Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#70343 Skyrius, tiems, kuriems remisiją, kad pasidalindami savo nauja viltimi su kitais, atneštų viltį ir tiems, kurie dar tik pačiam kovos įkarštyje su liga.

Tibetiečių mirusiųjų knygoje Dalai Lama rašė, kad žmogus net ir suvokdamas, kad daro blogai, tą poelgį kartoja dar daugybę kartų, kol išmoksta jį apeiti.

Taip ir mes žinodami, kad negalima pasiduoti ligai, pasiduodame jai vis iš naujo ir iš naujo.

Tikslingai neįslaptinu šito skyriaus, kad žmonės ateinantys čia tik apsižvalgyti, matytų, jog įmanoma pasveikti.

Tiesa, kol kas yra tik trys nariai, šiuo metu išgyvenantis pagerėjimą, bet tikiuosi, kad sveikstančiųjų daugės.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#70372 Dabar bandau sugalvoti, kaip turėtų skambėti temų pavadinimai. Ar tai kiekvieno asmeninė patirtis ar kažkaip kitaip turėtų būti? Kaip manai?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#70383 aš, medeja ir manigrivette.

o dėl temų, tai net nežinau. patys sugalvokit :)))
Vartotojo avataras
Parašė Marse
#70399
Agni rašė:aš, medeja ir manigrivette.

o dėl temų, tai net nežinau. patys sugalvokit :)))

Kažin kur man reiktų priskirti save? Nuo depresijos krizės praėjo du metai, AD tebegeriu, lankau psichoterapiją, jaučiuosi gerai. Būna bangelių, bet pakenčiu. Gydytoja sakė, kad nutraukti rudenį vaistus negerai. Kai užplaukia, pati nežinau čia mano liga ar toks charakteris :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#70414 vadinasi prie tų, kurie čia atėjo jau sveikdami.
galėtum apie tai parašyti plačiau. kaip atėjo pagerėjimas. kas tavo nuomone tau padėjo.
Parašė autumn
#70423 Labai puikus skyrius! Tikiuosi, duos daug naudos visiems.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#70473 O man taip... Paminėjot mano vardą ir taip smagu ir tikra pasidarė - man tikrai tirkai tikrai gerai. Aš vėl gyvenime, o ne kažkur už jo, mintyse. :)))
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#70474 Tai tada drasiai atidaryk nauja skyriu, papasakok kaip viskas buvo ir kaip pasiekiai tikia bukle kaip dabar =)
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#70527 Ir man pagerejimas (3 tfuuu)
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#70563 tai ir drasiai rasykit :) uzkreskite pavyzdziais gerais visus ! =)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#70942 Superinis skyrelis. Negaliu atsidžiaugti. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#70969 Nuostabus skyrius, aš irgi be galo džiaugiuosi :) Svajoju, kad pamažėle mūsų vis daugės ir mes sugebėsime kitiems įkvėpti vilties :super Šaunu, kad pribrendo laikas, TOKIEMS pokyčiams forume :heart
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#71069 jo, čia daugiau nei aš išvis drisau kažkada pagalvoti ar pasvajoti kurdama šį forumą.
ParašėTomash
#71072 galiu pasakyti jog ir man geresna nesijauciau taip gerai jau 2 metus tikrai :)))