Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė leogirl
#77247 Matau ta gyvenimo prasmes savoka atsirado tada kai senoves laikais savo vaikams iteige kad santuoka yra gyvenomo prasme(na zinot kad nereiktu temt uz ausu prie zmogaus kuris tuoktu)..
Mes gimstam( gyvenimo prasmes dar nera, mes augam, tampam mokiniai(gyvenimo prasme mokslai ir draugai), veliau jaunas suauges zmogus(vaikai, namai, namu prieziura), senatve(kaip netrugyt savo vaikam). Galu galia mirtis... jei galit man pasakykit ir kas po mirties is musu lieka? tik supuves mesos gabalas. Sakysit vaikai, bet vaikai yra jau atskiras individas, jis tai ne jus, jis jau daugiausia galvoja apie save. Mes stumiam visa gyvemima patys issigalvodam kliuciu(panasiai kaip don kichotas, jis juk kovojo prie vejo malunus , nors niekam to nereikejo).
Parašė Ramus
#79712 Aš tai manau, jog gyvenimą gyventi iki galo ir yra pati prasmė. Gyvenimas nėra kažkas panašaus į tiesų kelią, kažkokį greitkelį - važiuotum tarsi tiesiai, kartais pristabdytum, kartais paspaustum, įsibėgėtum. Ne.
Gyvenam, tarsi vaikščiojam ilgais klaidžiais koridoriais, begyvenant mes turim daug galimybių, kur turim pasukti ar galim pasukti ar norim pasukti, ir prieš akis mums atsiveria netikėti dalykai. Mes išgyvenam įvairiaspalvę nepatirtų jausmų, jutimų, pojūčių ir sumanymų gamą. Viskas kartojasi, darom vėliau tuos pačius dalykus, bet vis tiek po to būna tai išgyvenama kitaip: kaip upė, kuri tame pačiame taške nebūna ta pati. Mes kaip upė. Bėgant laikui mes keičiamės ir eidami jau išmintais arba visai naujais takais į viską vis imame žiūrėti iš naujo atskaitos taško.
Įsiklausyk vieną dieną į radijo vis grojamą tą pačią dainą, jau pažįstama melodija? jau dažnai ją niūniavai mintyse? gal dabar girdi ir jos žodžius? o gal kada geriau įsiklausysi į jos žodžius, ne vien melodiją? gal kada tie žodžiai įgaus ypatingą prasmę? Gal kada pasakysi sau: aš jau žinau, apie ką tai. Sulig kiekviena sekunde, ką mes išvystam, ką išgirstam, ką pajuntam, ką įkvepiam ir paliečiam - visa tai, gal ir panašu, bet visai nebe tai, kas buvo...
Gyvenimas tarsi koridorius su įvairiais galimais posūkiais, kur nematom kas mūsų prieky laukia, o atskleidžiam sau skraistes pakeliui. Gyvenimo prasmė - atskleisti savo gyvenimo visas skraistes iki galo, išjausti ir kiek galima daugiau pasimėgauti, besimokant ir bemokant, kiekviena akimirka, momentu, atodūsiu, kuris tau yra duotas!
Vartotojo avataras
Parašė Kovo.dukra.
#80278
Werehuman rašė:Viens du trys
Gyvenimas gaidys!

:D geriausias dalykas, kurį šiandien išgirdau :D
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#87820 nezinau ar i tinkama tema rasau bet neiko tokio gal akmenim neuzmetysit.

Siandien baigiau skaityt knyga ,,isgyvenau savaja MIRTI'' (nu tokia gera knyga , nuostabi)

noriu pasidalinti keliom nuotrupom is knygos . gal nelabai ka suprasit bet man tai daug dave ....

*MUSU GYVENIMA UZPILDO SUTRIKUSI PUSIAUSVYRA, ITAMPA, KOVA...

*MES NEGALIME PAZVELGTI I SAULE , NES PER STIPRI SVIESA, SKLEIDZIANTI SILUMA IR ENERGIJA, TAIP PAT NEGALIME PATIRTI IR DIEVO , NES IS JO LINK MUSU SKLINDA PER DAUG MEILES...

*kADANGI SUNKUMUS AS PATS PASIRINKAU KAIP IS BANDYMA PRIES GIMIMDAMAS.NELENGVA IR VINGIOTA KELIA NUMACIAU AS PATS, IR SAVO GYVENIMO KELIO KLIUTIS NUSTACIAU AS PATS, TIKEDAMASIS KAD JAS NUGALEDAMAS TOBULESIU DVASISKAI, IR GEBESIU GERAI PANAUDOTI SAVO GYVENIMA.

* ,,JEIGU SUTINKI PERGALE IR NESEKME , SIAS DVI APSISAUKELES, SU JOMIS ELKIS VIENODAI..'' NEREIKIA PER DAUG IMTI I SIRDI ,,BLOGU''PERIODU, O PER ,,GERUOSIUS'' NEGALIMA ISPUIKTI.

*KIEKVIENOS DURYS YRA IR IEJIMAS IR ISEJIMAS...

*FORMUOKIME SAVO GYVENIMA TAIP, KAD JIS BUTU KUO GERESNIS, GRAZESNIS, DZIAUGSMINGESNIS, IGYVENDINKIME GROZI IR GERI KAIP SUGEBEDAMI.

*,, SAKAU, ZMOGAU :KOVOK IR TVIRTAI TIKEK ! "

*JEIGU DIEVAS SU MUMIS , KAS GI TADA PRIES MUS ''

*KUNO SKAUSMAS , IR VISI PRARADIMAI, KURIOS TUREJAU ISKENTETI, SKATINO FORMUOTI TEIGIAMA FILOSOFIJA. BE SKAUSMO IR KANCIOS NIEKADA NEBUCIAU SITO PASIEKES...

*MES GALIME PASAKYTI:KIEK ZMONIU TIEK IR DIEVO PAVEIKSLU.
IR BIBLIJOJE PARASYTA: ,, NEKURK SAU DIRBTINIU PAVEIKSLU" TACIAU ZMONES LYG UZKERETI, JIE BANDO IS NAUJO ,,ATRASTI " DIEVA. BET TAI NIEKADA NEPAVYKS.

*IR STAIGA GYVENIMAS PASIBAIGIA. JAU PASIEKE TAM TIKRA PAKOPA , IR KITAME GYVENIME PRATESIME JI YIKSLIAI TOJE PACIOJE VIETOJE KUR BUVOME SUSTOJE. TAIP MES KYLAME VIS AUKSIAU IR AUKSIAU.

*GYVENIMO TIKSLAS- DVASINIS TOBULEJIMAS.
Vartotojo avataras
Parašė Auksinezuvele
#87864 Po tavo posto tapo aisku, jog visai nereikalingas visas religijos skyrelis...dekui tau
:super
:flo
Vartotojo avataras
Parašė linn
#87873 idomios mintys...
Parašėnegative
#116480 žuvele, ką manai apie mano hipotezę?

yra didelis didelis kompas, kurį valdo toks vienas veikėjas. mes visi esam simsuose. kartais veikėjas išgeria ir paspaudžia "enigma wanna fuck" arba "žuvelė sees me".

nėra visatos, nėra meilės, yra kompas. megakompas.
Vartotojo avataras
Parašė Mandolina
#129474
enigma rašė:Man tai šiokia tokia fobija kalbėt telefonu prie kitų žmonių. Ot, durnė aš. :bloga


man irgi taip
Parašėeggle
#183716 Siaip as pati manau kad gyvenimo prasme gyventi, kad ir kaip sunku tai butu
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#183739 man patiko yzes surastos mintys...
as manau kad prasmes nera..reikia nugyvent si gyvenima kuo laimingiau ..tai mano tikslas ir yra toks- atrast savo laime....
Vartotojo avataras
Parašė Emilija
#184117 Gyvenimas

Gyvenimas - tai proga, nepraleisk jos.
Gyvenimas - tai grožis, žavėkis juo.
Gyvenimas - tai palaima, skonėkis juo.
Gyvenimas - tai svaja, padaryk iš jos tikrovę.
Gyvenimas - tai iššūkis, stok tiesiai prieš jį.
Gyvenimas - tai pareiga, atlik ją.
Gyvenimas - tai žaidimas, žaisk jį.
Gyvenimas yra brangus, rūpinkis juo.
Gyvenimas - tai turtas, išsaugok jį.
Gyvenimas - tai paslaptis, įsiskverbk į ją.
Gyvenimas - tai pažadas, išpildyk jį.
Gyvenimas - tai liūdesys, įveik jį.
Gyvenimas - tai kova, stok į ją.
Gyvenimas - tai tragedija, priimk ją tokią, kokia yra.
Gyvenimas - tai nuotykis, išdrįsk.
Gyvenimas - tai laimė, nusipelnyk jos.
Gyvenimas - tai himnas, giedok jį.
Gyvenimas yra gyvenimas, gink jį.

Manau, išmintingi žodžiai. Kad visi mes mokėtume taip žiūrėti į gyvenimą...Deja, aš nemoku.Nevertinu gyvenimo, netgi norėčiau juo nusikratyti. Matyt, mano mąstymas labai susiaurėjęs ir nepastebiu kiek daug visko iš tikrųjų yra gyvenime. Jame apstu ne tik blogio, bet ir gėrio...
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#188413 Gyvenimas neturi turėt prasmės.
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#192569 As siame gyvenime matau grozi tik tikruose dalykuose, pvz. mene (kai kurie paveikslai gali tiek daug pasakyti,kaip kokia stora tikra knyga!), gamtoje, gyvunuose(jie tokie nuosirdus, niekados nesugalvos taves apgauti ir iskaudinti, ir visada elgsis taip kaip liepia ju sirdele), bei literaturoje. O zmonemis bei siuolaikine civiliziacijos vertybemis esu nusivylusi, jiems svarbiausia tik vartojiskos vertybes, tokie kaip nauja masina, grazi lele 'blonde', ir labiausiai siais laikais yra vertinamas zmogaus isorinis grozis bei statusas visuomeneje. Jei esi paprastas, neatitinki grozio standartu, tai buni daug kam neidomus, jei dar turi negalia, tai is vis nematomas visiems. Nusivyliau vartojiskaja visuomene. Nors sako, XXI amzius yra nusvitimo ir dvasinio tobulejimo, bet man atrodo kad kaip tik atvirksciai yra, tik dar labiau degraduojame dabar..
Vartotojo avataras
Parašė amika
#192680 Aš galvoju, kad gerumo ir dvasingumo yra - kitaip iš vis neišliktų žmogus. Nors jo mažai, bet jis toks yra stiprus..
Ir juokinga, ir liūdna, kad visos jau žvaigždės nukeltos žemyn. Na, ne, to niekas nesugebės, bet kalba, savinas, lygina.. O labiausia tai žaloja jaunus žmones, vaikus, kurie lygiuojas. Todėl ir prognozuoja, kad po 10 metų depresija bus liga NR. 1. Dabar pirma vieta - širdies ir kraujagyslių.
O dvasinės praktikos daug kam padeda išlikt ir dabar.
Bet reikia tikėtis - gerų naujienų :))) - žvaigždės išliks danguje. Meilė žmogui ir gamtai išliks :heart