Moderatorius: signs

ParašėKatinas
#110053 reikia priziureti kaip man jos sprendziasi :bloga
Vartotojo avataras
Parašė mango
#110087 Animus, supratau, sėkmės. Tikėkis pačio geriausio sprendimo varianto, štai to ir siek, o as visu 100proc. už tai.
Vartotojo avataras
Parašė mango
#111050 Isivuozduojat siandien jauciuosi siaubingai izeista, nes uz mano pagrysta reikalavima tam tikros darbo priemones, is pavydo susisukusi kolege jos nedave, o as jai paaiskinau kad ji turi ta priemone duoti, mann reikalinga skubiam darbui, tai tipo isizeide, alia privilegija cia kazkokia, kad duoda kas ir taip jei priklauso isduo, kai man reikia. Pasiuliau dar kelis variantus kaip galim sita reikala sutvarkyt, tai dar pasiunte pas virsininka, tipo tegu tas sprendzia. Nu cia dabar, rausiuos as. Na ir siknes.
O zinot, as dziaugiuosi, nors visa diena labai blogai jauciausi, o dabar as vel stipri, supratau, kad aS VISKA gerai darau. Gal mano reakcija gera, ar cia turejau iskelt problema, kurios nera, kai dvi koleges del darbo priemones nepasi, nors laisvai galima susitart ir pasidalint.
Ir nedepresuoju, grudinuos.
Nekeliu problemu del s-do nieko, jas sprendziu.
Tai tipo as cia blogiete, kad issprendziu, ir kitiems galvos nekvarsinu, ar ka?
Vartotojo avataras
Parašė mango
#112436
vis laimingesnė rašė:Animus, supratau, sėkmės. Tikėkis pačio geriausio sprendimo varianto, štai to ir siek, o as visu 100proc. už tai.

Ok, galiu priziurėti ir aš, šuktelk tik kaip? :DD
Vartotojo avataras
Parašė mango
#112437 Siandien nusprendziau nedirbti virsvalandziu, va :DD
Vartotojo avataras
Parašė mango
#112438 Oi, išsiblaskiu kokia as :D
Vartotojo avataras
Parašė mango
#112439
vis laimingesnė rašė:Oi, išsiblaskiu kokia as :D


Vel sakys, kad nemoku mygtuku spaudinet, ar pan. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė mango
#112440
Animus rašė:reikia priziureti kaip man jos sprendziasi :bloga


Gal aš galiu truputi priziūreti? Isivaizduok kaip sumastau kartais?
Vartotojo avataras
Parašė mango
#123905 quote="Animus"]reikia priziureti kaip man jos sprendziasi :bloga[/quote]
Animus, kaip tau problemikės sprendžiasi?
Vartotojo avataras
Parašė mango
#126776 Buvau paeita savaite pas pscihiat, uzkabino jautria tema,o tik vaistu nuejau, blin, sirdis draskosi, reiktu psichoterapijos, deja, deja, iki prsichologes susitikimo dar visos 3 sav. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė mango
#127292 Na, siandien jau sviesiau, truputi atlaisvinau nesama nasta, uch =)
Vartotojo avataras
Parašė mango
#129826 Aš vis kartoju sau aš stipri, stipri, stipri. Yra daugybė dalykų, dėl kurių verta gyventi, stengtis. O kam dzin ant manes, tai man tuo labiau.
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#151199 Pradėjau mažinti antidepresantus gydytojo leidimu. Gal bus gerai. Kažkaip tik labai ima miegas ir vienu vienu metu buvo užėjęs liūdesys, bet dabar viskas gerai. Džiaugiuosi,kad neblogėja :lakstau
Parašė Vydūnas
#254622 Mylimieji, brangieji šitoje svetainėje nebesilankau nuo 2010metų, pabaigos, nes 2010.12.01 pradėjau dirbti, todel beveik visada stengiausi negristi i tas negatyvias bukles, būsenas. Nori pasakyti, kad labai padėjo, man Dievas, tikėjimas į jį, žmona, ir labai labai darbas, taip pat ir pergalės naujame darbe, darbas padeda užsimiršti. Padeda nusigalėti atliekant užduotis. Pradžioje buvo sunku, labai, atrodė kūnas neklauso, baimes buvo, panikos. Bet po truputi, po truputi, ir depresija išsivaikščiojo, per 2mėn vėl pradėjau natūraliai šypsotis, o per 100 dienų manau, kad depresija praėjo, po to pusę metų buvo pakilimas didelis, manau gal ir manija....nežinau, buvo jėgų perteklius. Bet aš vaistų beveik negėriau. tik vieną dėžutę silpnų. O šiaip vėliau gėriau Jonnažolės daug, kitų kur širdį stiprina, pradėjau gerti Graikinių Riešutų aliejų. žuvies taukus, žolelių tabletes Complex 5, jos labai padėjo taip pat. Ir padėjo labai bendravimas su žmonėmis, draugais, pastovus bendravimas, as buvau įkyrus, bet man norėjosi...Vėliau sužinojau, kad per depresiją 70proc pagyjama nuo bendravimo, ir tik 30 proc nuo medikamentų...
Brangiej ačiū Dievui, kad man geriau. Raginu visus atrasti Gyvąjį Dievą, kuris yra, ir kuris gydo labiausiai, atraskite tikėjimą, nueikite jei esate katalikai išpažinties, pamatysite, kaip depresijos demonas atsitraukia... Brangieji nesėdėkite rankas nuleidę, darykite, darykite, veikite, Jus visus Dievas ir artimieji labai myli, tik piktosios jėgos nori mus nusilpnint... Pasikartosiu, atraskite tikėjimą, natūralius vaistus, žoleles. yra tokie Triptan Forte - super vaistai naturalus serotononas..., atraskite Mocarto muzika, atraskite manksta rytais 10-15 min, atraskite šaltą vandenį kūnui ir kontrastinį dušą, šaltas, karštas... pradėkite bendrauti daugiau gyvai, pašokite namie pagal muzika, pasimelskite atsiklaupę, išpažinkite Dievui savo šauksmą pagalbos, prašykite Jo padėti, tikėkite, kad Jis jus girdi ir nori padėti, girdėkite save, savo intuiciją, prašykite Jėzaus, kad jaustumėte Jo meilę...ir Jis jus mylėtų....atraskite skaitymą Naujojo Testamento..... ir drauge su apaštalu Pauliumi tarkite kaip laiške Filipieč. Fil 4,13 Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina /// Kas stipriausias Danguje ir žemėje - Dievas ir Jo Sūnus Jėzus Kristus Jiems garbė, jie jūsų maldas tikrai išklausys...Amen Dievo palaimos Jums brangieji, mylimieji, tikiu Jums tikrai bus gerai, jūs sveikstate....Nebijokite, pasitikėkite Dievu, Jis Didysis psichiatras.... ! Aleliuja