Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#342309 O jeigu sakot, kad pasveikot nuo paranojines tai jum grupe buvo nustatyta ar ne? Nes be grupes tai liga manau kitokia uzejo ir praejo gal, net neisivaizduoju kaip per pora metu galima pasveikt. Dar vienas dalykas, pas psichiatrus pradejau lankytis nuo 3 metu taip, kad nekas.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#342351
Vaiduk rašė:O jeigu sakot, kad pasveikot nuo paranojines tai jum grupe buvo nustatyta ar ne? Nes be grupes tai liga manau kitokia uzejo ir praejo gal, net neisivaizduoju kaip per pora metu galima pasveikt. Dar vienas dalykas, pas psichiatrus pradejau lankytis nuo 3 metu taip, kad nekas.


Man jokios grupes nebuvo.
Parašė Vyagndas
#344692 sveki as taip pat sergu paranoidine sizofreniaja gydausi apie 1m2menesiai geriu ketepinor 450mg bukle gereja ir pilnai tikiu kad greit pasieksiu visiska remisija, tai kas sako kas nepasveikstama nuo siofrenijos mano manimu lengva forma lengvai pasiduoda gydimui o kas sako kad nepagydoma tiesiog nusisneka. visiem sekmes gydantis pchihikos ligos gerkit tinkamus vaitus ir pasveiksit. sekmes ir laimes jums sergantys :))) B)
Parašė zazule
#346147 Labas visiems. Susirgau prieš metus. Patyriau ūminę psichozę, po to išsivystė paranoidinė šizofrenija :death . Šiaip tai pozityvieji simptomai praėjo po 3 mėnesių :DD . Dabar esu pasiekusi medicininę remisiją, tačiau dar negaliu drąsiai teigti, jog pasveikau, nes vis dar vartoju vaistus xeplion. Klausimas pasveikusiems ir nebevartojantiems vaistų (jeigu šiame forume tokių yra): kiek laiko truko palaikomasis gydymas ir kaip jaučiatės be vaistų? Ar nepasikartojo liga nutraukus vaistų vartojimą?
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#347053
zazule rašė:Labas visiems. Susirgau prieš metus. Patyriau ūminę psichozę, po to išsivystė paranoidinė šizofrenija :death . Šiaip tai pozityvieji simptomai praėjo po 3 mėnesių :DD . Dabar esu pasiekusi medicininę remisiją, tačiau dar negaliu drąsiai teigti, jog pasveikau, nes vis dar vartoju vaistus xeplion. Klausimas pasveikusiems ir nebevartojantiems vaistų (jeigu šiame forume tokių yra): kiek laiko truko palaikomasis gydymas ir kaip jaučiatės be vaistų? Ar nepasikartojo liga nutraukus vaistų vartojimą?


Labas. 4metai ir menuo kai po pirmosios psichozes ir issivysciusios paranoidines sizofrenijos..rezultatai tokie..vis dar geriu viena tablete per diena abilify, jauciuosi stabiliai pilnai integravesis vel i gyvenima vaistai neblokuoja visiskai manau dar metai ir bus galima mesti vaistus ar bent sumazinti iki puses tabletes..nes buna dienu kada neisgeriu ir gerai jauciuosi vistiek..dar karta pasikartosiu prie sios ligos svarbu: veikla, vengimas zalingu iprociu, integravimasis i visuomene, tinkami vaistai, stabilumas gyvenime, sportas ir viskas palaipsniui ka isvardinau nepersistengiant metam begant pajusite rezultata.. tai tiek siam kartui stiprybe visiems..
Parašė zazule
#348349 Kiek pamenu, kai man blogai buvo, tai galvojau, kad mane seka, nori nužudyt mano artimuosius. Prieš priepuolį nemiegojau apie savaitę, manau nuo to ir nuvažiavo stogas. Šizofrenijos požymiai truko apie 3 mėnesius, tai nežinau, ar iš tikrųjų man šizofrenija, nes dabar jokių požymių nėra. Man pasireiškė tik teigiamieji šizofrenijos simptomai: paranoja, kliedesiai. Balsų jokių negirdėjau. Aišku, vartoju vaistus, bet manau, kad man pagerėjo ne nuo vaistų, o nuo to, kad mane išrašė iš psichuškės. Ten tai tikrai viskas tik į bloga ėjo. Su kiekviena diena prisigalvodavau vis kitokių nesąmonių. Aišku, kai pakliūni tarp ligonių ir pats tokiu tampi. Dabar jau virš metų kai vartoju antipsichotikus. Labai nervina, nes nuo jų atsirado depresija, buvo sunku susikoncentruoti ir šiaip nebuvo noro ką nors veikt. Dabar beveik viskas gerai, bet jau niekada nebebūsiu tokia, kokia buvau. Sunku bendraut su žmonėmis. Tas įrašas F20.0 sugadino gyvenimą. Norėčiau teises išsilaikyt, bet turbūt kad man neleis. Ir šiaip manau bus sunkumų įsidarbinant. Labai norėčiau, kad nuimtų man tą diagnozę, kuri turbūt nėra teisinga. Man atrodo, kad esu bandomasis triušis, kuriuo bandomi naujausi vaistai. Manau, kad būčiau pasveikus ir be vaistų, bet tada nežinojau, jog galiu atsisakyt gydymo. Tėvai įgrūdo į psichuškę nesuprasdami realios situacijos. Jeigu būtų žinoję, kaip viskas yra iš tikrųjų, gal nebūtų palaikę durne. Šiaip buvau lakios fantazijos žmogus, mėgau kūrybą, romantiką. Dabar tarsi kažko viduje trūksta. Tie vaistai sugriovė mano dvasinį pasaulį. Net nežinau, ar galėčiau pradėt rimtus santykius, nes jaučiuosi pažeminta dėl tos diagnozės. Labai norėčiau pamiršt viską ir būti tokia, kokia buvau iki ligos.
Parašė Vyagndas
#348355 Sveikas man sizofrenija pasireiskia pozitivaisiais ir negatyvaisiais simtomais galvojau kas esu angelas (archangelas mykolas) ir mano misija kad nebutu blogio zemeje veliau galvojau kad mane apsedes velnias ir reikia ta velnia isvariti, dauk laiko buvo kliedesiai, veliau kaip pradejau gyditis atsirado realibės pajutis bet nuolant truko jegu veiklai, dabar gydausi apie metai 1,7menesiai gerai suprantu realibe gal net geriau nei kurie sveiki zmones, dabar nedirbu darbe tevam prie ukio darbu padedu dar truksta energijos ir motivacijos kad pilnai fiziskai buciau sveikas geriu xeplion 100mg ir vartosiu escitoloprama 5mg ryte tikuosi jis man pades. ka galiu pasakiti prakeikta liga net negali usiimti jegos sportu ir intensivesniu darbu
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#350331 Sveiki. Eina penkti metai kai gydausi paranoidine sirozfrenija. Jauciuosi stabiliai viskas sugryze i savo vezias.

Dovana visiems sergantiems sizofrenija. Tai pades pasveikti jums greičiau!

https://www.youtube.com/watch?v=bfXwYCfJZag Gydimas prasideda nuo 43minutes

Bukite palaiminti
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#351473 jau metus gydydausi ir viskas i gera. pozyivieji simtomai nuseme po savaites gerimo resperidon 2 mg. taip blogai tiesiog tragiskai jauciaus nuo tu vaistu kad dingo visi atrodymai ir samokslo teorijos, balsu negirdejau tiesiog buvo pora haliucinaciju ir papirkinejimo bei persekiojimo manijos, kuriu metu istiko priepolis ir pradejau pjaustytis rankas ir kojas. zaizdos buvo baisios bet per metus naudojant spec. tepalus sugijo. Dabar sau leidziu retai labai ikalti iki 1 litro vynelio :samaliotai

Ar Jums yra taip buve, pora kartu bundant (tarp miego ir samoningos busenos) isgirdau dvasiu ir vaiduokliu klyksma 3-4 sekundes.baisu. :verkiu
Parašė Vyagndas
#352280 sveiki visi as sergu paranoidine sizofrenija kartais budavau kaip sveikas zmogus dabar pablogejo man idomu tie kas serga sizofrenija per kiek laiko atitaikius vaistus jus pasieket remisija dabar mano stovis neleidzia dirbti tai idumu per kiek galima pasiekti remisija ir dar klausimas man buvo vienu momentu palengveja daiktai pavizdis kibiras su 20litru o jum atsirado daugiau jegos kaip man buvo padideja
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#352283 Remisija maziausiai po 5 metu, man minejo, kad lyg ir remisija paciam, bet labai ligos eiga keitesi jau 7 metai sergu.