Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Ramunyte
#426216
Astro-Meška rašė:O, Ramunyte, džiugu girdėti. :))) Laikykitės taip ir toliau. :DD

Ačiū labai,taip tikrai tai dydis džiaugsmas, kai vaikas gali gyventi pagaliau gali gyventi pilnaverti gyvenima,psichologe ,taip pat sakė, jog sūnui dar keli kartai pas ja ir bus nutraukti vizitai nes nemato reikalo ,psichiatre taip pat kas du men pasirodyti bet galima ir nuotuoliniu jai viskas ok telefonu.Zodziu labai tikimes, jog tai einam prie remisijos B) Labai ruošiasi ir tikisi dėl teisių laikimo,ar visi turite vairuotojo pažymėjimą labai idomu?kai gydemes Kaune klinikose sūnaus gydytoja sakė jog jis galės laikyti teises,atradęs efektyvu gydima, tad labai tikimes jog viskas bus ok.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426261 Aš neturiu teisių. Man sakė gyd., kad negaučiau teisių. Bet tas seniai buvo. Dabar lengviau gauti teises. Gal ir gaučiau, bet bijau vairuoti po Vilnių. :D Nes bele kaip važinėja. :bloga
Parašė Ramunyte
#426321
Astro-Meška rašė:Aš neturiu teisių. Man sakė gyd., kad negaučiau teisių. Bet tas seniai buvo. Dabar lengviau gauti teises. Gal ir gaučiau, bet bijau vairuoti po Vilnių. :D Nes bele kaip važinėja. :bloga

O blemba nu,o kodel jums neleido?Kaip baisu kai išskiria ,taip esu girdėjus jog dėl dideliu vaistų kiekio neduoda laikyti ar pan.Chm …Oi butų didelis nusivylimas jam…Jis dabar tuo gyvena.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426331 Jei jums gyd. sakė, kad galės vairuoti sūnus, tai neturėtų būt problemų. :bloga Nes kiekvienu atveju sprendžiama dabar individualiai.
Parašė Ramunyte
#426402
Astro-Meška rašė:Jei jums gyd. sakė, kad galės vairuoti sūnus, tai neturėtų būt problemų. :bloga Nes kiekvienu atveju sprendžiama dabar individualiai.

Čia Kaune klinikose,mūsų gydytoja kur gydė taip sakė,tai labai tikimes :)))