Moderatorius: signs

ParašėKatinas
#104036
Nelaiminga rašė:kad tai butu didele pradzia ramybes, piklnatves link. Kazi ar spesiu per 10 susitikimu kazkiek sutvarkyti tai, kaip pasiekti deresni rezultata?
Patarkit?
Visus forumieciu su SV.Valentino diena :flo
As jus visus myliu :heart :heart :heart

pasieksi geresni rezultata,jei pries kiekviena susitikima apgalvosi apie ka nori sneketi.man psichoterapeutas uzduodavo namu darbu ir tada pati turedavau save stebeti ir daryti isvadas.susitikus mes viska aptardavome =) .
Vartotojo avataras
Parašė mango
#105064 Dekui, Oksana, ir tu laikykis. gal jau truputeli tu geriau jautiesi? :jap
Vartotojo avataras
Parašė mango
#105067 pasieksi geresni rezultata,jei pries kiekviena susitikima apgalvosi apie ka nori sneketi.man psichoterapeutas uzduodavo namu darbu ir tada pati turedavau save stebeti ir daryti isvadas.susitikus mes viska aptardavome =) .[/quote]
Gal gali kelis pvz.: parasyti ka mazdaug stebeti savo elgiasyje, kalboje, veiksmuose?.... na net nezinau?
As per pirma susitikima daugiau pasakojau del ko man atrodo, susirgau...ir kad labai noriu buti tokia kaip anksciau, bet kaip ir nebepamenu, kaip ir neiseina, as atsakinga ne tik uz save, o ir uz savo vaikus.
aisku, gavau 1 patarim1 - daugiau galvoti apie savo pacios poreikius, ko as noriu :DD
Uzvesk ant kelio, prašau, ka mazdaug dar galiu pasiruosti is anksto pakalbeti, pasiaiskinti su psichologe?
ParašėKatinas
#105189 as kalbedavau apie tai,kas mane vel veda i depresina busena.tik kaip jau sakiau man ir psichoterapeutas uzduodavo konkreciu namu darbu pvz stebeti savo kojas ( as visada sedziu jas itempus) ,pasakyti vaikinui,kad sergu depresija,parodyti kam nors pykti,pamastyti,kas galetu buti pagrindine depresijos priezastimi .
as ateidavau pas savo psicha ir kalbedavau apie tai,kas mane neramina ,tada jis isrinkdavo tai,kas svarbiausia ir uzduodavo namu darbu .
Vartotojo avataras
Parašė mango
#105427 [quote="Minerva"] Dekui, mazdaug supratau, prasysiu namu darbu ir as :-).
Nezinonau, kodel psich.uzdave tau pasakyti draug.kad sergi depres. pvz.kai as savo vyrui prisipazinau, kad geriu DP, tai labai nepatenkinta veido israiska buvo, na, gal pradejo kaltinti save, kad negali tuo klausimu padeti, nez.,nekaip tuo metu pasijauciau, aisku, man tr.lengviau tuo atzvilg, kad vis delto, kad is dalies procental. jie kompensuojami, bet visvien itraukt i seimos biudzeta islaidas reik ta suma.
Tai cia is mano patirties, skaudu, kad artimas zmogus nesupranta, ir kartais kai moteriskai, visai ne del depresijos paverkiu, negaliu atsiremti i vyr. peti, nes buna klausim. gal tau pas gyd.reikia, patikek, ne toks kokio man tuo metu noretusi, blyn.
Va, berasydama sugalvojau saves mylejimo (egoizmo, kurio man tik.truksta) uzduoti, tikrai geraiu pasidare.
O dabar ruosiuosi begti i miesta, ledo skulturu pasigrozet, iki :flo
Vartotojo avataras
Parašė mango
#108932 Va, vel as po psicholog, kazkaip suabejojo ar man reik vaiksciot? Kad as visai gerai jauciuosi. Tai gal man nereik nieko (terapijos pas psich, niekuo nesiskundziu, viskas gerai, zodziu kapanojjuosi aukstyn kaip sugebu...). Kazkaip nesupratau, jei gerai jautiesi, tai nereikia nei 10 kartų pas psichologa vaiksciot? Ar as cia kazko nesupratau?
Parašė bevardo
#108961
vis laimingesnė rašė:Va, vel as po psicholog, kazkaip suabejojo ar man reik vaiksciot? Kad as visai gerai jauciuosi. Tai gal man nereik nieko (terapijos pas psich, niekuo nesiskundziu, viskas gerai, zodziu kapanojjuosi aukstyn kaip sugebu...). Kazkaip nesupratau, jei gerai jautiesi, tai nereikia nei 10 kartų pas psichologa vaiksciot? Ar as cia kazko nesupratau?


As asmeniskai nepatenkintas savo psichologe... jauciu, kad cia jai tik darbas... ka daryt?
ParašėKatinas
#108963 o tu nori,kad tavo problemos jai butu visas gyvenimas ar kaip?
ParašėKatinas
#108965 Vis laimingesne,
kiek as suprantu psichoterapija yra tarsi investicija i ateiti.ji turi tau padeti imsokti gyventi taip,kad vel nesusirgtum.tu dar neseniai pradejai gydytis.ar jau viska padarei?
is kitos puses ,tuos nemokamus kartus galima pasitaupyti juodai dienai .
Parašė bevardo
#108970
Animus rašė:Vis laimingesne,
kiek as suprantu psichoterapija yra tarsi investicija i ateiti.ji turi tau padeti imsokti gyventi taip,kad vel nesusirgtum.tu dar neseniai pradejai gydytis.ar jau viska padarei?
is kitos puses ,tuos nemokamus kartus galima pasitaupyti juodai dienai .


Jau buvau gal ~12 kartu tiksliai nepasakysiu, ir siaip retai kada kazkas duoda susimastyti :) Gal pats neuzkabinu to, ko reikia :)
Vartotojo avataras
Parašė mango
#109069 tai i nemokamus kartus pas psicholog. vaikščiojau, kaip ir gerai jaučiuosi, ir turėjau tikslą išsiaiškinti dėl ko jaučiuosi blogai, ir dėl AD vartojimo.
L. greitai ivedė aiškumą, davė pačiai pamastyti kas kaip ir kodėl, pati prašiau užduočių namų (ačiū kad nukreipėt mane teisinga linkme). Ir pati dirbau, gal ir rezultatus greit pasiekiau.
O dėl kitų nemok. kartų, tai manau tfu, tfu, tikrai bus naudingiau juos pasilaikyti.
Va, dėl psichoterapijos, cia jau rimta investicija, ir dar rimtesnis darbas su savimi. Tkrai reiks pagalvot.
O ar galima tartis su polik. psihol. del ilgesnio kaip suprantu, jau privat.mokamo susitikimo su ja, ir kiek kartu reikia susitikti, kokia gali būti kaina?
Man visai patiko poliklin. psicholog.

Animus, ar tu per pokalbiu su psicholog. būni atviras?
ParašėKatinas
#109145 as esu ji :bloga .bunu visai atvira,pasakoju viska.man psichoterapeutas sake,kad privaciai lankant kainuotu minimum 40lt uz viena karta.kiek suprantu dauguma psichoterapeutu dirba privaciai,tai tu saviskio pasiklausk =)
Vartotojo avataras
Parašė mango
#109435 [quote="Animus"] Dekui, paklausiu, psich.?
Gal galiu paklausti tiek laiko tu lankai psichot.? Kiek ar min4jo kiek dar reiks lankytis, kad geriau pasijustum, išsiaiškintum savo "bėdas" ir išmoktus su jom susidorot, susidraugaut ar pan.?
ParašėKatinas
#109446 as lankiau kokius 4-5 menesius,per ta laika suradau depresijos priezastis ,ir mazdaug sugalvojau kaip spresti.vis del to psichoterapeutas sake,kad man dar reiketu pas ji palankyti,tik kol kas neturiu pinigu.
Vartotojo avataras
Parašė mango
#110039 Animus, o del ko dar reiketu palankyti, jei atradai kaip spresti aktualias problemas? Ar kazka dar nori keisti savi ar ...????