Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė pieva
#336569 Labas,

gal žinote vietų, kur galima būtų pasislėpti nuo pasaulio? Pvz gal kas buvote kokiame vienuolyne, kuris priima žmones pabūti savaitgaliui ar savaitei (rekolekcijos, kur suvažiuoja minia ir visi turi bendrauti, nesiskaito, noriu ramybės). O gal kas turite nusižiūrėję kokią nebrangią kaimo sodybėlę?
Žodžiu, laukiu nuorodų į vietas, tinkamas pabūti tyloje ir ramumoje:)

Aš žinau ir galiu rekomenduoti tik vieną - Paparčių vienuolyną.:) Pasakiška vieta.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#336571 Palendriuose (netoli Kelmės) yra benediktinų vienuolynas, ten taip pat ramu.
Nors man pačiam kai reikia pabėgti nuo žmonių, geriausia yra pasiimti palapinę ir mauti kokiai savaitėlei į mišką. Nes vienuolynuose nori ar nenori vistiek žmonių yra, o miške bus labai gerai jei nors vieną sutiksi.
Parašė kosmėja
#338387 Yra moterų vienuolynas Senuosiuose Trakuose nuo Vilniaus traukiniu visai netoli. Galima individualiai pabūti. Dar basųjų karmeličių vienuolynas ( uždaras) Paštuvoj. Reik važiuoti nuo Kauno link Vilkijos. Labai gražioj vietoj prie Nemuno. Irgi priima pasauliečius.
Vartotojo avataras
Parašė Padangiu klajoklis
#341048 O galbūt žinot ne Krikščioniškų vietų? Ši religija man nėra prie širdies (aplamai visos nėra tokios labai artimos jei suprantat apie ką aš). Jau kuris laikas ieškau su budizmu susijusios užuovėjos, bet deja. O visą kita kažkaip atrodo pernelyg fanatiška/asketiška.

O jei ką domina Ajurveda, Krišnaitai ir pnš., tai siūlyčiau pasidomėti dvaraka.lt projektu. :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#406275 Lietuvoj negirdėjau... O skandinavijoj mačiau dokumentiką apie tai kaip sergantys apsigvena pas ūkininkus.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#406778 Gali pasislėpt nuo žmonos, nuo įstatymo, bet ne nuo savęs ir tikrai ne nuo pasaulio :-)
Visada tinka palapinė gražioje gamtos vietoje, nors jei nesi patyręs turistautojas, nepaisant to kad vis dar ruduo, tai būtų šiek tiek pavojinga fizinės sveikatos prasme.