Moderatorius: signs

Parašė zazule
#411303
creative rašė:Sveiki visi. Nustebau aptikęs tokį forumą. Mane taip pat kankina abejonės, ar sergu šizofrenija ar ne. Prieš pusantrų metų man buvo nustatytas šizopsichozinis afektas, žodžiu teko pagulėti psichiatrinėje. Nuo tada geriu resperidon. Pradžioj gėriau tabletėmis, paskui pradėjo leisti juos (rispolept consta). Tiesa, vienu momentu buvau nutraukęs šiuos vaistus apskritai, nes pagalvojau, kad jie per daug mane slopina. Tačiau nutraukus vaistus man prasidėjo OKS (obsesinis kompulsinis sindromas), todėl gydytojas grąžino vaistus. Gydytojo teigimu OKS susijęs su šizofrenija, bet pats nesu tuo tikras. Šizopsichozinis afektas man buvo nustatytas po to, kai buvau išmestas iš darbo, tada norėdamas pabėgti nuo tėvų ir apskritai nuo visų Lietuvoje, pabėgau į užsienį pakeliauti. Maniau, kad mane tėvai persekioja, su aplinkiniais turėjau vien konfliktus, todėl ir pabėgau. Į Lietuvą grįžau su policijos pagalba. Šiuo metu nedirbu, man nustatytas neįgalumas. Be to labai domina, ar kas nors iš jūsų yra vartojęs resperidon ir paskui jį sėkmingai nutraukęs?

Vartojau risperidon tabletes apie 4 mėn., paskui skyrė xeplion injekcijas, leidausi metus laiko. Mane irgi žiauriai slopindavo risperidon, daug šalutinių išlindo. Gydytoja labai gyrė xeplion injekcijas, bet aš kažkokio stebuklo nepastebėjau. Normaliai pradėjau jaustis tik praėjus maždaug metams po visiško vaistų nutraukimo, kai iš organizmo pasišalino viskas. Man tik vienas psichozės epizodas buvo, bet gydytoja prigąsdino tėvus, kad gali viskas pasikartoti, ir būtinai reikia vartoti vaistus.
Parašė Tomassss
#411359
creative rašė:Sveiki visi. Nustebau aptikęs tokį forumą. Mane taip pat kankina abejonės, ar sergu šizofrenija ar ne. Prieš pusantrų metų man buvo nustatytas šizopsichozinis afektas, žodžiu teko pagulėti psichiatrinėje. Nuo tada geriu resperidon. Pradžioj gėriau tabletėmis, paskui pradėjo leisti juos (rispolept consta). Tiesa, vienu momentu buvau nutraukęs šiuos vaistus apskritai, nes pagalvojau, kad jie per daug mane slopina. Tačiau nutraukus vaistus man prasidėjo OKS (obsesinis kompulsinis sindromas), todėl gydytojas grąžino vaistus. Gydytojo teigimu OKS susijęs su šizofrenija, bet pats nesu tuo tikras. Šizopsichozinis afektas man buvo nustatytas po to, kai buvau išmestas iš darbo, tada norėdamas pabėgti nuo tėvų ir apskritai nuo visų Lietuvoje, pabėgau į užsienį pakeliauti. Maniau, kad mane tėvai persekioja, su aplinkiniais turėjau vien konfliktus, todėl ir pabėgau. Į Lietuvą grįžau su policijos pagalba. Šiuo metu nedirbu, man nustatytas neįgalumas. Be to labai domina, ar kas nors iš jūsų yra vartojęs resperidon ir paskui jį sėkmingai nutraukęs?


Gėriau Respiridon 2mg, labai slopino, leisdavau dienas lovoje. Vėliau psichiatras išrašė Arisppa po kurio daug geriau pradėjau jaustis, galima sakyti pakilau iš lovos. Geriu dar 0,5 mg Respiridon. Greitu laiku turėčiau nutraukti ir šią dozę.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#414407 Nežinau ką reiškia pasveikęs,bet pamiršau ką reiškia sergantis :) iš didelių duobių ir nevilties kupinų minčių įžengiau į šviesų rytojų, galbūt nepasveikau,gal net nesirgau,o kas čia žino,bet jaučiuos superiškai B)
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#416730 Pasveikau po 13 metu ligos. Pas mane f25.1. Vaistu negeriu, nebent tik tada kada nedamiegojes imu 25-50mg quetiapino, kurio visada turiu po ranka, jeigu sunku užmigti ar pan.

Nuotaika normali, svyravimai pastebimi kaip pas bet kurį kita normalu žmogų.

Linkiu atidžiai rinktis psichiatrus, nes jie jums gali sužlugdyti gyvenimą. Man pasisekė.
Parašė Dova
#421449
Dievybe37 rašė:Pasveikau po 13 metu ligos. Pas mane f25.1. Vaistu negeriu, nebent tik tada kada nedamiegojes imu 25-50mg quetiapino, kurio visada turiu po ranka, jeigu sunku užmigti ar pan.

Nuotaika normali, svyravimai pastebimi kaip pas bet kurį kita normalu žmogų.

Linkiu atidžiai rinktis psichiatrus, nes jie jums gali sužlugdyti gyvenimą. Man pasisekė.


Gal galima pasidalinti gero psichiatro kontaktu?
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423103
Dova rašė:
Dievybe37 rašė:Pasveikau po 13 metu ligos. Pas mane f25.1. Vaistu negeriu, nebent tik tada kada nedamiegojes imu 25-50mg quetiapino, kurio visada turiu po ranka, jeigu sunku užmigti ar pan.

Nuotaika normali, svyravimai pastebimi kaip pas bet kurį kita normalu žmogų.

Linkiu atidžiai rinktis psichiatrus, nes jie jums gali sužlugdyti gyvenimą. Man pasisekė.


Gal galima pasidalinti gero psichiatro kontaktu?

Paulavicius, Kauno DG psichiatrines vedejas. Auksciausio lygio profesionalas, ne daug tokiu yra.
Parašė Ramunyte
#424037 Na mes po 1,8 men ,pagaliau einame link remisijos.susirgome 14metu dabar mums 16,ligos eiga sunki, turim paranoidinė šizofrenija,vaistų isbandem daug,ligoninėse gulėta daug,o dabar ptiu ptiu atradom kol kas efektyvu gydyma su kvetepinu ir lamictal.Tad sūnus gryzo į mokslus ir pan.galim gyventi pilnaverti gyvenima.aišku liga nedingo,bet pagydė ir nebera baisiu ligos simptomų o tas svarbiausia.gydima tesime nenutrauksime, klausysime daktaru.
Parašė Ramunyte
#424041
Nesuprastas rašė:Aciu dievui, jums pagerejo, Ramunyte

O taip tikrai ačiū dievui,Nesuprastas,mums pagerėjo .Dieve,kaip laukėme tos dienos,ir labai tikiuos,jog viskas stabilizuosis ir nesikartos geriant vaistus.Nes tikrai jau buvome praradę viltį ir nežinojome ko besigriebti.Ačiū už palaikymą.Taip dar yra mini problemeliu liga nedings,bet bent jau ja pagydem ,suvaldem.Nuo kvetepino taip svoris biski augo, bet ir normalizavosi nebeauga,tik po jo dar su apetitu vargstame mokomes ,nes kelia apetitą .Dietų nenori ir sportuoti dar nenori. Bet palyginti dar dar nes jis nebeauga du kg numetė .Gal ateis diena kai ismoks su tuo tvarkytis,dabar svarbiausia nebera ligos simptomų, priepuoliu ,tas svarbiausia :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#424388 Kaip ir ta knyga ’kai aš virsdavau liūtu’ ar kažkaip panašiai. Man atrodo feikas.
Jei tikroji šizofrenija. Nepasveikstama. Galima pasiekti remisijas, bet tik tiek. :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426122
Kurama rašė:Kaip ir ta knyga ’kai aš virsdavau liūtu’ ar kažkaip panašiai. Man atrodo feikas.
Jei tikroji šizofrenija. Nepasveikstama. Galima pasiekti remisijas, bet tik tiek. :kazokas


Knygos neskaičiau. Bet pritariu nuomonei, kad nuo šizofrenijos nepasveikstama. Pati sergu 11 metų. Geriu ir leidžiuos vaistus kaip priklauso. Ir vis tiek kartais išlenda simptomų. Labai saugaus streso ir nerimo sukilimų, nes tada blogėja viskas. Esu girdėjus nuomonę, jog šizofrenija paveldima liga.
Parašė Ramunyte
#426182
Kurama rašė:Kaip ir ta knyga ’kai aš virsdavau liūtu’ ar kažkaip panašiai. Man atrodo feikas.
Jei tikroji šizofrenija. Nepasveikstama. Galima pasiekti remisijas, bet tik tiek. :kazokas

Taio ši liga pagydoma,bet ne išgydoma deja ,kad ir kaip gaila…Bet atradus efektyvu vaistą galima gyventi pilnaverti gyvenima.
Parašė Ramunyte
#426184
Opaque rašė:
Kurama rašė:Kaip ir ta knyga ’kai aš virsdavau liūtu’ ar kažkaip panašiai. Man atrodo feikas.
Jei tikroji šizofrenija. Nepasveikstama. Galima pasiekti remisijas, bet tik tiek. :kazokas


Knygos neskaičiau. Bet pritariu nuomonei, kad nuo šizofrenijos nepasveikstama. Pati sergu 11 metų. Geriu ir leidžiuos vaistus kaip priklauso. Ir vis tiek kartais išlenda simptomų. Labai saugaus streso ir nerimo sukilimų, nes tada blogėja viskas. Esu girdėjus nuomonę, jog šizofrenija paveldima liga.

Taip gydytoja sakė 70%paveldima,kas mums ir įvyko.Bet pagaliau liga suvaldyta.Sugryštame į mokslus ,pradėjo laikytis balansuotos mitybos ,numeteme 16kg per du mėnesius ,atsisakė miltiniu produktų cipsu guminukų ir pan.Tad jau 8men ptiu ptiu nereikejo jokių ligoninių ,pas gydytoja lankomės kas su men,kai vaziuodavom kas savaite dvi,ir pastoviai ligonines buvo…Tad labai tyliai dziaugiuosi šiuo metu :heart O kokius tu vaistus leidiesi? :)))