Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#119002 Adele rašo: Smalsu butu suzinoti ar buna kokiu fiziniu pojuciu sergant depresija?

Stiprybes jums sveikstant
ParašėKatinas
#119004 buna didelis nuovargis ( nors nieko fiziskai sunkaus nedarai) ,man dar drebejo rankos,labai susilpnejo atmintis,sugebejimas koncentruotis
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#119007 buna kad skauda visur, o gydytojai neranda ligu ir siuncia pas psichiatra, o ten su vaistu pagalba skausmai dingsta
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#119120 Asmeniškai aš tik dėl fizinių simptomų ir kreipiausi pas gydytojus, nes skaudėjo veidą, po to skrandį pradėjo ir jokių ligų nerasdavo ir įprasti vaistai nepadėjo,kol pagaliau paaiškėjo ,kad visa tai nuo depresijos :oops: . Dar jaučiamas nuovargis, kartais visai neturi niekam jėgų be jokios aiškios priežasties,atmintis labai suprastėja ir susikoncentruoti sunku.
Vartotojo avataras
Parašė Rėja
#119131 Būdavo širdies permušimai ir skausmai, skrandžio skausmai, pykinimas, dusulys, labai didelis nuovargis be priežasties. Kartais - "spaudimas" galvoje. Ir dar kažkokios smulkmenėlės, kurių neatsimenu.
Parašė prozakas5
#119150 man tai buvo didelis prakaitavimas, širdies drebėjimas
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#119188 Atrodo, kad koks kalnas ant tavęs užgriuvęs... Nei atsikelt, nei įkvėpt...
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#119260 Ačiū, atsakymus įdėjau į puslapį.