Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#127869 tai galėtum kaip nors pasidalinti, šimtas metų, kaip jų nebegirdėjau.
Parašė autumn
#127874 Aš irgi norėčiau pasidalinimo :o
Vartotojo avataras
Parašė Sowelu
#127877 O kaip jums labiau tiktų: kažkur sumesti ar skype'u?
Parašė autumn
#127883 Man tai skype labiau tiktų, bet nuo rytojaus, nes šiandien esu ten, kur interneto greitis mažų mažiausiai katastrofiškas.
Parašė Nematoma
#127892
Sowelu rašė:
-LaCrima- rašė:
Sowelu rašė:Apskritai kalbant, aš klausau sunkios mzikos: metalo, gotikinio idustrialo. Tačiau su laiku atradau folk muziką, kuri įkvepia ir pakelia nuotaiką.
Galiausiai, dėl savo sutrikusios psichologinės būsenos, priėjau prie visiškai lengvo rokelio, nes išvien klausytis siucidal-depressive black metal muziką pasidarė psichologiškai sunku... Pati verčiu save klausytis linksmai nuteikiančios muzikos. Na, negaliu sakyti, kad čia mano muzika, bet kaip fonas ji veikia geriau už depresyvius akordus.
Pvz.dabar blaško:
Semisonic - F.N.T.
ir Spiderbait(gaila, geresnės kokybės Youtube neradau).

o ką klausai iš folk muzikos? man ji ir patinka =)


Patinka Atalyja labai, Kūlgrinda, o Žalvarinis jau kiek įgrisęs, bet irgi klausomas. :] Dar vagi neofolk patinka Vilkduja ir Notanga.
O kaip pačiai? :]

Vilkduja patinka ir man :) o šiaip klausau Spiritual front, Rome, Ordo Rosarius Equilibrio, Rose Rovine E Amanti, Derniere Volonte :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#127903
Sowelu rašė:O kaip jums labiau tiktų: kažkur sumesti ar skype'u?

O gal įmesk kur nors į kokį savefile ar panašų, ir aš atsisiųsčiau. :DD Įdomu pasidarė.
Paskutinį kartą redagavo Astro-Meška 2009 05 25, 08:05. Iš viso redaguota 1 kartą.
Parašė Nematoma
#127906 Taip taip, pasidalinkime visi muzika =) įdomu sužinoti, kas ką klauso :)))
Vartotojo avataras
Parašė Sowelu
#127923 Notanga <- iš čia galite siųstis, o jeigu kam nors patogiau skype - tiesiog praneškite į pm. Susitarsim. Ir įdomaus klausymo (:
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#127941 Sowelu, ačiū labai, va jei kas dar ir vilkduja pasidalintų, būtų gera :-)
Vartotojo avataras
Parašė Sowelu
#127967 Prašom prašom! Vilkduja - Vakar duona(2008) turiu, jeigu reikia, galiu ir šitą įmesti, o jeigu kas daugiau turi, tai ir man nepakenktų :]
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#128000 tai įmesk :-) aš iš jų nieko nebeturiu...
Vartotojo avataras
Parašė Sowelu
#128047 (:
Parašė Element
#128070 Theodor bastard arba diary of dreams gal kas einat?
Parašė autumn
#128076 Vilkdujos turiu Vakar duona ir Prieblanda. Ir žemės arbata
Jei antrojo kam nors reikia, galiu pasidalint.