Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnemoku
#134375
Auksinezuvele rašė:Visiskas nepasitikejimo atspindys ne tik savo jegomis, bet ir savais poreikiais...keistai skamba aiskinimas turbut... :lakstau

Visiška tiesa. Būtent dėlto dabar guliu psichiatrijos klinikoje.
Parašėnemoku
#134389 Guliu psichiatrinėj. Sapnavau,kad vieną pažįstamą išrašė, jis man nieko nepranešė ir liūdėjau, kad nespėjau atsisveikint.
Parašė egle
#134420 senai sapnavau tiek daug ryskiu sapnu.
sianakt sapnavau jausma: meile. su tokiu stipriu ilgesiu.
ir sapnavau ranka.ne,sapnavau to vyro mazaji pirsta, kuris visa nakti mane vedziojo,laikydamas mane uz mazojo pirsto. mes ejome visa nakti susikibe uz mazuju pirstu. ir tas jausmas,istikes mane,besilaikant uz jo pirsto buvo meile.
keista sapnuoti jausma...ne fakta...hm. kas tai?
Vartotojo avataras
Parašė linn
#134515
Auksinezuvele rašė:
-LaCrima- rašė:
Auksinezuvele rašė:
-LaCrima- rašė:Eilini kartą sapnavau vandenį, purviną..sapnavau, kad esu su kažkokiu vyriškiu lyg ir kažkokiame salynę ar kurortuoe, mes ištisai maudydavomės, aš buvau kupina entuziazmo, tryškau energiją. Sapne regėjau save lyg įsikūnijusią į kažkokią kitą asmenybę, vietomis lyg ir stebėjau save iš šalies...Sapno eigoje atsidūriau ant kažkokios stačios uolos, man liepė nešokt nuo jos į vandenį, bet aš surizikavau, nors iš tikro žinojau, kad nuskęsiu, ir po to mano nušokimo pasako, kad kūnas nerastas (tuo metu atsiduriu tokioje padėtyje lyg vėl save stebėčiau iš šalies), tas vanduo buvo pilkas, banguotas ir šlykščiai šiltas..ir vėl aš jaučiuosi kaip su kastuvu trenkta


Sapnas maisytas, turi sugebejima sapnuoti samoningai, kurio nelavini, todel tokia klaidziojnti energetika sapno. Vanduo tai tavosios emocijos, vyriskis simbolizuoja pasamone.Ar nemastai kartais apie givybes nutraukima?


Negalėčiau taip drąsiai teikti, bet būna akimirkų, kada pagalvoju, jei tektų bristi dar kartą per tą patį mėšlą, tikrai nebeištverčiau...tai regis tai nesąmoningai persiduoda į sapnus...ačiū, tau, žuvelę..beje, klausimas, kaip išmokai išstudijuoti sapnus, gal žinai kokios įdomios literatūros, susijusios su sapnais, jų simbolikos aiškinimu? kiek ieškojau, vis rasdavau bevertės, nenaudingos literatūros


As savamoksle, tiesiog pradejau ieskoti atsaku i sapnu simbolius po vieno nuostabaus savo sapno, kuri ir dabar prisimenu, kita vertus, mirus tevukui, jo kas pusmetiniai apsilankyami mano sapnuose man buvo kaip pzado tesejimas, nes prie karsto rypuodama jo papriau, kad jei ma iskiltu klausimas, ar jis galetu ateiti pas mane ir man padeti?
Skamba gal keistoki, bet ti buvo amoningas prasymas ir iki siol gaunu visus atsaku, bet butent tai mane psktino dometis sapnu simboliais. Yra keletas sltiniu - paskaityk Silvijos Braun, Edgaro Keisi knygas, yra verstu lietuviu kalbon.Sapnus aiskina Rita Baniene, taip pat yra svetaine Visas pasaulis, jei neklystu.Taip pat SuperMamoje yra sapnu tema, o darbui naudoju si puslapi - www.dreammoods.com

Tiesa, vienas dalykas, kuo skiriasi mano priejimas prie sapnu - as atmetu bet kokius prietarus.Kaip pavizdi parasysiu - daznas is musu sapnuojam krintancius dantis - tai pagal prietarus ir aiskinima, turetu reiksti mirti, su kuo a nesutinku, nes tokiu atveju mano visi artimieji jau turetu buti ismire, kiek kartu sapnavau krintancius dantis...lol...o ir as pati ko gero...zodziu, nepriimk visko apie sapnus ka rasi rimtai, stebek savyje vidini vaika, klausykis ka kuzda sirdis ir rasi savus atsakus tiek sapnuose, tiek ir gyvenime... :jap

as taip pat visiskai nesutinku sapnu aiskinima apie dantis,nes mano artimieji taip pat jau butu visi ismire...
Parašėnemoku
#136222 Visa nakti sapnavau, kad man is zandikaulio dantenu, prie protiniu dantu vietu trauke rudas ir baltas kirmeles. Ka tai reiskia?
Parašėnemoku
#136228 Dar pridursiu, kad pirmas tris kirmeles istrauke dantiste, kitu ji nepastebejo, tai berods tevo ar kazkokio kito vyro prasiau, kad istrauktu.
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#136740 ką reiškia, kai kas naktį sapnuoji, kad tave smaugia pūvantis šuo išsigimusiais, kaip žmogaus pirštais? sapnas, kaip ir kiti, baimės nesukialia, bet toks įdomus sakyčiau...
ParašėKatinas
#136792 sapnavau,kad su seserim planuojam nuzudyti savo motina.sesuo turi ja nustumti nuo kazkokio skardzio einant i universiteta.ji lyg taip ir padare,tada ejau ieskoti kuno,balose gulejo gyvos moterys,vis galvodavau,kad ten ji,bet jos budavo prostitutes.kartu ejo policininkas ir as jam pasakojau sukurta istorija apie mamos mirti.


po sito sapno bijau saves :bloga :bloga :bloga :bloga :bloga :bloga
ParašėTomash
#137221 sapnavau kad dantis iskrito ir visas kraujavau..
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#137226 auksine zuvele pasitrauke is forumo.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#137238 Bereikia šitos temos tada? Gal užrakinti?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#137246 nžn, jūs patys spręskit ar reikia.
Parašė egle
#137351 labai gaila, kad Auksine Zuvele pasitrauke. buvo labai gera, kad ji taip tiksliai padejo klajoti sielos labirintais ir geriau pazinti save skaitant sapnus.
na, tik sekmes jai norisi palinketi kuo geriausios ir padekoti, uz tuos atradimus, kurie atsitiko su jos pagalba ir vedimu :flo
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#137417 Tema užrakinama su viltim, kad Žuvelė dar grįš...