Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#315777 oj pirma buvo f21.0 ne taip parašiau..
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#318022
EniGmO rašė:
Peran rašė:As vartoju A b i l i f y dvi tabletes per diena po 15mg dirbu darba po 8h per diena isdirbu jauciuosi normaliai, po darbo kazkaip daugiau pasitikejimo su kiekviena diena vis igiju, gydausi 1m. ir 8men pazanga milziniska. darbe daug tenka bendrauti tad taip rebilituojuosi aplamai dirbdamas integruojuosi i visuomene, tikiu kad dievas man pades pilnai pasveikti nes labai tikiu i ji ir jis man padeda visko ko prasau tas issipildo..siaip man asmeniskai a b i l i f y labai tiko ir man jie numeris vienas vaistas, tad visiems kas serga sia liga siulyciau pirmoj eilej siuos vaistus jei norite isgyti..


Nelabai norisi tikėti,kad susirgai šizofrenija,ir po metų ir kelių mėnesių mAani ,kad pasveikai....tai arba blogai diagnozavo,arba tau taip atrodo ,kad "pasveikai"...kaip jautiesi šiandien,jei prisijungsi parašyk...įdomu,nes aš pati stengiuos atsikratyt vaistų ,kuriuos man grūda per prievartą, nes man būsenos vis atsikartoja...bet aš ir noriu tikėt ,kad pasveiksiu,gydausi 4m.pirma diagnozė buvo f20,veliau f25.1 ir galiausiai f20.0


Labas. Jauciuosi labai gerai. Kuo toliau tuo viskas eina geryn.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325410 Labas Peran, aš irgi gydausi nuo šizofrenijos (f20.0), geriu dvi tabletes Kiantepinor po 200 mg vakare ir jaučiuosi sveika, bet kaip kažkas jau minėjo, visiškai sveikas esi tik tada, kai nebegeri vaistų ir nepatiri atkryčiu.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#330361 Su vaistais ir as kuris laikas jauciuosi apsigydzius,apart salutiniu...
Parašė Dr_Psichoanalitikas
#332103 Yra, ir be abejo, kad ne vienas, galetu pasveikti, jeigu butu tinkamai gydomas;} As neabejodamas, galiu pasigyrti, nes tai simptomas, kuris jau pasalintas. Siuo metu daline remisija, ir tikrai tikras sveikimas;) Net neabejoju, kad neturiu nei vieno simptomo. Suprantant, tai kas yra genetika, galima daryt isvada, kad sizofrenija yra priessimptomine, ir simptomine, tokia, kokia galima pagydyti, ir yra priessimptomine. :))) Aisku, kad simboliskai, kiekvienas galit suvokt, kad musu ligos, yra netik tas poziuris, prie kurio mes gryztam, bet ir visa stiklines funkcija.. Ar zinot, kad stikline atitinka samones procesa? Dabar darau eksperimentus su zmoniu samonem, ir tikrai esu pasiruoses isiaiskinti visa samones procesa. Kas norit suvokti, kiek reikia energijos ir pastangu idet moksle, kad isiaiskinti visapusiskai samones veikla, tai galit pasistengt, ir susipazint, su mano eksperimentu salygomis;) Ar galetumet kiekvienas apibudint stikline, taip, kaip ji zvelgia i jus? Zinau, kad tai nesudetinga :da :da B) :D :king :death :death :aciu Jeigu stikline zvelgia, i tave pavadinsim tave syzu, jeigu i save zvelgiant matome stikline, tai manija, ir kiekvienas ta stikline savo sienoje, atspindi skirtingai :death KAIP JAS MATOTE?[........, :girtas :death :death :aciu :D
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#334145 Gilios mintys gal ir teisybes siektiek yra bet gilus ir nusikalbejimas teksto gale, manau reiktu apsilankyti tau pas psichologa kad istirtu tave ar nera pakitimu o psichiatre kad israsytu vaistu nes negydoma sizo progresuoja bei veda i genealum t.y. isprotejima. nepyk kad tai pasakiau bet skaitau ka parasei blaiviu protu ir ta mastau. Kaip kiti galvoja? O kas liecia pasveikima nuo sizofrenijos manau imanoma pasveikti bet gydymas turi buti ilgalaikis ir kompleksinis. Siuo metu eina ketvirti metai kai gydausi sudetinga labai bet progresas didziulis. Jei kam idomu mano gydymosi metodai mielai pasidalinsiu jais.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#334334 Visu pirma po pirmo apsilankymo psichiatrijos ligonineje ir sugryzus reikia laiko kad atsistatytu psichika bent siektiek tai trunka apie metus jei vaistai tinkami ir ligoninis turi informacijos kaip gydytis ir laikosi nurodymu. Kertinis faktorius pasveikstant yra nors tai sudetingas procesas ir daug laiko reikalaujantis tinkami vaistai, laikas, sportas (baseinas,pirtele, begiojimas), nerukymas alkoholio nevartojimas,seima palaikymas,draugai, darbas,integracija i visuomene,vitaminai,baznycia tikejimas kad persilauzti ir tai ivykdyti reikia laiko man reikejo triju metu dabar jauciuosi vidutiniskai 3m. ir 3men praejo dirbu pusantru metu jau, dingo kalbos mastymo sutrikimai, atsirado jegu bet vis dar sugryztu prie blogu iprociu kartais i savaite karta paragauju alkoholio bet nerukau tikiuosi pavyks atsisakyti alkoholio visai taip pat tada manau po po 5 metu intensyvaus darbo su savimi bus galima sumazinti vaistus iki puses tabletes per diena, siuo metu vartoju viena tablete ryte a b i l i f y.
Parašė Vyagndas
#337942 [quote="Peran"]Sveiki. Zinau kad tai ilgas gydymas, bet gal atsirado vienas kitas kuris jau net pasveiko po daugelio metu gydymosi? As pats gydausi jau pusantru metu ir lyg sviesa tunelio gale matosi..idomu kaip bus po 5 metu tarkim gal jau busiu pilnai sveikas. Lauksiu jusu atsakymu...[/quote]
Sveikas, peren noriu paklausti ar jėgos staigiai sugrizo ar palaipsniui.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#337945 Labas Vyagndai, kaip matai aš ne peran, bet irgi sergu paranoidine šizofrenija.
Įdomu, ką turi galvoje, sakydamas jėgos sugrįžo? Jėgos kam? Jėgos veiklai, jėgos susitaikant, kad susirgai tokia liga, jėgos eit į priekį ir gyventi?

Aš bandau kabintis kaip įmanydama, nors haliucinacijos būna vos ne kiekvieną naktį prieš užmiegant. Nors, prisipažinsiu, jog diagnozė sustabdė mano gyvenimą. Jaučiuosi įstrigusi.

O kaip tu laikaisi?
Parašė Vyagndas
#337956 Opaque gydausi beveik metai haliucinacijos isnyko,vartoju olanzapine actavis vakare viena tablete 10mg.Tik viena problema energijos nera, daugiau viskas gerai :super
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#337984 Gydausi 4 metus, dabartiniai vaistai Ketipinor dvi tabletes po 200 mg vakarui ir migdomieji. Ilgai nebuvo simptomų, bet prieš kelis mėnesius buvo toks stresinis įvykis, po kurio atsinaujino haliucinacijos :bloga Sunku užmigt kiekvieną naktį, nes kaip tik tada ir prasideda girdėjimas to, ko nėra, o migdomųjų geriu dažnai didesnę dozę nei paskyrė, nes neina užmigt...
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#342307
Vyagndas rašė:Sveikas peren noriu paklausti ar jėgos staigiai sugrįžo ar palaipsniui.Sergu paranoidine šizofrenija


Palaipsniui viskas lapkriti bus 4metai, viskas ciki daba pas mane..