Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#147888
incognito rašė:siūlau- Belaukiant Godo. Beprotiškai fantastiškas


o... Šį labai norėčiau pasižiūrėt. Reiks pasekt repertuarą.
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#162173 dabar ketinu eiti i palata su rolandu kazlu. o paskutinis, kuriame buvau - tai "rudens stiliaus moteris"
Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#180501 Labas tikroji,
noriu paklausti apie spektaklį "rudens stiliaus moteris" jau senai zadu nueiti, būtų malonu išgirsti atsiliepimus.
Vartotojo avataras
Parašė Melani
#180508 Paskutinis kuriam buvau 'Sparnuotasis Matas' ispudzio nepaliko, neaktualus siandienai..
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#182908 tik iš "škac mirtie,visados škac".galima sakyt labai patiko,linksmas toks,tik iki tam tikro taško....bet veliau nurimau ir vel viskas buvo neblogai :)))
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#207010 siandien buvau "Antigonė(bet ne mitas)".
patiko,toks linksmas visai,kvailoki santykiai tarp brolių-sesių,sesiu-broliu itr t.t.
galas visai idomus...jega,geras spektaklis :da
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#221294 paskutiniai du,kuriuose buvau, "Lelėj":
"Eglė žalčių karalienė" ketvirtadieni.visai patiko jų interpretacija ir vaidyba be žodžių,bet buvo per trumpa ir neužkabino kažko gilesnio.
o šiandien buvau "privati valda"...stipru,patiko,įspūdinga.
kol aks "Lelėj" mačiau tik du spektaklius,bet man jie patiko,jų šaunios dekoracijos ir interpretacijos :)))
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#221882 vakar buvau "Vararotojuose" keistuoliuose...
na,iš tiesų tikejausi žymiai daugiau.humoras šiek tiek vyresniems žmonems,ne jaunimui.o galbūt tiesiog buvau ne nuotaikoj,bet kai salė ūžė iš juoko,girdejau tik senyvų žmonių juoką,o man net šypsenos nekele.
taipogi labai užtestas.galejo laisvai tilpt i 2 dalis,ne 3..ir tas 4valandų veiksmas,daug ką užmigdė.
minčių gerų buvo minimumas,veiksmo beveik nebuvo.nors keistuolių vaidyba buvo nepakartojama :super
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#224748 "Ana Karenina" rusų dramos teatre.
nuostabus spektaklis,aitringa pagrindines aktores vaidyba,itraukiantis
man labai patiko,vienas geriausiu mano matytų spektaklių :)
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#225476 "Kvailių vakarienė" rusų dramos teatras,pastatyta pagal Francio Vėberio 'vakarienė su idiotu'.
man labai patiko,šauni vaidyba,saikingas ir kokybiškas humoras :super
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#227907 "pamišelė"
rusų dramos teatras.nežinau,kiek atspindi tikrąjį psichiatrijos gyvenimą,bet tai,kaip buvo rodoma,man labai patiko.labai,iš tikro,paveikė.bet džiaugiuos jį pamačius :)))
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#249438 H. Ibseno ,,Visuomenes priesas'', rezisierius J. Vaitkus, Lietuvos nacionalinis dramos teatras - ka tik gryzau, geriausias spektaklis visom prasmem koki esu macius...rekomenduoju
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#249446 Noreciau. Spektaklyje senokai buvau.
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#252079 M. Ivaskevicius ,,Isvarymas'', rez. O. Korsunovas, Lietuvos Nacionalinis dramos teatras - nors ir daug necenzuros ir be proto ilgas, bet tikrai geras spektaklis.
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#252098 aš eisiu į "Žirkles", gavau dovanų bilietus :)