Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Žydintys_laukai
#199531 Ieva, man atrodo, mudvi rastume bendrą kalbą :D Beje, Tavo nick'as labai šaunus =)
Parašė all the beauty
#199594 oh ye! manau mes ja jau radom :lakstau bet da galim pakalbet. as visada uz. ypac uz gyvus pokalbius .

aciu, kazkaip joks kitas nickas man nebetinka :) :aciu
o tavo irgi toks mielas, tik ziema ka darysi? busi apsnigti sodai? :D
Vartotojo avataras
Parašė Žydintys_laukai
#199596 Bus minty jie man minty:-D iliuzija tokia. Aš irgi labai už gyvą bendravimą:-) būtų įdomu pakalbėt:-D
ParašėKatinas
#200008 Išdykėliai, grįžtam prie temos :kazokas
Parašė all the beauty
#200024 :)) taip, o tema, kad sveikstam. Ty jau pasveikom. Bent jau as.. Netiketi vejai pucia gyvenime, kas galetu pagalvoti. Pries pora trejeta menesiu nesikeliau is lovos nurasiusiu visiskai save siame gyvenime. Darbiniame ypac. O penktadieni sulaukiau skambucio is dideles tarptautines imones su darbo pasiulymu, nors ne neglavojau apie pokycius darbineje sferoje, bo labai myliu savo darba...
Pamalonino labai labai.. Tik dabar nezinau, ka daryti su pasiulymu. Ir kodel jis cia man atplauke :angel
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#213079 Žinot mano mielieji man rodos aš išsikapsčiau , iš pradžių bijojau to pripažinti ,bet kad dabar jau akivaizdžiai matosi :sninga buvau taip įsikabinus savo depresijos , kad be jos daugiau nieko nemačiau . O dabr ji palikus mane... ramybė ... :mask
Parašė all the beauty
#213292 kokia puiki dovana naujų metų proga a =) Nuostabu. mėgaukis ramybe bet išlik budri ;)
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#213309 Matai ta melancholija žinoma aplanko... kaip ir visus žmones, bet tas liūdesys jau nieko bendro nebeturi su depresija :king
Parašė all the beauty
#214138 natūralu. gyvenimas banguoja :). man tai nuostabiausia buvo suvokti, kad kažką daryti tiesiog tingiu, o ne "negaliu".... kas budavo kai sirgau :da
Parašėnemoku
#214139 Man irgi labai malonu jaustis, kad ne negaliu, o tiesiog tingiu. :)))
ParašėKatastrofa
#214162 As is depresijos jau issikapsciau :))) Thanks God.
ParašėKatinas
#226902 Liepa bus du metai kaip as nebegeriu AD :dukstam . Jauciuosi puikiai, gyvenu normaliai :king .
Cia as noriu pasigirti ir motyvuoti jus :D
Parašė Jurgaaa
#237816 As jau antras menesis, kaip negeriu AD. Pries tai geriau 2 metus.
Vis galvojau, kad neissikapstysiu is sitos nesamoningos busenos. Nei man vaistai veike, nei ka.
Kai jau visiskai nebejauciau AD poveikio, nebebuvo jokio skirtumo, ar as juos geriu, ar ne-nuejau pas psichiatre ir paprasiau kitu.
Tie kiti ir isgyde.
Is tikruju, kai pradejau gerti AD, paklausiau saves: "Kas cia aplink dedas?"
Visi lipa ant galvos ir vis praso, vis praso. Padaryti ka nors uz juos...
Galva buvo kazkiek pasviesejus. Pasiunciau visus is "n" raides.
Ne is karto, bet palaipsniui atsikraciau.
Tai kazkiek sumazino mano nuovargi.
Visa laika jausdavau dideli nuovargi. Ir begalini nerima, kad kazka ne ta padarysiu, mane is darbo ismes.
Nesupratau, jog cia yra nerimas.
Paeiliui ejau pas tris psichologes, ir tik trecia man tiko. Ir kuo jinai patiko-jog pasake, kad geriausiai gydo gyvenimas. Vien psichoterapija nepades.
Kai visai issigydziau galva su vaistais-jinai man nebesisuko, letai negalvojau, pradejau greiciau susivokti-mintys nesipainiojo, supratau, kodel as kenciu.
Todel, kad tikiu, jog esu nenormali, nieko neverta, mano blogas charakteris. O visa tai iteige mano motina su sese. Jos ir telaukia progos mane pazemint ir pasisaipyt, bet daro taip subtiliai ir uzmaskuotai, kad kai supykstu-jos sako, kad as nepilno proto, jog pykstu. Ir kad nesuprantu, ka jos-ismintingosios man sako.
As visuomet tuo tikedavau.
Dabar suprantu, kad ne man, o joms vieno shulo truksta. Kuo maziau bendrauju ir jas matau-tuo mano sielai geriau.
Sveikdama atsikraciau zmoniu, kurie noredavo is manes naudos. Dabar jauciu dideli komforta.
As manau, kad pasveikau. Nors nutraukus vaistus, kokias tris savaites uzeidavo liudesio (atsirasdavo is niekur) bangeles. Stengdavausi sleptis nuo visu, o tai pradeda klausineti, kas man yra.
Bet dabar zinau, jog vel bus man blogai-nedelsdama eisiu pas gydytoja.
Kaip gera gyventi be depresijos!!! :super
Vartotojo avataras
Parašė niktė
#247582 Visiškai pasveikau =)

nebėra atryčių, nebėra nieko, kas būdavo, esu be galo laiminga :)))

Na, kartais nemiga būna, bet man ji patinka, nes būtent naktimis ateina įkvėpimas kurti, tad ir ta dalis nakties, kuomet nemiegu, labai greit prabėga =)