Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKatinas
#121280 is tikruju visos sistemos turi poreiki buto tokiame buvyje,kuriame ju energija yra maziausia .vandens lasas apvalus,nes tokios formos jis turi maziausia pavirsiu ir tuo paciu maziausia pavirsiaus itempimo jega.viskas gamtoje vyksta pagal sita desni.
p.s. o visatoje dideja entalpija ( paprastai sakant-netvarka) .nemeluoju.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#209221 kai pamaciau sias skaidres,mano sirdi tikrai užliejo siluma..pagrindine mintis tikrai ne Dievo meile,o paprastas geris....
nežinau,ar jums patiks....bet....

http://www.slideshare.net/Robertas/10-d ... rel=187169
Parašė astrada
#210574 Noredami ishmokti atleisti, privalome palikti ishdidumo citadele, neapykantos ir pykcio tvirtove bei nusileisti nuo aukshtumos,kur visi jausmai kyla ish skriaudos ir shaukiasi kershto..
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#253492
svajone rašė:".. galima išeiti iš gyvenimo į mirtį, bet nėra kelio į jį sugrįžti."

G. Bergsson "Gulbė"
Protingi zodziai,jie tiks tol ,kol egzistuos zmonija...
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254487 Keista kad tokios svarbios temos kaip sios potustes........taigi cia esme,.cia aukso centras visu gijimu.....Kodel pasikliaujame 21 a.,siulomis apgaulemis,narkotikais,vaistais,kuria "suteikia galimybe" patirt gyvenimo dziaugsma,issivaduoti is kanciu.......blem....nu ne..,didziausia galia ir issivadavimas ne tik nuo psixiniu bet ir nuo kitu ligu juk slepiasi mintyse,poziuryje,nusiteikime,palaikyme..,
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254677 Nu jo....bet kada samone uzsiblokuoja, gyvasti bent jau palaiko narkotikai (vaistai)....
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#254707
EniGmO rašė:Keista kad tokios svarbios temos kaip sios potustes........taigi cia esme,.cia aukso centras visu gijimu.....Kodel pasikliaujame 21 a.,siulomis apgaulemis,narkotikais,vaistais,kuria "suteikia galimybe" patirt gyvenimo dziaugsma,issivaduoti is kanciu.......blem....nu ne..,didziausia galia ir issivadavimas ne tik nuo psixiniu bet ir nuo kitu ligu juk slepiasi mintyse,poziuryje,nusiteikime,palaikyme..,


Taip truksta mono gyvenime zmogaus-stipresnio uz mane ir stipresnio butent Dvasia,o ne fiziskai. Truksta palaikymo.Noreciau,kad kazkas tiketu manim,kai pati savim netikiu,kad pasakytu,kad "viskas bus gerai"-juk zodziai gydo,jie turi didesne galia nei tablete...
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#256987 http://www.youtube.com/watch?v=6eSS_9saLqg


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

:flo
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#263817 mano pozityvios frazes yra: nera to blogo,kas neiseitu i gera visada sau tai kartoju :)
ParašėZaibuke
#278248 Padėsiu tašką po tų, kurie išeina - Kad žmonių vardai, kurie ateis- būtų iš didžiosios raidės..
ParašėZaibuke
#278249 ''Kai sudūžta širdis, nesigirdi jokio garso. Atrodo, jog tą akimirką turėtų gausti visi pasaulio varpai, riaumoti lokiai, trenkti žaibas, tačiau nesigirdi nei vieno garso. Todėl ir yra taip skaudu.''
ParašėZaibuke
#278250 Kai kas nors mane įžeidžia, aš stengiuosi iškelti savo ego taip aukštai, kad įžeidimas manęs nepasiektų.
/Renė Dekartas/
ParašėZaibuke
#278253 Neužtenka būti užsiėmusiu - taip daro ir skruzdės. Klausimas yra - kuo Jūs užsiimate.
Parašėhappymouse
#278256 Depresija yra tikra kančios alchemija; tačiau auksas galų gale turės būti vien auksas, tyriausias auksas, perdėm ir perdėm auksas.
Vilties ir kantrybės belaukiant dėl išgryninimo.. :jap
ParašėZaibuke
#278257 Gyvenimą reikia pragyventi taip, kad būtų gėda kam nors pasakoti, bet velniškai malonu prisiminti.