Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65316 Dalinamės savo mėgstamais fotografais ir šiaip apskritai foto menu. =)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65321 o man pamenu laaaabai patiko ta moteriškė, kuri buvo namų šeiminikė ir fotografuoti pradėjo ganėtinai vėlai ir pradėjo nuo savo vaikų. Nuli, gal pameni jos pavardę iš fotografijos istorijos?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65323 Pamenu tik kad mačiau jos parodą Sobore. Pavardės, deja, ne. :(
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65324 bet žinai apie ką aš, ane? :)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65325 Tikiuosi. Bet gali būt, kad galvoju visai apie kitą moteriškę. :D Labai ryškiai įstrigo jos dvi fotografijos: beržų kamienai su vaikais tarp jų ir baltas baltas prisnigtas sodas su atremtom į obelį kopėčiom. :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65327 Ne ne, ten vaikai stambiais planais ir visai nebanaliai, nesaldžiai. Gaila konspektus išmečiau
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65331 Bet žinok tikriausiai apie tą pačią kalbam. Nes ana irgi namų šeimininkė ir vėlai pradėjo fotkint. Su muiline iš pradžių fotkino, po to gavo dovanų normalų fotoaparatą. Bet jos fotkės man gan saldokos buvo, kaip ir sakai, tai gal vis tik ne ta pati. :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65332 gal ir ne. nu reiks paskut smegeninę gal prisiminsiu. o kas Tau iš lietuvių patinka?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65333 Sovietmečio visi. Naujų kažkaip nelabai žinau/nelabai mėgstu. O sovietmečio - nuo Sutkaus iki visų banalumo estetikos tų. Budvytis ir pan. O tau?
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65334 O iš pačių seniausių tai Tarabildienės kietos fotkės. :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65339 šiaip nemėgstu saldybių ir nemėgstu socialinės fotografijos. bet labai gerbiu (ne mėgstu, bet gerbiu) Požerskį
Vartotojo avataras
Parašė consvela
#66344 O aš paskutiniu metu Įsimylėjus Tim Flach. Niekda nemėgau "gyvūninių" kadrų - nusaldintų, banalių. Bet šitas dėdė... Jis kažkoks kitoks. Neįprasti rakursai, žaidimas planais ir blykstėm... Žiūrėčiau ir žiūrėčiau į tuos darbus, ypač - arklius. Ramybė. Kviečiu palankyti :) www.timflach.com
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#68877
O aš paskutiniu metu Įsimylėjus Tim Flach. Niekda nemėgau "gyvūninių" kadrų - nusaldintų, banalių. Bet šitas dėdė... Jis kažkoks kitoks. Neįprasti rakursai, žaidimas planais ir blykstėm... Žiūrėčiau ir žiūrėčiau į tuos darbus, ypač - arklius. Ramybė. Kviečiu palankyti www.timflach.com

Nuostabūs darbai!! Ypač patiko šikšnosparnių nuotraukos. Kai kurie gyvūnai atrodo tokie...žmogiški.