Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359857 na kaip as tai priprates prie tamsiu dienu, sako zmonem depresija paastreja per ukanotas dienas, rudeni, o as kazkoks depresuhininkas keistas, man turi buti ukanota, ruduo, ziema maloni, o vasara kai saulute, mane neigiamai veikia.......
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#359866 kaip pagerėja tai lengviau liūdėt , nu o kaip pablogėja tai sunkiau liūdėt . :D
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#368772 Sveiki, ilgą laiką vartojau mažą vaistų dozę, o prieš du su puse mėnesio visai mečiau. Jaučiuosi gerai jau ilgą laiką, sveikstu o gal ir pasveikau :)
Parašė Algirdas111
#374420 Sveiki, noriu paklausti gal buvo zmoniu, kuriem vaistai nepadejo ir spjove i juos ir pasveiko tik tada kaip juos nutrauke? As viena pavyzdi zinau, todel nusprendziau pats taip padaryti.
Parašė Tomas2222
#374421 Sveikas. As irgi spjoviau i juos, nes jokios naudos nebuvo visiškai.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374424 man tai tik vaistai padeda, meginau visokius budus, niekaip nesigauna.
Parašė Algirdas111
#374437
Tomas2222 rašė:Sveikas. As irgi spjoviau i juos, nes jokios naudos nebuvo visiškai.

Ir kaip sekasi?
Parašė Algirdas111
#374439
Kovotojas rašė:man tai tik vaistai padeda, meginau visokius budus, niekaip nesigauna.

O kokia tavo diagnoze?
Parašė Algirdas111
#374442
Kovotojas rašė:vidutine sunkumo depresija.

O man jos niekada nebuvo tik nerimas ir baimes, bet kaip israse brintelix tada prasidejo ir man visokios nesamones, ziauriai pablogejo sveikata.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374446 man taip pat, nerimas ir siaubinga mirties baime uzeina :bloga
Parašė Algirdas111
#374453
Kovotojas rašė:man taip pat, nerimas ir siaubinga mirties baime uzeina :bloga

O meginai atsisakyt visu vaistu?
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374454 taip meginau, ir po truputi mazindamas ir visus is karto buvau metes, galvoju iskentesiu, niekaip nepavyko, gryzau prie savo iprastos dozes, koks skirtumas galvoju, svarbu normaliai jauciuosi.
Parašė Algirdas111
#374455
Kovotojas rašė:taip meginau, ir po truputi mazindamas ir visus is karto buvau metes, galvoju iskentesiu, niekaip nepavyko, gryzau prie savo iprastos dozes, koks skirtumas galvoju, svarbu normaliai jauciuosi.

Kiek laiko kentejai?
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374456 kazkur 5 dienas, lomkes kaip narkomanui buvo, vistiek kentejau, jei buciau toliau kentejes, stogas butu nuvaziaves.