Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200298 Sveiki, anksčiau vis bijodavau tai pripažinti, bet.. Taip, aš jau pasveikau. Ir mano gyvenimas kardinaliai pasikeitė.
Senbuviai turbūt atsimena kokių čiūdų yra buvę anksčiau, kol nesusitvarkiau.

Dabar noriu pasidalinti savo naujo gyvenimo patirtimi su vis dar besistengančiais išsivaduoti nuo savo ligos. Tad, vesiu čia tarsi mini dienoraštį/dienotvarkę su pastebjimais, ką nuveikiau ir kaip tada jaučiausi.

Šią dieną pradėjau sulig žadintuvu-7:20. Planavau eiti pabėgioti, bet vaizdas už lango nugąsdino. Baisiai jau lyja. Tinginiavimo proga leidau sau iškart griebtis tos velnio cigaretės ir tiesiog panaršyti po internetą. Užsukusi į DK apsižiūrėjau, kad truputį pamiršau atlikti vieną pažadą (atleisk, Širše, viskas jau turėtų būti sutvarkyta. Jei napevyko-rašyk pm).

Suimečiau paskaitoms reikalingus daiktus į kuprinę ir esu praktiškai pasiruošusi keliauti mokytis.

Nusimato trys paskaitos po dvi valandas. Taigi, vakare nusimato daugiau įspūdžių :)

P.s. Katinėli, gal ir tu nori prisijungti prie šio "miniprojektėlio"? Pastebėjau, kad dauguma sergančiųjų labai save smerkia už visokius patingėjimus, pamiršimus ar "neturiu nuotaikos kažką daryti". Norėtųsi parodyti, kad tai yra pakankamai dažnas dalykas ir tarp pasveikusių =)
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#200304 Rašai, kad gyvenimas kardinaliai pasikeitė, gal gali papasakot plačiau?
Nes veikla tai tokia pat gali būt ir sergančio, tik vidinė būsena žinoma kitokia.
Manau, įdomu bus paskaityt, jei tik neapleisi ir tema nenumirs.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200316 Taip, kas pasikeitė?
1.Pasikeitė santykiai su tėvais. Anksčiau buvo pjautynės. Vieni kitiems buvom priešai. Dabar... Dabar neįsivaizduoju artimesnių sau žmonių.
2.Atsirado motyvacija. Pvz-į savo specialybę įstojau per netyčiuką. Nes tiesiog reikėjo kažkur stoti. O dabar esu ten, kur noriu būti (konkretus užsienio miestas), darau tai, ką noriu daryti (specialybė ta pati, bet studijuoju užsienio universitete, kuriame patys mokymosi metodai visai kiti. Ir tikrai jaučiu skirtumą)
3. Susitaikiau su savimi. Pamilau save. O kai nereikia kas vakarą žliumbčioti apsikabinus kokį nors savęs žalojimo įrankį, atsirado laiko savęs tobulinimui.
4. Pabūkim biedni, bet teisingi. Ir pinigų gerokai sutaupau dabar. Nes anksčiau mėgdavau blogą nuotaiką nuvyti per nereikalingus pirkinius (tiek daiktai, tiek maistas)
5.Nuotaikų svyravimai. Taip, jie tebėra, bet nebe tokie ryškūs ir staigūs. Aš irgi žmogus gi :) Turiu teisę paliūdėti, jei kas nors nepasiseka ar tiesiog ŠIAIP ne nuotaika. Geriausia dalis yra ta, kad tie svyravimai nebetrukdo bendrauti, nebetrukdo mokytis (ai, šiandien man nekalbadienis, todėl neisiu į universitetą).
6.Jaučiuosi savarankiškesnė. Tais laikais labai dažnai tiesiog įsikibdavau į žmones ir jie tapdavo mano gyvenimu. Dabar aš turiu savo gyvenimą, šalia kurio yra ir kiti žmonės. Geras jausmas.
7. Nustojau bijoti daugelio dalykų. (Kitų nuomonė labai rūpėdavo, savęs pasitikėjimo būdavo 0, vienatvė dabar man poilsis, o ne kančia. Ir kiti panašaus tipo "malonumai")
8. Kadangi ir šiaip esu tingus žmogus, tai nelabai noriu to nurašyti aniems laikams, bet atrodo, bent truputį buvo įtakos, kadangi dabar tarp "ai, tingiu" pakankamai neretai išlenda "davai, DAROM!".
9. Ir man pats maloniausias punktas-pati, savo rankytėm, savo galvele, kuriu nuosavą ateitį. Niekam nesijaučiu skolinga, priklausau tik nuo savęs pačios. Išmokau RINKTIS, ko noriu ir ko tikrai noriu. O kai jau žinau tikslą-žymiai paprasčiau žvelgti į ateitį.

Beje, Mona, rašai "Nes veikla tai tokia pat gali būt ir sergančio, tik vidinė būsena žinoma kitokia. "
Tad... Noriu pridėti nuo savęs: Jaučiu-vadinasi gyvenu. Man, asmeniškai, jausmai sudaro didžiąją dalį mano gyvenimo. Esu emocionali nuo prigimties. Tad savijauta, kažką darant man yra be galo svarbu. Gal techniškai mano gyvenimas ir nelabai pasikeitė, bet... Bet aš jaučiuosi lyg gyvenčiau kitą, jau atskirtą nuo praeities, gyvenimą. Todėl ir rašiau, kad pasikeitė kardinaliai =)
Praktiškai pasikeitė nebent tai, kad išsiveržiau gyventi į užsienį. Tad pasikeitė žmonės aplink, geografinė padėtis ir kalba, kuria bendrauju su tais naujais žmonėmis.
ParašėKatinas
#200328 Tu saunuole, kad tokia tema uzvedei, nes tikrai kartais galima susidaryt ispudi, kad niekas nuo tos depresijos nepasveiko.
As galbut irgi prisijungsiu, bet dabar dar esu uz Lietuvos ribu ir nelabai tam turiu laiko, o daznai ir interneto.
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#200347 Skamba optimistiškai, nors tiesą sakant, aš ir neprisimenu tavęs kitokios, kai atėjau į forumą, tu jau buvai sveika, ar bent jau netoli to. Dėkui už tokį išsamų atsakymą =)
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200367 Mona, pas mane epizodais būdavo. Arba labai blogai (tada forume manęs nematydavai) arba labai gerai (tada skleisdavau optimizmą ir taip pasisemdavau dėmesio :achtung )

Katinėli, pano diagnozė buvo šizoafektinis oficialiai. Nors psi pernelyg ir nesigilino. Išrašė rispolepto ir keliauk į visas keturias puses :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#200371 Aš iš šito žmogučio išmokau kaip reikia GYVENTI :sninga Ji labai neeilinė persona . Nors ji tik trumpą laiko tarpą buvo mano gyvenime (turbūt ji apie tai jau seniai pamiršo :D ) bet aš labai vertinu tai ką ji man davė, nei vienas žmogus nėra manes tiek paveikis kiek ji B) Na gerai gerai baigiu aš liaupsint tave :D Labai džiugu , kad tau viskas gerai mieloji , na tai už tavo laimę :uztave
ParašėKatinas
#200373 Tau labai jau riebia diagnoze ipaise.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200376 Yze, nepamiršau :) Tiesiog tada kai dingau man buvo užėjęs blogumo periodas. Tada dingau iš visur. O paskui kažkaip drovu buvo vėl lyg niekur nieko išlįsti :baubas

Katinėli, kai pasakiau apie savo diagnozę psichologei, su kuria dvejus metus dirbau grupinėje terapijoje, tai baisiai nusistebėjo kaip man, vos pilnametystės sulaukiusiai, sugebėjo tokį briedą įpaišyti. Na, dabar jau nesužinosim, kas man iš tiesų buvo. Bet kad kažkas buvo, tai faktas. Šiaip sau sveiki žmonės neišsidirbinėja, kaip kad man ten viskas dėjos.
Paskutinį kartą redagavo DankanasMaklaudas 2010 08 25, 21:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200396 Na, ką.. Eilinė diena :) Net užrašus vedžiausi, kai netingėdavau ką brūkštelt :) Toks.. Gana naujas ir malonus patyrimas :)


9:15 Per plauką spėjau į paskaitą. Nežinau, kodėl, bet visada taip man būna BŪTENT su šiuo dalyku. Į kitus nevėluoju. Įdomiai..
Vos įžengiau į fakultetą, viena mergaitė davė "reklaminį maisto paketėlį" (bandelė, pora sūrio griežinėlių ir reklamuojamasis tepamas sūris. Dviejų skonių). Šiaip, labai gerai, nes nuo vakar buvau sau pasižadėjusi pradėti neštis sumuštinius į paskaitas, kad nereiktų urzgiančiu skrandžiu sėdėt. O bet tačiau... "nespėjau" :achtung
10:20 Break. Labai smagu, kad dėstytojai čia daro pertraukėles paskaitos vidury, nes po valandos intensyvaus klausymos man darosi labai sunku produktyviai sukoncentruoti dėmesį.
16:00 Po dviejų paskaitų.. Laukianti kitos. Lauke gan pobjauriai lyja, tad migruoti tarp fakultetų nėra pats smagiausias užsiėmimas. Kita vertus, grynas oras truputį išjudina, prabudina. Po Modeling of Computing paskaitos paklausiau dėstytojo, ar būtų galima gauti skaidrių kopijas, nes praėjusią paskaitą tik rašiau ir mažai ko nuklausyt pavyko. Atrodo, reikalai taisysis.Šiaip, gerai, nes dalykas pradeda darytis įdomus, kai šian nusprendžiau spjaut į copy paste nuo lentos :)

Po norvegų kalbos kursų buvau nusikalus kaip šunytis ir baisiai norėjau namo. Ir.. Štai aš čia :) Vakarienei su barakioku pasidarėm picos ir mėginom žiūrėti dokumentinį apie stygų teoriją. Bet labai greit pabėgau, nes reikia pagaliau pradėt mokytis. Ne vien pavyzdingai lankyt paskaitas :)


Tai va, berniukai ir mergaitės, šios dienos transliacija baigiama-keliauju graužti knygų :)

B)
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#200449 13:45
Diena sėkminga kaip reta.
Vakar mokiausi iki dviejų nakties, tad keltis septintą buvo truputį komplikuota. Dar žadėjau eiti pabėgioti tik nubudusi. Bet.. Šią veiklą iškeičiau į kitą.. Irgi aktyvią.. Veiklą.. Užtat bent turėjau laiko papusryčiauti :) Nes devintą turėjau būti policijoje. Tvarkyti popierius dėl univeristeto. Su kitu barako lietuviu atvažiavom vos čiut anksčiau, nei buvo prašoma ir.... Buvom patys, patys, patys pirmieji. Šiaip, smagu.. Bet dar smagiau pasiderė, kai išėjus pamatėm apie 200 žmonių eilę :bloga Kai pagalvoji.. Neduok tu dieve tiek laukti... Po šio greituko nuėjom į student service. Irgi unio reikalais. O, stebukle, vėl nereikėjo laukti. Žodžiu, per valandą sutvarkiau rekalus, kuriems buvau skyrusi visas penkias! Tad turėjau daug gražaus laiko grįžti ir išsimiegoti prieš paskaitą. Dabar sėkmingai sėdžiu trukinuke ir jau esu pakeliui link jos. Visą dieną žadėjo lyti, bet matau, kaip saulė apšviečia pašonės kalnų viršūnes.
Ech.. ^^




O dabar esu tik ką po vakarienės :) Labai smagu, kad barakiokas visada mane vakarais pamaitina :) Jauku taip. Grįžau į kambarį ir einu toliau graužt knygų :) Visai patiko vakar. Nors ir sunku, bet įdomu.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#201077 Sveiki visi, kuriems įdomu lankytis šioje temoje. Kuriems neįdomu, bet vis tiek užsuko, taip pat siunčiu linkėjimus :)

Tik ką grįžau namo iš dviejų dienų kelionės po Norvegiją. Sukoriau 1600-1700 km. Pusę kelio vairavau pati, tad pirminė siaurų, vingiuotų ir stačių kalnų keliukų baimė labai sėkmingai nugalėta! Labai daug įspūdžių, labai daug nuotraukų. Vakare, kai grįš žmogus, su kuriuo dariau šią nesąmonę (gerąja prasme), tiksliau susidėliosiu atsiminimus ir sutalpinsiu čia :)
Parašėnemoku
#201124 Ką nuveikei Norvegijoje?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#201133 Na, turint omeny atstumą ir laiką tam atstumui įveikti... Tai.. Vairavau :achtung

O šiaip, šiuo metu ten gyvenu, studijuoju ir po truputį kuriu pagrindą savo sugrįžimui po dvejų metų.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#201272 Et, vis nesiseka su tuo žemėlapiu..

Dienos slenka gan įprastai:
namai (internetas), unis (paskaitos. Stengiuosi būti labai dėmesinga), namai (internetas, tada vakarienė su barakioku. tada lūžtu jo lovoj. Tada ryte keliuos ir einu surfinti nete iki reiks eit į paskaitą).

Šią savaitę jaučiuos gan pavargusi ir nuolat noriu miego.

šįryt mačiau, kaip į kambarį įskrido zylė ir mėgino vogti riešutus iš dubenėlio. Gan juokingai ji ten dairės, ar nesiruošiu jos pult :achtung

Galvoju, gal reiktų nueit į baseiną prieš paskaitas?