Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Ar reikia keistis forumui?

29
33%
37
42%
14
16%
9
10%
Parašė Kavianskas
#422295 O kodel nepadarot kaip visuose forumuose?
Tiek pagrindiniam, tiek subforumuose kad temas su naujausiom zinutem keltu auto i virsu.
Aisku, jeigu scriptas tai leidzia.

Butu daug paprasciau naudotis.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#422612 Nu va... servo adminas nesugebėjo atnaujinti mobilios versijos... Rašė, kad naujinant atsijungia forumas... Dar kažkokios bėdos..., rašė kad neužsiima šiaip phpBB... :bloga
Na... ieškosim toliau... :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423149 Man asmeniskai uztenka to, kas yra. Na taip, per telefona problematiska, bet kad dazniausiai rasau is PC. Svarbiausia, kad zmones rasytu cia.
Parašė Kavianskas
#423485 Gauta asmenine zinute - emailas ateina, taciau zinuciu sarase saite - tuscia.
Parasius kam nors asmenine zinute - jinai papuola i siunciamos, ne i issiustos
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423488 Į išsiųstos papkę papuola tada, kai kitas (gavęs tą laišką) perskaito laišką. O iki tol būna laiškas 'siunčiamos' papkėj. :) Laiško gali nebūt, jei perpildyta laiškų dėžutė. Todėl rekomenduojam prasitrinti laiks nuo laiko laiškus. Telpa 50 žinučių berods. :)
Vartotojo avataras
Parašė mango
#424059 Sveiki, nežinojau tiksliai kur parašyti, pati retokai lankausi forume, norėčiau leisti kitiems moderuoti skyrius Mūsų virtuvė, Rankdarbių terapija, Gyvūnai ir augalai.
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#424387 Aš per planšetę rašau. Puse gaidžio. :D Tik ilgų postų reikia vengti, nes kartais užsigliūčina.
Vartotojo avataras
Parašė western
#432961 Visiškai miręs forumas. Gal jį reiktų pabandyt perkelt į TELEGRAM platformą ir ten plėsti? Nes čia tai liudnas vaizdas, kita vertus gal galima manyt, kad pas žmonės sumažėjo negalavimai?
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#432963 Aš esu forume nuo 2012 metų ir seniau čia virė gyvenimas . Žmonės rašė dienoraščius , visur buvo aktyvūs . O dabar beveik miręs , labai gaila .