Moderatorius: signs

Parašė Mersas
#374457
Kovotojas rašė:man taip pat, nerimas ir siaubinga mirties baime uzeina :bloga



o kaip sekasi tai iveikt?Nes man asmeniskai toks jausmas, kad nuo vaistu islindo didesnes bedos nei anksciau. geriau brintelix, isauke panikos priepolius, dabar coaxil, tai vaikstau kaip per ruka, ne su savo galbva, o baime pastoviai uzeina. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374458 na as geriu seroxata su fliuanxoliu, tie vaistai man gerai tinka, bet ne visiems vienodai padeda tie patys vaistai, cia jau mediku darbas suderinti vaistus pagal liga.
Parašė Algirdas111
#374485
Kovotojas rašė:kazkur 5 dienas, lomkes kaip narkomanui buvo, vistiek kentejau, jei buciau toliau kentejes, stogas butu nuvaziaves.

tai reikia bent pora savaiciu pakentet
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374486 ka ten kenteti, kad kiekviena diena blogiau jauciausi, stogal gali taip pavaziuoti. Nevisi gali be vaistu.
Parašė Algirdas111
#374488
Kovotojas rašė:ka ten kenteti, kad kiekviena diena blogiau jauciausi, stogal gali taip pavaziuoti. Nevisi gali be vaistu.

Tai pradzioj su raminamaisiais
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374500 visi variantai del vaistu mazinimo isbandyti, deje...
Parašė Algirdas111
#374503
Kovotojas rašė:visi variantai del vaistu mazinimo isbandyti, deje...

nu tai 5 dienos nedaug tikrai :) o kaip su vaistais jautiesi?
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374504 daug visokiu gerdavau, nepadedavo, tai dabar seroxata ir fliuanxoli geriu, jauciuosi gerai, gyventi galima, zinoma kartais pradeda kilti panika, tai tada xanaxso isgeriu ir apsiramina.
Parašė Algirdas111
#374508
Kovotojas rašė:daug visokiu gerdavau, nepadedavo, tai dabar seroxata ir fliuanxoli geriu, jauciuosi gerai, gyventi galima, zinoma kartais pradeda kilti panika, tai tada xanaxso isgeriu ir apsiramina.

nezinau, as tai remiuosi vienu pavyzdziu is artimu zmoniu kuriam buvo ziauriai blogai, gere vaistus 7 metus ir kuo tolyn tuo blogyn. tada mete visus vaistus ir po biski po biski atsistojo ant koju. dabar 10 metu sveika kaip ridikas :)
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374522 negeri vaistai buvo priskirti. Tai kazkoks mitas.
Parašė Algirdas111
#374549
Kovotojas rašė:negeri vaistai buvo priskirti. Tai kazkoks mitas.

cia tikra istorija :) man irgi kuo toliau tuo blogiau nuo tu vaistu, nors esu pasidares dnr farmokogenetini tyrima uz kuri sumokejau 420eur ir vaistai rode jog tinka man jie, bet tik pablogino situacija. matyt esi labai itikejas i vaistus ir nenori pats idet darbo :)
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374557 as esu daug pastangu idejes del vaistu mazinimo, visokius variantus isbandet, ir zinau kad fliuanxoli tureciau gerti 3 kartus dienoje kad dar butu geresne situacija, bet laikausi ant dvieju kartu, retkarciais isgerdamas xanaxso, tu algirdas111 rasai, kad kazkam pasiseke nutraukti vaistus po 7 metu vartojimo, as uz ji dziaugiuosi, nors atvirai as abejoju, kad po 7 met vartojimo vaistu jis visiskai nutrauke ir gerai jauciasi.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#374561 Aš dabar susimažinau Venlafaxiną nuo 150 iki 75mg, tikiuosi nepablogės ir po mėneiso išsirašysiu dar 2 mėnesiam, tada prie 37,5 ir planuoju šiais metais rišt su vaistais jei viskas seksis paliekant kloniką ekstra atvejams :))) Kažkur ir Fluanxoilį tame tarpe gal kas antrą dieną tik pradėt vartot ir taip mažint.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#374565 Katinas, as vaziavau asmeniskai i klaipeda pas gera psihetra, mes ilgai kalbejom, jis man pasake, vaistai tau visam gyvenimui, aisku as turejau savo nuomone, du metus pavartojas, meginau su dozemes zaisti, mazinti visokiais variantais, nepadejo atsisakyti vaistu, dabar susitaikiau su tuo kaip jis ir sake, visam gyvenimui, as nieko nesakau, gal kazkam pavyksta atsisakyti vaistu, tai sveikintina, bet mano toks atvejas, kad negaunasi.