Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65328 Kalbam apie literatūrą. Rekomenduojam knygas, autorius, stilius ir pan. Diskutuojam apie savo mėgstamiausius. =)
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#65570 Koji Suzuki- "Skambutis". Era užsiminė šiek tiek kažkurioje temoje. Tiesiog nuostabios knygos. Skaitant atsiveria tiesiog milžiniška interpretacijų bei pamąstymų erdvė.
Parašė autumn
#74624 Prieš kelias dienas ieškodama dovanos kambariokei, kuičiausi knygyne po poezijos lentyną ir užtikau Pauliaus Širvio poezijos rinktinę. Pradžioj mąsčiau, kad bus gera dovana, bet paskui nusprendžiau, kad aš pati jos noriu, todėl pasiėmiau sau.
Vakar probėgšmom perskaičiau didesniąją dalį eilėraščių, ir vietom net kvapą gniaužė, kaip jis puikiai rašo. Nemažai ir paprastučių eilėraštukų, kurie tik persiskaito, bet nelabai kas lieka, bet kai kurie užkabino beprotiškai. Vienas labai priminė Radauską, tai jau žinau, kokią kitą poezijos knygą pirksiu.

Aš -
Toks vienas
Velnioniškai
Vienas,
Pasiilgęs
Aušrinėje
Sodžiaus
Giedorių
Gaidžių.

Aš nevertas,
Aš daug ko
Nevertas.
Amžinai,
Amžinai
Neramus.

Ir ne vieną
Tave
Aš prisimenu
Kartais,
Kai brendu
Naktimi
Į tuščius
Ir nelaukiančius
Šaltus
Namus.


Jis man primena kažkur užskaitytą frazę "mylėtas ir išduotas pasaulio nesuprastas genijus". Gal dėl pirmųjų dviejų apibūdinimų jis man ir atrodo toks artimas.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#74638 Dievinu Širvį. Daug ką moku mintinai. :)
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#74655 O taip, Širvys... =) autumn, labai gražiai skamba daina pagal tavo parinktą eilėraštį :)
Parašė autumn
#74682 Va kaip tik prieš valandą iš kursioko sužinojau, kad yra daina pagal šitą eilėraštį, tai labai susidomėjau, nes nesu girdėjus.
Nors didelė dauguma Širvio eilėraščių labai tinkami dainoms atrodo, ir visai nesistebiu, kad ne pagal vieną iš jų yra dainos :)
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#74787 Robis Sharma - Vienuolio kuris pardave "Ferari" lyderiavimo ismintis.
Dar visos neperskaiciau, bet kazkaip ji duoda teigiamu emociju ir pasitikejimo savim. Nzn bent jau man taip yra. Raso apie 8 tikslo siekimo ritualus.
Parašė Indre
#74793
vulneratus rašė:Robis Sharma - Vienuolio kuris pardave "Ferari" lyderiavimo ismintis.
Dar visos neperskaiciau, bet kazkaip ji duoda teigiamu emociju ir pasitikejimo savim. Nzn bent jau man taip yra. Raso apie 8 tikslo siekimo ritualus.


Kaip tik as sia knyga siuo metu skaitau :) idomi ir teigiamu minciu suteikianti knyga.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#74795 Aha, as jau nuo 2006 ja skaitau :) vis nuo pradziu, pamirstu net apie ka raso pradzioj kol ipuseju :D
Parašė Indre
#74797
vulneratus rašė:Aha, as jau nuo 2006 ja skaitau :) vis nuo pradziu, pamirstu net apie ka raso pradzioj kol ipuseju :D


na, taip ilgai dar neteko skaityti knygos :D :D :D
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#74827 O ką kiti dabar skaitot?
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#74853 Perskaičiau S.Fidžeraldo "Švelni naktis", O dabar radau ir įpusėjau Visentė Riva Palasijas "Meksikos ilankos piratai" =)
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#75076 Ką tik baigiau Per Petterson "Vogti arklius". Patiko. Šiaurietiška. Rami. Raminanti. "Mes patys nusprendžiame, kada mums skauda".
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#84484 o gal reikėtų tokios temos, kaip apie muziką.pvz "dabar skaitoma" ?