Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#91995 Tiek Klimto, tiek Dega piešiniai man labai elegantiški ir trapūs... Labai gražu. =)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#91997 Puikus skonis, Manigrivette. =) Jau vemt verčia nuo Dali, kurį visiškai visi įsimylėję. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#92010 Jo, visi pamišę dėl Dali. Įkyriai. :?
Ačiū, Nuli. =)
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#92082 Nesuprantu už ką Dali mylėti, na įdomu pažiūrėti profesionalus dailininkas čia jau neprikiši, bet kažkaip gerų emocijų iš jo paveikslų nepasisemsi. Nenorėčiau jo paveikslų namuose turėti. Gal aš ko nesuprantu :?
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#92210 Jo asmenybė buvo nepakartojama. Mylimi ne tik jo piešiniai, bet ir jo ekscentriškumas. Nu, kuris dar dailininkas yra pasakęs: "Siurrealizmas esu aš".

Plius jo fantazija nepavydėtina. Jei jis matė pasaulį taip, kaip piešė, tikriausiai jam buvo labai baisu gyventi.

Tik populiarumas, man regis, jį nuvalkiojo šiek tiek... :?
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#92235 Va va aš irgi dažnai kas dedasi to žmogaus vidujei jei jis piešia tokius ar anokius paveikslus... D. Saukos paveikslai irgi profesionalūs , bet tik tiek ir žavi savo profesionalumu, tačiau turinys manęs visai netraukia.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#92238 Sauka - Lietuvos Dali. :D
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#92241 Kas dedasi jų galvoj tikrai įdomu. Bet šiaip jau bet kuri kūryba, manau, yra labai susijusi su autoriumi. Juk eina iš jo sielos, patirties, gyvenimo... Kad ir kokią fantastiką žmogus bepieštų, tai turi būti kaip nors kur nors pamatyta ir išgyventa. Kad ir tas pats Dali. Man atrodo, kad jis tiesiog piešia daiktus ne jiems skirtoje vietoje ir atima iš jų šiek tiek daiktiškumo, nu, literatūroj tai būtų personifikacija - negyvojo pasaulio sužmoginimas. Nu, Dali atrodo susipainiojęs, kas gyve, o kas negyva, kas tikra, o kas - ne. :?
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#98813 Paveikslėlis

Jean Dubuffet
Paskutinį kartą redagavo Jozhik v'tumane 2009 01 22, 16:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#98814 Paveikslėlis

Jean Dubuffet
Paskutinį kartą redagavo Jozhik v'tumane 2009 01 22, 16:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#98816 Paveikslėlis

Jean Dubuffet
Paskutinį kartą redagavo Jozhik v'tumane 2009 01 22, 16:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#98817 Paveikslėlis

Jean Dubuffet
Paskutinį kartą redagavo Jozhik v'tumane 2009 01 22, 16:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#98845 Čia Jean Dubuffet, ne Buduffet. =) Primityvizmas, naivusis, grubusis menas. Šitas dailininkas pirmas ėmė naudot terminą "asambliažas".


Mani, jei mėgsti tokią dailę, būtinai nueik į Pirosmanio parodą.