Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Parašė Užtrauktuko koordinatorė
#114565 Ziuriu, kad visai graziai mes cia bendradarbiaujame. Bet labai noretusi isgirsti, kaip Jus jauciates visame siame procese. Gal kazkas yra negerai, gal turite pastabu, noretusi kazko kito?

Labai lauksiu Jusu reakciju.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#114568 ai normaliai. jei man nesinori atsakinet, neatsakineju.
Parašėnegative
#114571 vienas asmuo buvo labai teisingai pasakęs- čia visi kaip cirke.
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#114602 Man tai jokiu emociju nesukelia jei tai virtualu. Jei ateitu siaip paklaust realybej, tai jausciaus kaip eksperimentine ziurke.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#114609 Man irgi kažkaip p.x, nes virtualu.
Vartotojo avataras
Parašė Melisa
#114756 Atsakinėju ir tiek, juk čia forumas.
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#114809 kartais perskaicius kvaila klausima susierzinu :)
ParašėKatinas
#114852 rimtai primena cirka :bloga
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#114862 Tai faina gi, vis kokia nauda yra iš mūsų. :D Nesam visiškai beverčiai... Mus galima rodyti cirke kaip pavyzdį, kokiais nereikia būti. :D
ParašėKatinas
#114867 aga,mane sunervino klausimas :"kaip manai,kuo skiriesi nuo kitu".siaip kiek zinau ,10-15 procentu zmoniu bent karta gyvenime serga depresija.o cia uzdavineja klausimus taip, tarsi mes butume vienetai :bloga .
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#114884 As vis niekaip nesuprantu is kur pas kai kuriuos kyla pasipiktinimas ar kitokios neigiamos emocijos. Juk tai tik klausimai.. Juolab jei nepatinka, galite is vis net neskaityti sio skyriaus :)
Daugelis bunate nepatenkinti, kai nesulaukiate demesio, tolerancijos ar dar kazko is artimuju, draugu ir bala zino ko dar. Taigi bukit ir patys tolerantiski tiems, kurie klausia ar domisi.

P.S. Kvailu klausimu nebuna. Kvailas yra ne tas kuris klausia ir domisi, o tas kuris tyli ir niekuo nesidomi.
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#114885
Užtrauktuko koordinatorė rašė:Ką galvojate, kai atsakinėjate į laiškus?

Mano galvoje sukasi daugybė minčių. Raidės pinasi, persipina ir vėl iššiskaido... Chaosas... Tie klausimai sukelia viduje chaosą...Sumaištį...mano nuodėmingoj sieloj... Tai tarsi akistata su sveikais žmonėmis ir tyromis, nešvarių ligos (o gal velnio?) pirštų nepaliestomis jų sielomis... Galvoju apie žmonės, kurie juos rašė... Kas juos paskatino pažvelgti į šią bedugnę, kur agoninoj raitomės mes, išrinktieji??
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#114895 Pirmiausia, tai jauciuosi jums labai dekingas, kad atsakote i laiskus. Bet kita vertus, labai svarbu kaip jus patys jauciates, kaip jus tai veikia. hmm... kazkaip susimasciau. Noriu jum priminti, kad rasantys laiskus yra labai svarbus, taciau jus patys sau turite buti svarbesni, tausokite save ir jei jauciate, kad jums atsakinejimas nepatinka, jus zeidzia, tai tikrai to nedarykite.
ParašėKatinas
#114968 tiesa pasakius as cia nematau problemos.nesakiau,kad man taip pikta,jog negaliu atsakineti ar mane siaubingai zeidzia.bet kai kurie laiskai parodo,jog zmones apie psichikos ligas labai mazai zino ir galvoja,kad jomis serga tik kazkokios iskirtines asmenybes .man tas nera labai baisu,nes kas karta nuejus pas psichiatra tenka jausti keistus zvilgsnius ,tarsi zmones laukia,kad as ten vista pradesiu vaidint ar kratysiuos sededama :bloga .siaip as pripratau =)
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#115185 hmmm skaitau ir tokie dvejopi jausmai kyla: is vienos puses man yra dziugu, kad tokiu laisku ateina, kur siek tiek veju klausia. Tai reiskia, kad tie zmones nedaug zino, bet dar nera visai visai "prarasti" - gi domisi, klausia, o cia ir yra sansas jiems suzinoti daugiau, keist savo poziuri.

Is kitos puses as matau, kad kai kurie rasantieji visai nieko nezino ir klausia tokio lygio klausimu kaip "ar tu kudakuoji kaip vista ir krataisi sededama". Labai suprantu, kad nera malonu sulaukt tokiu klausimu, nes nori nenori tai siek tiek zeidzia. Nu bent jau as tai isizeisciau. Ir vat suprantu, kad galbut susitaikyti su tokia situacija lengviau, bet man kraujas uzverda ir norisi pasakyti kaip yra is tiesu, kad niekas cia nekudakuoja, niekas nesipurto ir patys ziurekit ko klausiat, kaip nieko nezinot....

Ech, kaip cia viskas sudetingai...