Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#314849 Šiaip aš suknyga.lt užsireginusi, bet nieko ten gero. Man nepatinka, kad ten nėr tokios funkcijos kaip nuoroda į tavo profilį draugams pvz, kad matytų kokias knygas turi, kokias ketini perskaityti, kokias perskaitei. Gali tik pats pažiūrėti, tam reik prisijungt būtinai... Goodreads visa tai yra? užsireginau ten bet kažko tingiu dabar ieškot. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė malonas
#314850 Ten gali viską susidėt į bookshelves, susiskirstyt ir tada rodyt draugams. Mano viena draugė kažkada klausė: "O tas Goodreads apskritai yra kuo nors naudingas, ar ten tiesiog giriesi kiek daug visko perskaitei?" :D Man tai smagiausia, kad gali stebėti, kas ką skaito, kaip ką vertina, ir apie tai diskuoti. Dar daug kam būna naudingos rekomendacijos (pagal tavo mėgstamas knygas), bet aš nelabai mėgstu rekomendacijų, knygas renkuosi pati. Šiaip ten smagiau, kai turi daugiau žmonių drauguose. Jei sėdi vienas, iš tiesų gali atrodyti, kad ten nėra ką veikt (todėl siunčiu tau a.ž. nuorodą į mano profilį). :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#319613 Ar kas esat įvaldę gretąjį skaitymą?
Kaip sekėsi jį įvaldyt?
Gal galit pasidalinti literatūra apie tai?
Parašė slibinėlis
#319623
Kuroshitsuji rašė:Ar kas esat įvaldę gretąjį skaitymą?
Kaip sekėsi jį įvaldyt?
Gal galit pasidalinti literatūra apie tai?


Turiu knygelę, apie 30lt kainavo. Pagrindinis principas, kokiam pirmam etape - kerti eilutę pirma į tris, vėliau į dvi dalis, ir taip skaitai. Akys mažiau pavargsta, mažiau judesių. Sudėtinga gan, bet šiek tiek pagreitėjo manasis, nors dedant pastangas ir darant tuos visus pratimus, turbūt būtų neblogas rezultatas.
Parašė slibinėlis
#319624 Internete daug info, anglų kalba. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#319630 Ne, tai info pilna, bet ją perrinkt reikia, aš tiiuosi, kad kas pasidalins info apie vertesnes knygas. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320098 Tėvukas labai siūlo paskaityti J.Katzenbach "Pamišėlio istorija" atseit man turi patikt, nes kalba sukas apie psi- ligoninę... :achtung
Kokie jūsų atsiliepimai? :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325407
Kuroshitsuji rašė:Ne, tai info pilna, bet ją perrinkt reikia, aš tiiuosi, kad kas pasidalins info apie vertesnes knygas. :bloga


Kuroshitsuji, yra tokia e-knyga pdf formatu: Aivaras Pranarauskas "Pažintis su greituoju skaitymu". Ją galima atsisiųst nemokamai iš el-knygos.eu, bet nario mokestis mėnesiui lygtais trys litai.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#340109 Neseniai perskaičiau knygą "Žodžiai sielai". Ten surinkti įvairūs aforizmai įvairių garsių žmonių. Sudarė Iris Seidenstricker. Visai nieko buvo skaityt, tik kai kurių esmės nepagavau. Dar trūksta išminties kai kurioms temoms. Tikriausiai dar per jauna, kad juos suprasčiau.