Moderatorius: signs

Parašėnemoku
#326986
mizantropas rašė:manausi jau esąs apsveikęs, o tiksliau tariant dabar remisijoj tai jaučiuosi tiesiog puikiai, žinoma vaistus geriu, jie mane palaiko, bet geriaausia viskas su savo liga susistabilizavau būsenas ir pats jas galiu kontroliuoti į vieną įeiti ir iš kitos išeiti, tai va tradiciškai pasidalinau ir žiūrėsiu kaip toliau seksis sveikti :))
Parašė Christian
#328285 Sveiki kolegos,

nežinau net nuo ko pradėti ir kaip trumpai aprašyti savo istoriją, kaip aš pasikeičiau ir kaip visos problemos pranyko. Viskas prasidėjo 2007m., nerašysiu priežasties (ilga istorija), tačiau po vieno sukrėtimo susirgau ūmine totalia nemiga (insomnia). Gydytojai negalėjo manęs "užmigdyti", tik su didele doze Clonazepamo, 6 metus gėriau šituos nuodus-narkotikus kartu su AD, nes po pusės metų nemigos ir tų nuodų vartojimo išseko jėgos, pašlijo sveikata (širdis) ir susirgau depresija. Pamatęs, kad gydytojai bejėgiai pradėjau pats ieškoti išsigelbėjimo, internetas, įvairios knygos ir pan. Tapau daugiau žinantis apie depresiją nei mano gydytoja, ji tai pripažino ir net konsultuotis pradėjo, sakė, kad pats geriausias gydytojas psichiatras ar psichologas yra tas kuris pats yra sirgęs depresija, nes sveikas žmogus negali suprasti ką jaučia depresija sergantis, o ir mokslinės knygos niekada neatspindės tos būsenos. Žodžiu aš pats pasiskirdavau sau vaistus, o gydytoja tik receptus rašė tiems vaistams kurių prašiau. 2010m. užsiregistravau šiame portale, tačiau neradęs atsakymų į savo klausimus ir pagalbos palikau jį ramybėje, tik dabar, kai pasveikau ir jau nevartoju jokių vaistų, nutariau savo patirtimi pasidalinti su jumis kolegos. 2010m. pabaigoje buvau Vokietijoje pas draugą, aš jam papasakojau apie savo ligą ir pasakiau, kad nežinau ką daryti... Jis padavė man knygą Sergejaus Lazarevo "Karmos diagnostika" 1-3dalys, sako paskaityk, gal padės, vis tiek neturi ko prarasti... Aš tais dalykais netikėjau, tačiau paėmiau tą knygą ir parsivežiau į Lietuvą. Kai perskaičiau ją, tai įspūdis buvo wau!!!, gavau daugybę atsakymų apie dabartinių pasekmių priežastis. Supratau, kad pagrindinė priežastis tai MINTYS kurias priima ir generuoja mūsų protas. Pradėjau gilintis giliau (nes vis tiek prarasti neturiu ką), googlinau informaciją apie mintis ir radau mokyklą Lietuvoje į kurią ryžausi nueiti, tai ką sužinojau ten, buvo toks didžiulis įspūdis, kad sunku nupasakoti. Tik dėka ligos aš ten nuėjau, sveikas būdamas būčiau tikrai ignoravęs tą galimybę. To ko išmokė ši mokykla davė greitą sveikimą ir per du metus aš pilnai pasveikau, t.y. aš pasikeičiau, sužinojau viską apie mūsų pasaulį, Visatą, Dievą. Dabar ne tik 100% žinau, kad Dievas yra, bet žinau kas Jis ir koks Jis, žinau visus Visatos dėsnius, savo egzistencijos uždavinius, tikslus ir t.t. Galiu profesionaliai atsakyti į bet kokį religinį-dvasinį klausimą, tai iš tikrųjų platus ir galingas mokslas. Taip nenustebkite, tai mokslas, tai ta pati fizika... Jei susidomėjote ir turite klausimų galite klausti siųsdami man asmeninę žinutę, o čia tos mokyklos internetinis puslapis: http://www.gyvenimorytas.lt/mokyklos-renginiai/
Tik nepulkite kritikuoti, vertinti ir smerkti, geriau įsigilinkite, vis tiek neturite ko prarasti, kaip ir man visai neseniai buvo. Šiek tiek užbėgdamas už akių paminėsiu, kad depresija tai ne liga, tokios ligos nėra, tai tokia žmogaus energetinė būsena (struktūra) ir tradicinis gydymas jos neišgydo. Tie kurie išgyja tarsi nuo antidepresantų ar psichoterapijos, tai tik laikinai pasikeičia jų energinė būsena, t.y. nuskinami ligos lapai, o šaknys lieka giliai pasamonėje ir bet kada gali vėl suželti... Ši tema labai plati ir gydymas užima daug laiko (kaip ir gydant tradiciniu būdu), t.y. reikia laiko kol pasikeičia vidinė žmogaus būsena (energinė: dvasinė, fizinė: atsistato neuronų jungtys, susireguliuoja seratonino ir dopamino apykaita). Jei šią žinutę skaitys gydytojas profesionalas, tai irgi tegul nepuola kritikuoti, nes tradicinis gydymas, AD vartojimas ir pan. privalo išlikti iki pilno pasveikimo, tik gal psichologo konsultacijų reikia mažiau ar kitais atvejais visai nereikia, nes tai pakeičia mokymas apie Visatą ir jos dėsnius. Sėkmės visiems jūsų sveikime, siunčiu kiekvienam didelę porciją MEILĖS :heart B)
Parašė Christian
#328338 taip pat esame laisvi savo pasirinkime, sirgti ar nesirgti ...
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#335398 man jau ir dokumentuose nurase vidutine depresija , dabar soc . reikalu tvarkymu uzsiimu , mokausis bendraut , taip isejo ,kad kol viena sprendziau kita beda isdygo , bet cia tokia grandinine reakcija gaunasi , kaip jau pakankamai perlipes tai jau veza tokie sunkumai , kaip vis geriau tvarkausis .