Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė signs
#406325 Sveiki,

Dar keletą dienų prieš rašiau, kad nesu patenkintas savo gydymu, konkrečiai - antidepresantais, tačiau būna ir taip, kad tiesiog vieną rytą atsikeli be varginančio nerimo, su nuotaika, motyvacija, naujais planais ir t.t. Tai vat, šiandien ir buvo apkalbėta su gydytoja, kad aš pasiekiau savo ilgai lauktą bipolinę remisiją.

Tiesa, tai skirtingai nei manija ar hipomanija, nes jaučiuosi visiškai ramus, koncentracija pagerėjo ir t.t.

Per 2 metus teko gulėti daug kartų ligoninėse, ir dabar supratau- kad nėra reikalo gulėti tiek ilgai, nebent nori visiškai keisti gydymą, atsikratyti priklausomybės nuo vaistų ir t.t. Ilgos pastangos, konsultacijos su gydytojais atsipirko.

Labai didelis ačiū Asmens sveikatos klinikos personalui. Be jų, neturėčiau tokios savijautos.

Na ką, dabar atsirado motyvacija, dėl savęs kažką daryti, planuoju lankyti Kognityvinę elgesio terapiją, nes ji man labai yra padėjusi anksčiau. Gerai, kad valstybė kompensuoja 24 seansus :P
Vartotojo avataras
Parašė signs
#406354
Aldona Julita rašė:Labai dziugu, kad jums remisija. O kas yra kognytivinė elgesio terapija?


Trumpai, tai psichoterapijos rūšis, kuri nesigilina į kliento vaikystę. Ji trunka trumpai, aptariami tikslai ko norima pasiekti, pvz sumažinti nerimą, atsikratyti depresijos, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir t. t. Jos esmė yra ta, kad mintys įtakoja mūsų emocijas, o jos mūsų elgesį. Pagal KET teoriją, depresija ir nerimas kyla minčių "dėka". Esmė yra, kad reikia pakeisti mintis, elgesį kuris maitina depresiją ir panašiai

Nerimui įveikti gali užtekti 10-15 seansų. Aš panikos atakų atsikračiau per 6 seansus
Vartotojo avataras
Parašė kenny
#406593
signs rašė:
Aldona Julita rašė:Labai dziugu, kad jums remisija. O kas yra kognytivinė elgesio terapija?


Trumpai, tai psichoterapijos rūšis, kuri nesigilina į kliento vaikystę. Ji trunka trumpai, aptariami tikslai ko norima pasiekti, pvz sumažinti nerimą, atsikratyti depresijos, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir t. t. Jos esmė yra ta, kad mintys įtakoja mūsų emocijas, o jos mūsų elgesį. Pagal KET teoriją, depresija ir nerimas kyla minčių "dėka". Esmė yra, kad reikia pakeisti mintis, elgesį kuris maitina depresiją ir panašiai

Nerimui įveikti gali užtekti 10-15 seansų. Aš panikos atakų atsikračiau per 6 seansus


Asmens sveikatos klinikoje kažkas veda KET?