Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Parašė Užtrauktuko koordinatorė
#129582 Laba sia sauleta diena, sulaukeme merginos laisko, kuri teiraujasi kaip butu galima padeti depresija serganciam seimos nariui. Is anksti Aciu Jums uz atsakymus ir bendradarbiavima ;)

Monikarašo: Sveiki, turiu šeimoje narį, kuris serga depresija. Jis šia liga serga nuo mano mažų dienų, esu įpratusi jį toki pastoviai matyti. Labai ji myliu ir tikrai nesigėdiju, kad jis mano šeimos narys. Dabar kai jau esu vyresnė, pradedu daugiau suvokti apie jo liga ir pradedu domėtis, kaip galėčiau jam padėti. Bučiau lb dėkinga, jei kasnors galėtu man patarti, kaip man reiktu elgtis, kad galečiau jam kuo daugiau padėt. Gal galit rekomenduoti kokią nors knygą.

Iš anksto ačiū ...


P.S. Kvieciu paskaityti musu pusklapyje apie artejancius uztrauktuko renginiu, gal bus idomu sudalyvauti. Taip pat visda laukiame pasiulymus is Jusu.
Vartotojo avataras
Parašė Blangas
#129844 Labus Monika. Nu tarkim kai uzeina sunkus metas vieni nori but palikti ramybeje, kitais kartais noris kad kas paremtu moraliskai (pakalbetu, apkabintu ir panasiai, ar bent tiesiog pasedetu salia). Bet ka dar pasakysiu tikrai nereik visada nusileisti, kartais reik visgi bandyt isjudint, neleist uzsisedet uzsidepresavus. Nuo saves mazdaug tiek galiu patart. Knygu deja ta tema neskaitau.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#130014 Labas Monika. =)

Mano psichoterapeutas mano močiutei, kuri paklausė jo panašaus klausimo, kaip ir tu čia klausi atsakė: elkitės su ja kaip su sveiku žmogumi. Bent man atrodo, kad čia buvo labai geras patarimas: jei močiutė būtų pradėjus daryti man visokias išimtis ir nuolaidas, būčiau pasijautusi neįgali ir įsitikinusi tuo, kad esu beviltiška.

Knyga - "Penki depresijos gydymo raktai". Ji šiaip skirta sergančiam, bet ir sergančiojo artimasis toje knygoje gali sužinoti daug naudingų dalykų apie depresiją, jos gydymą ir pagalbą sergančiam.

:flo