Moderatorius: Astro-Meška

ParašėZaibuke
#279142 Antanas Drilinga

Rudeninis

Nurimęs rudenio peizažas —
Tik dūmai tolumoj balti,
Tiktai į saulę atsigręžus
Dar mano vienuma skaudi,
Prie upės rūkas vis dar laikos
Bet upė jau šalta, deja;
Nuo medžių tyliai laša laikas
Ir kaupias mano širdyje,
Nematoma dvasia praskrieja —
Sujudina gelsvus lapus:
Ak, negalvokim, kas praėjo
Ir ko jau niekad nebebus.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#279143 Sėdi skrandyje du cepelinai ir laukia savo eilės susivirškinti. Laukia, laukia. Ir staiga 50 gramų be eilės. Susinervino cepelinai, bet ką darysi, toliau laukia.
Ir vėl 50 gramų be eilės. Vienas susinervinęs:
- Nu viskas! Lipu aukštyn aiškintis!
ParašėZaibuke
#280157 Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena. M.Twain
ParašėZaibuke
#280158 Jei nieko neveikdamas sugebi prasmingai praleisti popietę, vadinasi, išties išmokai, kaip reikia gyventi. <Lin Yutang>
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#280159
Zaibuke rašė:Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena. M.Twain
neimanoma kiekvienai dienai =)
Parašėhappymouse
#280229 Ar esi tas, kas esi, o gal tai, ką turi? Ar praradęs turtus tebebūtum toks žmogus, koks nori būti? Jei ne, laikas virsti tokiu, kuriuo žavėtumeisi. Nepakeisi supančio pasaulio, jei nepradėsi nuo savęs.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#280251 Gyvenimas teikia daug puikių galimybių, bet neturėtum visuomet rinktis tai, kas, atrodo, geriausia. Kartais tai, kas geriausia ir tobula, ne visada yra tai, kas padarys tave lamingą :angel
Parašė All_Of_It
#280253 Atsibodo man girdeti plakant savo sirdziai.
Pavargau nuo tos kasdienines rutinos,
As netgi pavargau nuo mylimos merginos.
Atsibodo man guleti, atsibodo sedeti,
Atsibodo kazka veikti ir paprasciausiai tyleti.
Negaliu pakesti laiko, negaliu pakesti oro,
Net malonuma patirti nera jokio noro.
Atsibodo man savo veiksmus kontroliuoti
Ir apskritai mane erzina ka nors galvoti.
Parašėhappymouse
#280262 Kuo stipriau laikysiesi įsitvėręs liūdnos patirties su žmonėmis, vietomis ar daiktais, tuo sunkiau priimsi gėrį, gausą, sveikatą ir laimę. Užuot tūnojęs praeityje, mintyse peržvelk potyrius ir įsivaizduok rezultatus, kokių norėtum. Paskui dar sparčiau ir džiaugsmingiau irkis į priekį.
Parašėhappymouse
#280316 Jeigu lauki, kol kas nors kitas tau suteiks laimę, nusivilsi, nes niekas tau jos negali sukurti, tik tu pats. Jeigu ieškai, kas galėtų išpildyti tavo svajones, ir jautiesi nusivylęs, susitelk, išsikelk sau tikslusir iš naujo nusistatyk, kaip jų sieksi. Tai vienintelis būdas iš gyvenimo gauti tai, ko nori.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#280320
Zaibuke rašė:Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena. M.Twain


Cia vienas is tu pasakymu..nori būt laimingas , būk,....Toks jausmas taip paprasta ir lengva.,tačiau taip toli gražu nėr.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#280322 Kai depresija graužia tavo kūno ir sielos sieneles,. niekas aplink nesuteiks džiaugsmo,.nors gali sektis ,atrodo viskas.Tiesiog tau ir gėris atrodis netikras, miražas...deepshit
ParašėZaibuke
#280411 “Jėgos naudojimas - silpnumo apraiška.”

“Žvilgčiojimas į svetimus langus rodo, koks esi vienišas.”

“Jei kalbi, tai tavo žodžiai turi būti geresni už tylą.”

“Negraužk savęs be reikalo, kiti tai padarys už tave.”

“Ar gali būti ramybė žemėje , jei ji visą laiką sukasi?”
ParašėZaibuke
#280415 Draugas yra tas, kuris uzeina, tada kai visas pasaulis isejes...
ParašėZaibuke
#280416 Jeigu kada nors išauš rytojus kai mes nebūsime kartu... Yra kaikas ką tu privalai visada atsiminti. Tu esi drąsesnis negu manai, stipresnis negu atrodai, ir protingesnis negu galvoji. Bet svarbiausias dalykas yra tas, kad net jeigu mes ir esam atskirai... aš visada būsiu su tavimi. (Knysliuko žodžiai Pūkuotukui)