Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#71074
Agni rašė:jo, čia daugiau nei aš išvis drisau kažkada pagalvoti ar pasvajoti kurdama šį forumą.


taip. bet mes judam i prieki :)
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#71116 matosi Tomash, tikrai matosi :)
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#85938 Minervos prašymu ištrinu jos temą "Minerva sveiksta". Savo sveikomą ji pasakos savo dienoraštyje :)
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#98684 Aš labai norėčiau, kad kas nors man apibūdintų, kas yra sveikas žmogus? Kaip sveikas žmogus turėtų gyventi, atrodyti? Turiu galvoje visiškai sveiką, neturintį jokių depresijų ar sutrikimų.
ParašėKatinas
#124306 Nieko tema: " Kelias i išgijimą-pirmiausia reikia atleisti sau", perkelta į skyrių "Mano veiksmai,kad sveikčiau"
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#162301 kodel niekas nesveiksta? :///
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#306600 Sveiki mielieji, nežinau kur man rašyti , rašau čia......esu dėkinga depresijos klubui kad jis yra, kad savo laiku jis man suteikė paramą ir paguodą.......mielieji, šiandien jaučiuosi stipresnė nei buvau prieš keletą metų......esu laiminga moteris, galiu dalintis......noriu pagelbėti jums, gal tik pasidalijimu, nežinau kuop daugiau.... rašykite man, noriu padėti jums.....noriu pasidalinti savo keliu ir informacija................žinau kaip tai sudėtinga, kai esi depresijoje, bet jau galiu pasidalint ir tuo ką aš atradau.........o buvau tikrai beviltiška, negaliu sakyt kad ir šiandien taip nesijaučiu, ir kad nebūna tokių momentų.....būna, bet man atrodo randu atsakymą.... parašyk jei tau negera, žinau kaip tai slogu ir beviltiška.....bet tik tokiais momentais gyvenime įvyksta svarbiausi pasikeitimai...tu labai man rūpi...su pagarba tavo gyvenimui Maraija
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#306612 maraija, manau, daugeliui tavo info reikalinga, gal norėtum susikurti dienoraštį ir ten aprašyt savo išgyvenimus. Pliusas tas, kad nereiks kiekvienam atskirai rašyti. :) O info labai vertinga. Aš pati norėčiau sužinoti tavo kelius.
Vartotojo avataras
Parašė Selė
#311227 Geras skyrius :da :flo