Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#194250 Geršvino "Rhapsody In Blue" - liepos 7 berods, Vilniuje
(bet neturiu poros, kas mane iš čia pažįsta bei mėgsta - paskambinkit man, rašykit El.P.)
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#210355 Oi, ne ten parašiau: australų dainininkės Kylie Minogue koncertas kt.m. vasario 26 d., bilietai (kurie brangūs) perkami dabar.
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#248394 Buvau Human Body Exhibition Vilniuje, neverta dėmesio, už 5 Lt būtų galima nueiti, bet už pusę šimto - tikrai ne.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#248395 Šv.Kazimieras (Žemaitijos temos Vilniaus viešose erdvėse) - kovo 2, 3 ir 4 d.
Parašėnemoku
#248512
mumu rašė:Buvau Human Body Exhibition Vilniuje, neverta dėmesio, už 5 Lt būtų galima nueiti, bet už pusę šimto - tikrai ne.

5 Lt galėtų būti, jei ten būtų eksponatai iš plastmasės...
Nors šiaip pritariu, už pusę šimto neverta, galėtų bent 30 būti.
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#248701 na taip, susigėdau, kad neįvertinau įdirbio. Bet aš apie įspūdį, nedaro įspūdžio. Gal jei negyventumėm informacijos amžiuje ir negalėtume bet kurią minutę užsigeidę pažiūrėti, kuo skiriasi sveiki ir rūkaliaus plaučiai, tai sukrėstų ar pasirodytų įdomu. Dabar - tiesiog nieko nematyto ar neįsivaizduoto. Tiesa sakant, nežinau, ko tikėjausi, gal mažiau blizgučių, daugiau tikrovės. Kaip kokiam anatomijos - patalogijos muziejuje...
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#248705 o tai ką, neužteko "tikrovės"? :-)
prisiminiau brolį; paskambinu, paklausiu ką veikia o jis- "ai užvežė naujų, tai tyrinėju. nekenčiu, kai galva perskelta pusiau ir akis į mane spokso". o į parodą nėjau iš principo. dabar sužinojęs kiek kainuoja neisiu dar labiau.
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#248739 o iš kokio principo tu nėjai?
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#248755
nemoku rašė:
mumu rašė:Buvau Human Body Exhibition Vilniuje, neverta dėmesio, už 5 Lt būtų galima nueiti, bet už pusę šimto - tikrai ne.

5 Lt galėtų būti, jei ten būtų eksponatai iš plastmasės...
Nors šiaip pritariu, už pusę šimto neverta, galėtų bent 30 būti.


O man ta paroda labai patiko ir visiskai negaila tu pinigeliu kuriuos teko pakloti uz bilieta. As apziurinejau eksponatus tikrai labai susidomejus ir labai atidziai :super pamaciau koks nuostabus yra zmogaus organizmas ir koks tvirtas ir kartu toks trapus :heart Daugeli organu isivaizdavau visai kitokio dydzio nei pamaciau :heart

Kita vertus pvz mano vaikinas nejo, nes jo tokie dalykai nezavi. Man labai patiko, jam butu visai nepatike, nes tai priklauso nuo to kas kuo domisi :)
Vartotojo avataras
Parašė mumu
#251173 ne dėl to, Lollypop, medicina, anatomija ir panašiais dalykais aš domiuosi nuo vaikystės. Medicinos enciklopedija man buvo įdomiausia knyga. Gal ten tikėjausi pagilinti žinias.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#252343
dddeganti rašė:[/b]SATTA OUTSIDE [/b]2011 buvo wauuuuuuuuu, vaziuosiu ir siemet. Patariu visiems labai labai
http://www.sattaoutside.lt


o galima grynai Tavo nuomonės???apart mestelto link'o.
kodėl rašai: Patariu visiems labai labai
?