Moderatorius: Astro-Meška

Parašė obsesijus
#272702 tai tipo Alekseičikas yra depresuotų mergaičių Justinas Bieberis??? :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#284158 Patiko ligoninėj perskaityta Daniel Keyes knyga "Gėlės Aldžernonui". Siūlau visiems paskaityt ne apsakymą, o romaną išverstą V.Petrukaičio (geras vertimas).
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#286372 Jei ne Fritz Riemann "Pagrindines baimes formos ' tai gydymasis butu dar labiau uzdelstas ir su daugiau zalos ,man stogas ilgai vaziavo bet as nei nesupratau to , o siaip neisdildomi ispudziai knygose ,nelabai tokiu turiu ,kadangi ilgai nevertinau grozines literaturos ,tik technine moksline , atsimenu kaip Kafka bandziau skaityt ,tai ciniskai kas cia per s ir numeciau , o dabar priesingai ,lendu ne i moksline literatura ir randu prasme ,tiesiog anksciau neizvelgiau to,jos tokios tuscios man buvo ... :)
ParašėŠiršė
#286410
obsesijus rašė:tai tipo Alekseičikas yra depresuotų mergaičių Justinas Bieberis??? :bloga


tai tipo jo :achtung

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/20 ... nyga/90746

Knygos pristatymas, pokalbis su Alekseičiku mergaičių džiaugsmui. :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė Blondinė
#291984 Man nerealiai patiko Paulo Coelho ,, Vienuolika minučių''.
Vartotojo avataras
Parašė Eclipse
#291996 Blondinė - pritariu, gera knyga :)
Vartotojo avataras
Parašė Blondinė
#292035 Eclipse o kokios knygos tave domina? :braske
Vartotojo avataras
Parašė gymka
#299626 P. Coelho „Alchemikas“, net komentarų nereikia :)
Parašėhappymouse
#302823 Tokių knygų daug, bet šviežiausias įspūdis - Donnos Tartt knyga "Slapta istorija". Kaip vienoj recenzijoj skaičiau, ją perskaičius juntamas savotiškas gailestis - apmaudu, kad jau nebepatirsi to jausmo, kaip kad skaitant šitą knygą pirmą kartą.
Parašė Hug_attack
#303770 Nuostabi knyga apie gyvenimą su šizofrenija teisės universiteto profesorės Elyn Saks "The center cannot hold. My journey through madness". Apie žmones su psichikos sutrikimais paprastai išgirstame tik tada, kai atsitinka kažkas baisaus - žmogžudystė ar savižudybė, tačiau retai girdim tokių žmonių sėkmės istorijas. Ši knyga pasakoja apie moters kovą su diagnoze ir, galiausiai, susitaikymą su ja. Labai įkvepiantys memuarai. Kas skaitote angliškai, labai rekomenduoju. Pdf failą galima rasti internete, arba parašykite AŽ, mielai atsiųsiu :)
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#306222 Alice Miller "Gabaus vaiko drama" ir "Kūno maištas"
Vartotojo avataras
Parašė nieva
#306678 Man tai visada buvo artimi Hermann Hesse kūriniai, turbūt dėl to, kad autorius ir pats yra kentęs nuo depresijos ir panašių išgyvenimų, be to jo gyvenimas nebuvo iš lengvųjų, galbūt todėl jo kūryba yra tokia stipri ir paveikianti... Daug jo knygų esu perskaičiusi,bet net po kelis kartus skaičiau "Stepių vilkas" ir "Sidharta".
Parašė destiny girl
#306898 As skaitau daug pchichologiniu knygu, ju turiu prikaupus savo namu bibliotekoje. Dideli ispudi paliko J.Murhfy Jusu pasamones galia, jo daug geru knygu, toliau Byrne. SECRET. PASLAPTIS. dar neperskaiciau, bet mano artimiji skaite, tai super knyga, Svijaso knygos"Sypsokites kol ne velu". Visa psichologine literatura, lbai tinka pries miega, isitikinau.