Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65310 Diskutuojame apie spektaklius. Kur eiti, ką žiūrėti ir ko jokiu būdu nežiūrėti ir nemesti pinigų balon. =)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65312 Tuoj prasidės sezonas, laukiu nekantrauju :heart
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65507 Paveikslėlis


Paveikslėlis


Paveikslėlis


mano mylimiausia aktorė
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65711 http://www.theatre.lt/pjeses.php?n=34&country=

čia doc formate galima paskaityti mano mylimiausio spektaklio pjesės ištraukas. nuostabus kūrinys apie meilę mirtį kaltę ir liūdesį
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65714 Man atrodo, ją ketina išleisti Kitos Knygos kartu su Sarah Kane, Ravenhillu, Koltesu ir dar kažkuo.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65764 oi tai pranesk, prasau labai, man kai ja isleis ir kur galima gautk, pirksiu bet kokia kaina :)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#69928 Prasideda teatro festivalis SIRENOS. Programą galima rasti čia: http://www.sirenos.lt/lt/categories/7

Rekomenduoju bent Tiger Lillies pamatyti. :)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#70183 Ir V. Šinkariukas šiandien mirė.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#70199 oi :verysad:
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#70247 Labai supykdė Stanciko išsakytas jam "nekrologas"... O kur buvo tokie žodžiai, kol žmogus buvo gyvas, tarp mūsų?
Parašė Black_Crow
#70903 Na, kadangi gyvenu Kaune, tai praktiskai ir lankausi tik dramos teatre, kiti man nlb patinka. Spektaklius megstu tokius, kuriuose buna veiksmo, pavadinimu daugelio ju tiesiog nebeprisimenu, istrigo galbut "10 indeniuku", "Ziurkiu medziokle" - toks labai linksmas, "Arbata su citrina"- trumpas, bet smagus, siaip Varno spektakliai man kai kurie patinka, o kai kuriu negaliu pernest tiesiog, pvz "Nusiaubta Salis" man buvo tikra kankyne, tikrai norejosi iseit kuo greiciau, bet va "Tolima Salis" buvo labai super, patiko tiek scenarijus, tiek aisq ir S.Balandzio vaidyba, cia turbut mano megstamiausias teatro aktorius. Dar lb patiko studentu statytas spektaklis, nebeatsimenu jau pavadinimo, kur buvo linksmai rodoma visa tiesa apie realybes sou...
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#70950
Black_Crow rašė:"Ziurkiu medziokle" - toks labai linksmas


Na niekaip nesuprantu, ką ten žmonės randa juokingo. Visiškai primityvus humoras ir šiaip nuobodus scenarijus. Na, nebent būtent tai ir juokinga.
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#70968 Aha, "Žiurkių medžioklė" ir man kažkaip buvo nuobodoka. Nieko ypatingo.

O mano mėgstamiausias spektaklis buvo... Na, gerai, galit juoktis iš mano naivumo. Nežinau kodėl, bet labai labai mielas ir šiltas buvo "Lietaus!". Jis toks naivokas, paprastas. Mėgstu teatrą, bet iš visų spektaklių Kauno Dramos teatre išsirinkčiau šitą... Gal būtent dėl jo paprastumo ir nepretenzingumo? Ir dar dėl Laucevičiaus :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#70996
Black_Crow rašė:Na, kadangi gyvenu Kaune, tai praktiskai ir lankausi tik dramos teatre, kiti man nlb patinka. Spektaklius megstu tokius, kuriuose buna veiksmo, pavadinimu daugelio ju tiesiog nebeprisimenu, istrigo galbut "10 indeniuku", "Ziurkiu medziokle" - toks labai linksmas, "Arbata su citrina"- trumpas, bet smagus, siaip Varno spektakliai man kai kurie patinka, o kai kuriu negaliu pernest tiesiog, pvz "Nusiaubta Salis" man buvo tikra kankyne, tikrai norejosi iseit kuo greiciau, bet va "Tolima Salis" buvo labai super, patiko tiek scenarijus, tiek aisq ir S.Balandzio vaidyba, cia turbut mano megstamiausias teatro aktorius. Dar lb patiko studentu statytas spektaklis, nebeatsimenu jau pavadinimo, kur buvo linksmai rodoma visa tiesa apie realybes sou...


na, šitie spektakliai yra skirti tam, kad teatras užsidirbtų pinigų. su menu tai neturi nieko bendro. o teatras nėra pasilinksminimų vieta. iš esmės tai yra ta vieta, kur žmonės įgauna dvasinių patyrimų. tačiau žmonės, kurie dirba teatre, irgi nori valgyti ir mokesčius turi mokėti. todėl ir paleidžiami į gyvenimą tokie spektakliai. kalbu iš teatrologų pozicijos, ne iš eilinio žiūrovo kėdės.

Beje, Tolima Šalis yra tikrai geras spektaklis. Varnas sugebėjo pagimdyti tikrą meno kūrinį, kurį suprastu ne tik teatralai ir menininkai, bet ir eilinis žmogus iš gatvės. Daugiau tokių spektaklių. Galbūt įvyktų stebuklas ir žmonės pradėtų suvokti, kad teatras taip pat yra menas ir nepainiotų jo su cirku ar kino sale.