Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103962 Yra ateje dar keli laiskai. Is karto atsiprasau uz trecia, bet paniau, kad nereik nuo jusu slepti, kad yra ir priesiskai nusiteikusiu - geriau zinoti tiesa, kad ir kokia ji butu (nors manau, kad jus ir taip zinote; o gal net nezinote, o savo kailiu patyret). Tokia realybe :( O 7 laiskas tai labai dziugina :) Zodziu, yra visaip.
Nesiulau atsakineti i visus laiskus, nes cia labai didelis darbas butu; tiesiog jei pajausit, kad norit i kuri nors sureaguot, tai prasom. Atsakymu lauksim kelias dienas, o paskum jau i puslapi desim.

P.S.: panasu, kad kuo greiciau atsakymus pateikiam tuo daugiau laisku sulaukiam. Pamenu, kad nuo projekto pradzios buvo praeje gal du menesiai kol pirmas atejo...

Nr. 1
Svetlana rašo: labas. as tokia vienisa. sedziu sau per dienas namuose, neturiu draugu, tevai mire. vienintele paduoda mano darbas. labai noreciau pabendrauti su kokiu nors zmogumi. nesvarbu kokiu. bet esu visai viena.

Nr. 2
Arnoldas rašo: Laba vakara,
man įdomu sužinoti ar apsilankius pas psichologą tai įrašys į mano medicininę knygelę. Ačiū.

Nr. 3
anonimas rašo: Juskalbat apie tolerancija kaip reik psichus mylet. O kaip man myletkai jie su keptuvem laksto ir nekaltus zmones dauzo? Kai mano laiptinej myze bomzai visokie?
Eikit jus pyyp! nesuprantat kaip nusisveigstat; visus i durnynus sukist

Nr. 4
Ona rašo:Nejauciu lytinio potraukio. Ar taip gali buti nuo vaistu?

Nr. 5
ė rašo: Kodėl tau taip sunku atsikelti iš lovos?

Nr. 6 ir Nr. 7
Labas, ar esate susidure su panikos priepuoliais? jau penkis metus kankinuos. geriu vaistus, einu i psichoterapija. taciau atrodo kad jei zengiu zingsni i prieki, tai po kurio laiko du zingsniai atgal. nustojau jaustis savimi, nes jauciuosi esanti vien nerimas ir baime. kaip susitvarkyti? kaip jus pagijot? ar imanoma is tikruju pasveikti? nes gydytojai sako, kad tam reikia labai daug laiko? kiek? viso gyvenimo. penki metai kasdienio vaistu vartojimo man atrodo labai daug.. laukiu kada viskas baigsis..nors vien laukimo turbut nepakanka. ko reikia dar

Monikarašo: Sveiki, labai dziaugiuosi, kad yra toks projektas. Manau, kad pats laikas visuomenei daugiau zinoti apie tai, kad yra ir kitokiu zmoniu ir jie ne tokie labai kitokie, kaip dauguma mano. pati esu susidurus su psichikos su trikimais. parasiau Jums laiska i laisku skilti. klausiau apie panikos atakas. Jei manote, jog laiskas nera tinkamas tai skilciai, lauksiu atsakymo ir savo paste. tiesiog veliau pamaciau "kontaktus", negu kad laiska parasiau.
Dar norejau pasiulyti filma "Prozako karta". (angliskai berods "Prozac nation", nes lyg ir nepastebejau jusu sarase.
tai tiek. labai labai smagu, kad esate. linkiu didelio pasisekimo ir geru rezultatu:) sekmes!
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#103965 Nr. 3
anonimas rašo: Juskalbat apie tolerancija kaip reik psichus mylet. O kaip man myletkai jie su keptuvem laksto ir nekaltus zmones dauzo? Kai mano laiptinej myze bomzai visokie?
Eikit jus pyyp! nesuprantat kaip nusisveigstat; visus i durnynus sukist


Oi, kaip nerealu, negaliu nustot žvengt. :D :D Agni, aš gi tau prie laiptinės primyžau. :D :D :D Kitąkart su keptuve atlėksiu. :D :D
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#103972 tai čia tikriausiai koks nors mano kaimynas raso :D
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103980 as atsakinesiu tik i normalius laiskus.
Mergaitei, kuri jauciasi vienisa ir kurios tevai mire, siulau jungtis prie musu forumo.
O tiems, kurie nezino ar sh...kt nori ar tevyne myli, mano atsakymas vienas ir vienprasmiskas - uzsiimti darbu, geriausia - fiziniu. Ir pasiruost pamokas kasdien.
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#103989 Citata:
anonimas rašo: Juskalbat apie tolerancija kaip reik psichus mylet. O kaip man myletkai jie su keptuvem laksto ir nekaltus zmones dauzo? Kai mano laiptinej myze bomzai visokie?
Eikit jus pyyp! nesuprantat kaip nusisveigstat; visus i durnynus sukist


VAkar grįžau iš parduotuvės, žiūrinėju pirkinius. Skambutis į duris, atidarau - ten ta šlykšti boba stovi. Aš tik pirkinį savo pakėliau - "tefal" keptuvę - boba ir "susivyniojo" kiek galėjo greičiau :D :D :D
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#103997
Nr. 2
Citata:
Arnoldas rašo: Laba vakara,
man įdomu sužinoti ar apsilankius pas psichologą tai įrašys į mano medicininę knygelę. Ačiū.


Labas.

To, kad lankaisi pas psichologą, niekas neužrašys medicininėje kortelėje. Psichologas paprastai turi savo užrašus ir jie taip ir lieka tik pas jį. Štai su psichiatrais nesu tikra. Mano didžiojoje medicininėje kortelėje neįrašyta depresija, tačiau aš turiu kitą nemažą medicininę kortelę psichikos sveikatos centre, kuriame gydžiausi. Jos, kiek žinau, be mano sutikimo, skaityti niekas negali, išskyrus lyg tai aukštesnes valstybines institucijas ir policija kokia. :D Bet tikiu, kad jiems neprireiks... =)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#103998
Nr. 3
Citata:
anonimas rašo: Juskalbat apie tolerancija kaip reik psichus mylet. O kaip man myletkai jie su keptuvem laksto ir nekaltus zmones dauzo? Kai mano laiptinej myze bomzai visokie?
Eikit jus pyyp! nesuprantat kaip nusisveigstat; visus i durnynus sukist


Kokios dar keptuvės?.. Pasiimi kirvį ir bėgi per laukus. :D Nesupranta visiškai nieko šitas žmogus apie psichus. Fu. :shit
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#103999
Nr. 4
Citata:
Ona rašo:Nejauciu lytinio potraukio. Ar taip gali buti nuo vaistu?


Gali būti. Geriausiai būtų pasitarti su vaistus skiriančiu gydytoju ir problemą spręsti kartu. Keisti vaistus, mažinti dozę ir t.t. =)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#104000
Nr. 5
Citata:
ė rašo: Kodėl tau taip sunku atsikelti iš lovos?


Gėriau vakar, tai va pasėkmės. :D
O šiaip saulės mažai šiuo metu ir mano džiaugsmo hormonas serotoninas prastai dėl to gaminasi. O kai džiaugsmo nėr, tai ir keltis nesinori. =)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#104002 Oi kaip linksma visai jiems atsakinėti. :DD :D
ParašėKatinas
#104033
Manigrivette rašė:
Nr. 3
Citata:
anonimas rašo: Juskalbat apie tolerancija kaip reik psichus mylet. O kaip man myletkai jie su keptuvem laksto ir nekaltus zmones dauzo? Kai mano laiptinej myze bomzai visokie?
Eikit jus pyyp! nesuprantat kaip nusisveigstat; visus i durnynus sukist


Kokios dar keptuvės?.. Pasiimi kirvį ir bėgi per laukus. :D Nesupranta visiškai nieko šitas žmogus apie psichus. Fu. :shit


:D :D :D
Parašė Indre
#104055 Juokiausi ir aš :D :D :D
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#104174 Labas :)
Įdėjau į puslapį šituos atsakymus:

Gali būti. Geriausiai būtų pasitarti su vaistus skiriančiu gydytoju ir problemą spręsti kartu. Keisti vaistus, mažinti dozę ir t.t.


Labas.

To, kad lankaisi pas psichologą, niekas neužrašys medicininėje kortelėje. Psichologas paprastai turi savo užrašus ir jie taip ir lieka tik pas jį. Štai su psichiatrais nesu tikra. Mano didžiojoje medicininėje kortelėje neįrašyta depresija, tačiau aš turiu kitą nemažą medicininę kortelę psichikos sveikatos centre, kuriame gydžiausi. Jos, kiek žinau, be mano sutikimo, skaityti niekas negali, išskyrus lyg tai aukštesnes valstybines institucijas ir policija kokia. Bet tikiu, kad jiems neprireiks...


Ačiū, Manigrivette, labai šaunūs atsakymai. :super Tikėkimės, bus naudingi :)

Ir dar įdėjau nulio atsakymą apie panikos priepuolius. Irgi super atsakymas :flo Šalio jo yra dar vienas atsakymas, nes mūsų pažįstamas žmogus, kuris taip pat patyrė panikos priepuolių norėjo atsakyti. Pamaloninom ta zmogeli net dviem atsakymais :)))

Aciu uz saunius atsakymus, lauksiu kitu.

P.S.: tu istoriju apie pasidauzyma keptuvem nedejau :D , nes pamislijau, kad gali biski nesuprast ar cia rimtai ar ne - panasu, kad zmogelis renkasi suprasti taip, kaip jam parankiau :bloga