Moderatorius: Astro-Meška

ParašėK.
#252270 labai mėgstu Kauno kamerinį, patarkit kas nors ką išsirinkt, ar 'Judą Iskariotą', ar 'Hitlerį ir Hitlerį', nors jau mačiau bet labai norėčiau dar kartą, ar Vilniaus 'Fundamentalistus', nors kažkur bet turbūt šatėnuose skaičiau nekokių recenzijų užtat labai mėgstu Samuolytę ir šiaip kamerinėj aplinkoj šitas įsivaizduoju turėtų kietai žiūrėtis? patarkit? kas nors? arba gal norit man padovanoti pinigų kad galėčiau į visus tris nueiti?
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#253874 "Žirklės" patiko, lengvas, linksmas. Gal tik nelabai mėgstu detektyvus, bet šiaip, pramogai, visai šaunu. Labiausiai patiko, kad atėjus nereikėjo laukti, kol pakils uždanga, spektaklis prasidėjo kur kas anksčiau, dar ir ne visi žiūrovai buvo susirinkę, o veiksmas jau vyko, puiki atmosfera. Per pertrauką aktoriai taip pat nesiilsėjo, bendravo su žiūrovais (vaidmenyje), vienas (tyrėjas) laukė prie išėjimo ir visi, kas norėjo, galėjo pateikti jam savo teorijas. Žodžiu, pastatymas puikus, aktoriai šaunūs, tik turinys toks... emmm nelabai vertingas :)
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#276920 O. Ir aš einu 24 d. "Žirklės".

Hm, o gal man patiks.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#277538 Labai patiko. Būtent atmosfera. Man tai buvo nauja. :da :super
Parašė asleep
#319286 rekomenduoju (kad iš anksto naujam sezonui užsipirktumėt bilietų :da ) :
Lietuvos Nacionalinis Dramos Teatras:
* "Išvarymas"- O. Koršunovas
* "Akmuo" - A. Jankevičius
* "Barikados" - V. Silis
* "Fundamentalistai"- J. Vaitkus
* "Meistras ir Margarita"- O. Koršunovas
* "Visuomenės priešas"- J. Vaitkus
Vilniaus Mažasis Teatras:
* "Maskaradas" -R. Tuminas
* "Madagaskaras"- R. Tuminas
* "Revizorius"- R. Tuminas
Jaunimo Teatras:
* "Kovos klubas"- V. Bareikis
* "Patriotai"- J. Vaitkus
* "Pagalvinis"- J. Vaitkus

OKT teatras (Ašmenos g.):
* "Žuvėdra"- O. Koršunovas
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#319350 Dabar gal durno dalyko paklausiu, bet su 50% invalid. galima gaut nuolaidą?
O jei galima tai reikt ne inetu tada pirkt?
Vartotojo avataras
Parašė Zinka
#319419 Dramteatry man rodos 80 %, bet reikia vietoj pirkti :) griebk ką kartu, nes lydinčiam asmeniu tokia pati kaina :super
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#335227 http://www.tiketa.lt/andriaus_kaniavos_ ... kiti_52071

Kokios nuomones buvusiu ? Vakare keliauju , paziuret . Prasiblaskyt reikia .
Parašė aaaa
#337158 Laba,

Aš labai domiuosi teatru. Mano mėgstamiausias režisierius O. Koršunovas, E. Nekrošiui jaučiu didžiulę pagarbą taip pat, tik gal per jo simbolizmą kartais sunku viską suprasti, visas mįsles įminti :D

Iš Mažojo dramos teatro patinka Tuminas.

Gal kam taip pat patinka šie režisieriai, šiaip teatras, norėtų susipažinti, pabendrauti šia tema??:))))

p.s. Mano paskutiniai matyti: Elizaveta Bam, Koršunovo "Romeo ir Džiuljeta" su nauju sąstatu:) (nuostabus!!)

šiaip mylimiausias kažkada buvo Koršunovo Hamletas:)))

tiek,

gražaus savaitgalio visiems!!!
Parašė aaaa
#337201 J. Vaitkaus seniai ką mačiau, bet pamenu, kad visai patiko, tik ne pačiausių sąraše, man labai svarbu tikrumas ir emocija, to kartais pasigendu klasikuose..:)))
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342379 Gal galėtumėt parekomenduoti kokį įdomų dabar rodomą spektaklį? Aišku, svarbu, kad nebūtų bilietai labai brangūs. Būčiau dėkingas. :)
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#342409 Tai va.. Vakar irgi tai sužinojau, kai jau buvau užklausęs. Gaila ir keista tuo pačiu.