Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

ParašėKatinas
#111642 kur dingo Tikrosios postas? :bloga
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#111647 Taip as skiriuosi nuo kitu, esu kitoks vien del ligos, turiu kartais per didele vaizduote, kartais neturiu jos is vis, kartais linkes lb bendraut, kartais uzsisklendes. Bunu per daug emocianalus, bunu ir be emociju. Neturiu vidurio kaip kiti zmones. Arba viskas arba nieko, dangus arba pragaras. Va toks mano gyvenimas. Nera vidurio absoliuciai o tik kreive kazkokia kuri sokineja i apacia ar i virsu. Zinoma mokinuosi su tuom gyvent ir but kaip kiti zmones, priimt viska kaip yra ir stengtis kazka pakeist kas nuo manes priklauso. Taip ash pakeiciu daug ka. Bet tas vidurio nebuvimas neleidzia but tokiu kaip kiti zmones, galiu visa menesi padebesiais skraidyt, o galiu kita menesi lovoj uzsisklendes nuo isorinio pasaulio gulet.
Seima priima mane koki esu, galbut jie to tikejosi ir norejo, bet mano seima visai kitokia nestandartine, iskreipta psihologiskai, galbut kazkas is seimos dziugauja kad as toks esu tik ne is blogos valios o is nesupratimo, ir nepriima mano sveikimo, mano nuomones, tikrojo manes, tik priima toki koki as buvau 20 metu, ir tie pokyciai kurie vyksta su manim gerieji sukeliam jiems daug apmastymu ir sukelia sumaisti juju galvoje.
Vartotojo avataras
Parašė Melisa
#111959 Skiriuosi. Visų pirmą savo užsiskleidimu savyje, savo jausmų slėpimu, nors aplinkiniams atrodau visai "normali" ir net labai bendraujanti. Tikriausiai gyvenu su kauke, nes bijau parodyti tikrąją save, bijau... išgąsdinti žmones savo mintimis?
Artimieji. Jie, kaip čia pasakius, nesupranta. Bent jau man taip atrodo, nes nejaučiu jokio palaikymo. Na, nebent vyras bando suprasti. Sakau "bando", nes nesu įsitikinusi, kad iš tikrųjų supranta, kas manyje vyksta.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#111960 Esu visiška vidutinybė, todėl negaliu savęs pakęsti. Nieko nemoku, bet ir nenoriu mokytis, aš noriu jau mokėti. Artimieji mažai apie mane žino. Nenoriu skaudinti kitų savo košmarais.
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#112313
nulis rašė:Esu visiška vidutinybė, todėl negaliu savęs pakęsti. Nieko nemoku, bet ir nenoriu mokytis, aš noriu jau mokėti. Artimieji mažai apie mane žino. Nenoriu skaudinti kitų savo košmarais.

Charizmatiška vidutinybė. warm
Parašė Užtrauktuko koordinatorė
#114553 nuosirdus aciu Jums uz atsakymus. Aciu, kad dalinates tuom kuo gyvenate. Galie paziureti, Romo laiskas su Jusu atsakymai idetas i "uztrauktuko puslapi".