Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vienišas vilkas
#315001
nemoku rašė:Tas tiesa - pirmas AD vartojimo savaites gali net pablogėti, aplankyti suicidinės mintys, ypač tas pasireiškia jaunesnio amžiaus žmonėms... Vėliau turi praeiti.


O AD pradedi vartoti ju poveikis atsiranda tik po 6 sav.?
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#315029 nu tikiuos kad pasweiksiu nes tokioj busenoje buti yra kosmaras :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#315045 dabar 20mg,is pradziu geriau 30 mg.
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#318438 sweiki wartoju dabar valdoxan 25 antidepresantus,gal kazkas juos wartojate?
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#318585 Pabandysiu aprašyti sveikimo požymius, gal tai bus ne visiško pasveikimo, bet bent jau tarpinė stotelė. Mano būtų energijos padidėjimas, fizinės savijautos pagerėjimas, norų atsiradimas, kokios nors veiklos norėjimas, o ne dėl to kad reikia ir per prievartą, svarbiausia darbingumo atsiradimas. Padidėjęs pasitikėjimas savimi, savęs priėmimas. Su emocijomis ir nuotaikomis dar daug daug darbo.
Vartotojo avataras
Parašė VVika
#318598 Ir pas mane jau ne tokia ziauri apatija viskam, maziau asaroju, pradedu jausti nedideli malonuma kazka darant, pradejau grozetis gamta ko dar pries kazkiek laiko nebuvo visiskai, buvo viskas pilka ir niekas nedziugino. Tik dar ryte, arsikelus, nenoriu nieko daryti, tik listi atgal I lova. Kartais net nesuprantu, ar tai depresine apatija ar tingejimas. Ryskus pagerejimas, aktyvumas, noras kazka daryti, pasijunta vakarop.
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#319060 kaip zinoti kad tu jau pasweikai?
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#319062 Kai pasveiksi sito klausimo nebeuzduosi,nes tiesiog tai zinosi :da :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#319063 swarbiausia noriu sugryzti i tikrowe :))) nes dabar kaip sapnas
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#319064 o tas sapnas geras ar blogas? jei nori sugrįžt į tikrovę supratau,kad nelabai geras,ar aš klystu?
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#320837 negera labai,kaip sapnas kazkoks ,nieko nejauciu nei emociju nieko kaip lyg cia nebuciau ,zodziu.....sunku labai,o pries liga buwau tokia zwali linksma wiskuo uzsiemiau nesedejau wietoje o dabar.....kazkoks kosmaras.Ar antidepreantai padeda sugryzti i tikrowe? nzn kwailas gal klausimas bet.....nzn ka bedaryti
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#320840 tai tam ir yra tie antidepresantai bet problema tame kad nevisada parenka iskarto tau tinkamus man jau 3 karta keite AD nes netiko ta prasme pagerejimo nebuvo dabar lygtais pataike su kiekviena diena vis geriau
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#320843 tai man tas pats jau keli pakeisti nes netiko,dabar seroxata israse geriu,ir dar prei jo alprazolam grindex.dar waldoxana bet sako nebegerk jo dabar,nebent pries miega,bet nzn vera gerti ar nea? o koki tu pagerejima pajutai?
Parašė sophie
#320898
Ernesta23 rašė:tai man tas pats jau keli pakeisti nes netiko,dabar seroxata israse geriu,ir dar prei jo alprazolam grindex.dar waldoxana bet sako nebegerk jo dabar,nebent pries miega,bet nzn vera gerti ar nea? o koki tu pagerejima pajutai?

Kas tave gydo? Ką reiškia "gerk valdoxaną nebent prieš miegą"? Jį ir reikia gerti tik prieš miegą, kitaip iš jo nėra visiškai jokios naudos.