Moderatorius: signs

Parašėnemoku
#196951 Manau, kad pasveikau. Yra dar ką galvelėj tobulinti, bet šiaip viskas gerai. Gyvenimas visgi nuostabus (dažniausiai), gaila, kad tiek laiko to nemačiau. Pasveikti yra įmanoma.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#197010
nemoku rašė:Pasveikti yra įmanoma.

Aš irgi panašiai galvoju. Viskas įmanoma, nu, viskas galima (žinoma, kas neuždrausta), viską galima pasiekti, jei išsikeli sau tikslus ir turi priemonių jiems pasiekti.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#197095 Man atrodo, kad aš irgi pasveikau. Jaučiuosi pilnaverte gyvenimo dalyve.
Parašėnemoku
#197100 Šaunuolė, Mona. =)
Parašė kukutis
#197156
Mona rašė:Man atrodo, kad aš irgi pasveikau. Jaučiuosi pilnaverte gyvenimo dalyve.


Sveikinu.
Vartotojo avataras
Parašė varlyte
#197220 pasikeite mano busena kai pakeiciau gyvenima savo iniciatyva. metus geriau AD, metus vaikstau i psichoterapijos uzsiemimus, pati atradau gyvenimo malonumu, jauciuosi visiskai kitaip nei pries metus. jauciuosi laiminga, kad gyvenu cia :king
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#197689
Mona rašė:Man atrodo, kad aš irgi pasveikau.


Skaicius dideja ir Katinas kad pasveiko girdejau :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#197692 pagerejo varlyte kai psichoterapija metei ?
ParašėKatinas
#197724
Ramu5 rašė:
Mona rašė:Man atrodo, kad aš irgi pasveikau.


Skaicius dideja ir Katinas kad pasveiko girdejau :kazokas

Na as jau metus nebegeriu vaistu ir jauciuosi nuostabiai
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#197762 Man atrodo, kad ir aš pasveikau. Vaistų nebegeriu nuo praeitų metų spalio. Labai strakalioti iš džiaugsmo bijau,nes kaip suprantu, vis atkrisdavau į depresijas kas keletą metų.
Vartotojo avataras
Parašė varlyte
#197814
dangiska rašė:pagerejo varlyte kai psichoterapija metei ?


nemeciau dar psichoterapijos, tai labai idomu, ir kadangi dar turiu galimybe lankyti tai ir lankau :da
Parašė NiAli
#209599 Jaučiu, kad išsikapsčiau iš miegojimo būsenos, nes būtent ji mane labiausiai ir pribaigė. Nustojau gerti vaistus savavališkai, tai jaučiu klius nuo gydytojos. Bet dabar jaučiu normalų aktyvumą, net švenčių laukiu, buvo dukros gimtadienis. Bet kai tik atsiranda nors mažiausia problema, tiesiog vėl pasijaučia tas sunkumas, lyg nuovargis. Bet aš vis dar netikiu, kad ta liga man jau visam gyvenimui. Tikiu, kad save įveiksiu
Parašė Jurgaaa
#237817 Paciu sunkiausiu laikotarpiu man labai padejo sis forumas. Paijutau ne viena :jap Kad ne vienai man blogai.
Skaitydavau ir skaitydavau :)))