Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#158762 na nesijauciu as nei ypatinga nei vienintele..ir padeda man ir vaistai ir kiti dalykai...i Dieva as tikiu..gal siek tiek savotiskai...bet su savo gyvenimu turim ismokt susitvarkyt patys..ir pamilt save tai manau ir padetu sveikti...
Parašė Rasyte80
#158779
dangiska rašė:na mum diskutuot beprasmiska... tu labai fanatiskai nusiteikus...ir atrodo nieko tikrai nesupranti apie depresija... dievas atrodo mus isgelbes :D


nenoriu daryt skubotu isvadu, bet tu turbut esi labai jauna dar, tiesa? nes dar turi , kaip minejau, daug isankstiniu nuostatu. Su amzium jos po truputi nyksta.

as tikrai nenusiteikusi fanatiskai :D gal netgi tavo priesiskume daugiau jaunatvinio fanatizmo galima rasti (nesupyk ) :flo

Apie depresija zinau bent jau tikrai nemaziau nei tu, esu patyrusi ja grynoje formoje, jau nepekalbu apie savo gyvenima tarp gausybes "depresininku" bei domejimasi sia liga. ir tai jokiais budais negaliu teigti, kad as ja puikiai pazistu.

niekur neteigiau kad Dievas mus isgelbes. PAsikartosiu, gelbsti suvokimas ir tikejimas

tikrai , nediskutukuokime beprasmiskai, nes cia tavo kalbos man panasios i niekad nesusidurusio su depresija zmogaus bandymu isaiskint serganciajam, kad depresija ne liga, o tiesiog bloga nuotaika, su kuriai sis pasiduoda is egoizmo ...

Nesupyk, as cia gal siek tiek astrokai
:flo
Vartotojo avataras
Parašė linn
#158790
dangiska rašė:as manau kad gydyt mastyma reikia...o dievas cia nepades...dievas isvis yra silpnu zmoniu reikalas...nes lengviau gyvent jei galvoji kad kazkas globoja...nu bet negloboja :)

manau daugelis Rasytes80 nesupratote,ne apie i dievo tikejima ji snekejo ,ne apie dieva o apie kitus dalykus kurie istikruju padeda pasveikti,suprasti,dziaugtis,tureti ramybe ir daug kitu geru jausmu.. :))) savo kailiu einu siuo sveikimo keliu ir man puikiai sekasi :)))
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#158794 nu kad netokia jauna as ..pakankamai gyvenimo numetyta ir nuvetyta...tai dauguma tavo zodziu kaip ir netenka prasmes...
o priespaskutine tavo pastraipa isvis absurdiska :bloga
Parašė Rasyte80
#158819
linn rašė:
dangiska rašė:as manau kad gydyt mastyma reikia...o dievas cia nepades...dievas isvis yra silpnu zmoniu reikalas...nes lengviau gyvent jei galvoji kad kazkas globoja...nu bet negloboja :)

manau daugelis Rasytes80 nesupratote,ne apie i dievo tikejima ji snekejo ,ne apie dieva o apie kitus dalykus kurie istikruju padeda pasveikti,suprasti,dziaugtis,tureti ramybe ir daug kitu geru jausmu.. :))) savo kailiu einu siuo sveikimo keliu ir man puikiai sekasi :)))


taip as snekejau butent apie "dalykus kurie istikruju padeda pasveikti,suprasti,dziaugtis,tureti ramybe ir daug kitu geru jausmu", bet snekejau ir tai, kad sitie dalykai ateina is Dievo (Visatos, Gerio, Pozityvo, nesvarbu kaip pavadinsi), tik mes turime ismokti juos pasiimti. Nesvarbu tai butu joga, meditacijos, malda ar gera PT. Tai vieni is keliu.
Bet jau nebezinau kelinta karta pabresiu: niekam nieko nekisu ir eplanuoju kisti! tiesiog dalinuosi tuo ka zinau ir kas man gyvenime labai padejo, padeda ir tikiuosi pades ateityje). As noriu kad kuo daugiau serganciuju pajustu ta palengvejima, kuri pajauciau as :heart
Parašė Rasyte80
#158823 nu ir dar cia :). prasau nieko neberasykit man, nei apie mane sitoj temoj. nebenoriu lindet forumuose :)

aciu labai uz supratima :flo

labanaktis B)
ParašėKatinas
#166836
eva rašė:O man jau geriau... Po paskutinio pablogėjimo praėjo 4 mėnesiai. Dabar liko tik nenoras su niekuo bendraut, gatvės, minios baimė ir nemiga... Noriu sėdėt viena savo kambary.... Bet jau nebeverkiu, galiu kalbėt telefonu, prisiverčiu bendraut su šeima. Gyd. sakė,kad pagerėjimas didelis. Man atrodo, kad viskas būtų dar geriau, jei ne ta padėtis Lietuvoj...
Sėkmės visiems B)