsas paprasciausias, netgi per radija leidziamas. turejau omeny ka kita. bet turbut cia tokiu nera.
Parašė Black_Crow
#73577 Nu Enigma tai buvo ir popso ir ne popso, siaip pats neklausau daug, tik keli gabalai patinka, bet Oldfield'as tai tikrai nera popsas, grojo gal tik vienu metu toki pop rock'a, nebent zodis popsas tau taspats kas zodis "populiarus" . tada taip, bet siaip Oldfield'as lb rimta muzika kure, o Tubular Bells tai isvis yra muzikinis sedevras :)