Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė kiskis
#404133 pasveikti nuo sizofrenijos tai tas pats kas vaiksciojant lynu tarp beprotybes ir apsoliucios sveikatos pagauti normalumo kibirksti.cia tokia mintis menisko sove i galva
Parašė AušraV1
#405902 Ligos įveikimui reikalinga išmokti darnoje su savimi būti. Visų jausmų gėdos, kaltės, baimės ir pykčio paleidimas per meditacijas. Atsirinkimas meditacijų,kurios veikia. Bus,kurių kartoti nesinorės. Atsirinkimas stiprinančių teigiamų meditacijų. Dėkingumo praktika. Dailės terapija ar neurodukacija taipogi harmonizuoja. Įvedimas ritualų, kurie suteikia saugumo ir užimtumo jausmą. Ryto dienoraštis visas mintis išlieti. Ryto meditacija,kuri nuteikia dienai. Po to dienos eigoje stipresne meditacija. Veiklų atradimas, įsiliejimas į visuomenę, draugų pora atradimas į savaitę kartą susitinkant kavos (neniurzgų, o pozityvių) , savirealizacija. Lipdant molio indus, ar kuriant papuošalus ar siuvimas, ar tapant paveikslus ar kitos ramios veiklos. Stabilizuoji savijautą,turi discipliną susikuri savaitės '' monotoniją'' palaipsniui surandi tinkamą dozę vaistų,kurie mažiau slopina ir išlaiko ramybę, net liūdnomis dienomis. Turint stabilumą ir susikurtą gerovę. Tai netrunka pusmetį, tai nuoseklus darbas. O vitaminų poveikį aš manau dalį įtakos turi b grupė d vitanas ir kiti kur minėjo. Pažiūrėkite Jav kurta filma yuotube išmeta apie šizofrenija pagijimus. Kas gali sau leisti nuotoliniu būdu per online psichotarapeuta,kuris dometusi meditacija ir pritartu jam esanciam poziuriui. Gero kloties.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#407382 Laba.. Sergant sizo remisijos gan geros buna bet darbo turi idet belekiek i ta ir nekiekvienas atranda tiek vilties ir ryzto iveikti ta uzsiblokavima. Jaunystej lengviau. Kai pasiektos geros remisijos nesiskiri nuo sveiko. Biski ten buna pabludijimu nezymiu, bet jei mesi vaistus po kokiu 9 menesiu vel paumes ir atkrisi, tada gydymas sunkesnis bus. As atrodo buvau pasiekes neimanoma sergant sizo 5metai isdirbta sunkiam darbe metus sporto aktyvaus salej, saviugda tobulejimas kuryba pasikeites zmogus kardinaliai igeraja puse bet kas is to gyvenimas sveikam nera lengvas o ka kalbeti apie serganti sitas visas pasaulis yra isprotejes ir supuves ne mes vien kaip daug kam atrodo, neatlaikiau, gydausi per naujo dozes zymiai didesnes vilties labai mazai 34metai jau, nezinau arba prasilausiu arba palaidos. Pasimelskit uz mane.
Parašė Ethan
#407606 Po narkotikų kokteilių patyriau neįprastas mintis, crazy vienu žodžiu, neįprastai sąveikavau su pasauliu. Nuvežė į psichūškę kur praleidau apie du mėnesius nelaisvės. Ankščiau buvo diagnozuotas šizooptinis sutrikimas, tai po šito narkotinio epizodo pridėjo šizofreniją. Na, mano požiūris į psichiatriją daugiau negu skeptiškas, todėl nusijuokiau daugiau iš diagnozės, sau toliau gyvenau, bet, žinot, kai tau gydytojas pasako, kad tu vienu žodžiu nesveikas, tai nejučiomis pradedi galvoti - gal tikrai kitoks koks?
Po kelių mėnesių apsirūkiau žolės namuose ir vėl tėvai dėl šito į naują vilnią įkišo. Po mėnesio laiko leidžiamų neuroleptikų pastebiu, kad ir protas nebe taip gerai dirba ir nesijaučiu gerai, normaliai, blaiviai. Tai susidėjo baltai chalatuotų pastovus teigimas, kad šizo esi, tiesiog spaudimas padarė savo ir patikėjau, kad rimtai šizofrenija sergu. Tai tada ėmiau viską kas tik ne taip su manimi, kuom esu nepatenkintas versti tai šizofrenijai. Ir išsigelbėjimas - neuroleptikai. Bloga nuotaika - išgeriu tabletę. Bet nei aš ten ką geriau jaučiuosi nei ką, vienintelis dalykas kas atsitiko pradėjus antipsichotikus tai kad kognityvinę disfunkciją patyriau. Sunku susigaudyt gyvam pokalby, tekstą suvirškint, užduotis protines atlikt, susikaupt. Tai ką aš, papudrintom smegenim galvoju? Ogi kad vaistai tik gydo, negali būt nieko blogo nuo jų, vadinasi šitus neuroleptikų šalutinius gydžiau gerdamas dar daugiau neuroleptikų. Lankiausi pas psichiatrus, nes galva nedirba,jie kalbėjo miglotai apie šizofreniją kaip pačią ligą, o daugiau apie savo gydymo planus, siūlo daugiau neuroleptikų. Po užsitęsusios šitos nesąmonės galiausiai, dėkui Dievui, sakau sau - kažkas čia tikrai ne taip ir nutraukiau visų vaistų vartojima. Ir, mano nenuostabai, smegenys pirmą kart po beveik pusės metų išsivalė nuo neuroleptikų ir galva dirba puikiausiai kaip ir visa gyvenimą dirbo, galiu užsiimti protine veikla. Tai vienu žodžiu pusę metų šuniu ant uodegos nebūtų ligų paieškose ir gydymui vaistais nuo tų pačių vaistų. Emociškai, finansiškai, santykių prasme, įtampa, nervų kiek sugadinta, apsikvailinta tiesiog, nes psichiatriniais debilizmais patikėjau.

tl;dr pasveikau nuo šizofrenijos, kai nustojau tikėt, kad tokia sergu ir nustojau vartoti vaistus.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#407668
Ethan rašė:tl;dr pasveikau nuo šizofrenijos, kai nustojau tikėt, kad tokia sergu ir nustojau vartoti vaistus.

Norejau kritikuoti ir isivelti i diskusija. Bet apsiribosiu tuo, kad sizofrenija gali buti valdoma. Taciau si liga kol kas neisgydoma.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407677 Kaip ir visi psichikos sutrikimai, chroniškos ir lėtinės fizinės ligos - gydomos, tačiau neišgydomos. Gali būti pasiekta remisija, tačiau tai reiškia, kad liga gali atsinaujinti. Svarbiausia, kad yra gydoma ir reikia siekti, kad kuo mažiau įtakotų gyvenimą, sveikatą ir kt.