Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#247585 Dziaugiuosi =) :)))
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247600
niktė rašė:Visiškai pasveikau =)

nebėra atryčių, nebėra nieko, kas būdavo, esu be galo laiminga :)))

Na, kartais nemiga būna, bet man ji patinka, nes būtent naktimis ateina įkvėpimas kurti, tad ir ta dalis nakties, kuomet nemiegu, labai greit prabėga =)



Valio!!!!!
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247601 As tai nzn, viena diena lavonas, kita diena - nu nieko, trecia - laimingiausias zmogus..... :bloga
ParašėŠiršė
#303753 metus nebegeriu ad, esu ne tik visiškai sveika, bet ir labai laiminga =) prieš tai sirgau apie 4 metus.
Vartotojo avataras
Parašė blueflower
#304312 Aš taip pat bandau sveikti. Metu ad, nes pavargau nuo šalutinių, nuo apmirusių emocijų ir gebėjimo reaguoti. Psichologė prigąsdino, kad jei pati nuspręsiu, kada man mesti vaistus, krisiu į gilią duobę ir pateksiu į stacionarą. Aš gydausi 6 metus. Bet man čia skamba kaip gąsdinimas, kad tik nenulipčiau nuo vaistų. Nekenčiu daktarų, kuriems lengviau tabletę išrašyt, nei pakonsultuot, pasiūlyti sveikimo metodų.
ParašėKatastrofa
#304320
blueflower rašė:Aš taip pat bandau sveikti. Metu ad, nes pavargau nuo šalutinių, nuo apmirusių emocijų ir gebėjimo reaguoti. Psichologė prigąsdino, kad jei pati nuspręsiu, kada man mesti vaistus, krisiu į gilią duobę ir pateksiu į stacionarą. Aš gydausi 6 metus. Bet man čia skamba kaip gąsdinimas, kad tik nenulipčiau nuo vaistų. Nekenčiu daktarų, kuriems lengviau tabletę išrašyt, nei pakonsultuot, pasiūlyti sveikimo metodų.



Cha.... Nenoriu sakyti nesąmonių.... Bet pasakysiu.
Pati mečiau. Perėjau š., bet jau antri metai jokių AD ir esu dėl to patenkinta. Jei yra valios, bus ir gyvenimas be vaistų, bus tų vaisių.... :) Svarbiausia save stebėti.
O dabar kaip bobutė spjaunu per petį.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#304546 As su tabletem , bet kas nepriklausoma nuo tableciu , tai didele pazanga padaryta jau . =)